| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Moderator czyli JA!
Autor Wiadomość
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 13:05   Nowy Moderator czyli JA! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hieh więc tak jestem nowym moderatorem tego forum z czego sie bardzo ciesze...bede sie starała odpowiadać na wasze posty i wmiare pomagac Razz

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

GRATULUJE Pati!!! Jestem pewna że dobrze będziesz wywiązywać się z tego zadania.
Pozdrawiam paps

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jako jeden z moderatorów tego forum... WITAM CIĘ SERDECZNIE !!! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda_ns
Junior
Junior


Dołączył: 15 Sie 2003
Posty: 116
PostWysłany: Sob 30 Sie, 2003 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja nie jestem moderatorem ale witam cię jako innego członka forum Very Happy Ciesze się że nim jesteś Exclamation

_________________
Niektórzy nie wiedzą jakie życie jest cene dopóki nie zetkną się z jego końcem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 01 Wrz, 2003 20:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm tak sobie mysle. fajnie by bylo byc znowu moderatorem. w koncu ja zalozylam to forum;) i to ja byalm tu pierwsza;] ale nietstey niespelnilam swego zadania, nie doroslam do tego. teraz bym hcetnie wrocila do tej funkcji. ale boje sie ze znow was zawiode. a tego bardzo bym niechcaila. muse naprawde znalezc duzo czasu. /pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 16:26   ........... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

heh....ja tez mam nadzieje ze bede sie dobrze wywiazywac z tej funkcji...wiecie plan mm tak strasznie rozłożony ^___^ ' no jutro dopiero od 5 lekcji zaczynam do 4 siedze w szkole....koszmar!

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
Tim Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 04 Lip 2003
Posty: 157
PostWysłany: Wto 02 Wrz, 2003 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh chciałem cie przywitać wcześniej ale coś mi przeszkodziło (nie pamiętam co Wink ) Więc witam biggrin ehm ja to o 13:05 wtorek i w śerode okńcze a już sie boje co bendzie w czwartek albo w piątek Wink

_________________
Tim reaktywacja Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 15:53   Moderator Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czesc! Witam Cie w gronie moderatorów!!! ;] Sądze że będziesz się dobrze wywiązywać z tych obowiązków! Pozdrawiam serdecznie!
-gościówa

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Sro 03 Wrz, 2003 16:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana gratuluje zdobycia przez ciebie tej funkcji uwazam ze nadajesz sie do tego i bedziesz dobrze wypelniala obowiazki moderatora Wink

Madzia napisala :
Cytat:
No właśnie ja nie jestem moderatorem ale witam cię jako innego członka forum Ciesze się że nim jesteś




Madziu ty tez jestes moderatorem dzialu Sport tylko przy twim profilu nie pisze moderator poniewaz w sporcie jest ich duzo kazdy zna sie na innych dziedzinach glupio by bylo gdyby na forum bylo przepelnione samymi odobami z napisem MODERATOR ale nie zapominaj jestes tam moderatorem masz takie same uprawnienia jak inni moderatorzy tylko tyle ze nie pisze ci MODERATOR i nie masz wszystkich gwiazdek Wink


Cytat:
ale witam cię jako innego członka forum
jeszcze jedno to nie jest inny czlonek forum poprostu osoba ktura musi spedzac wiecej czasu na forum i go pilnowac usowac posty zamykac itd.moderator niczym nie rozni sie od innych uzytkownikow oprucz tego ze posiada te dodatkowe opcje na forum Very Happy Wink

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
BAD_BOY


Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 16
PostWysłany: Sro 01 Paź, 2003 08:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

super! cze! pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2004 07:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo serdecznie Ci gratuluję Wink
Mam nadzieję że nikt nie będzie miał o Tobie złego zdania. Laughing
Ja też chiałabym być moderatorem Rolling Eyes

Pozdrawiam i życzę miłego dnia Wink Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 10
PostWysłany: Pon 15 Lis, 2004 15:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ŚWIETNIE Smile. A poza tym cieszę się, że poznałam tutaj bratnią duszę, czyli fankę Nirvany. Nirvana to klasyka biggrin Uwielbiam tą kapelę.

_________________
~*And May The Force Be With You*~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8821769
Avell Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 54
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 18:03   Re: Nowy Moderator czyli JA! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Narvana napisał/a:
Hieh więc tak jestem nowym moderatorem tego forum z czego sie bardzo ciesze...bede sie starała odpowiadać na wasze posty i wmiare pomagac Razz

moderator ma chyba pilnowac porzadku, bo z tego co zauwazylem twoja wiedza o muzyce jest nieco ograniczona ^^'

_________________
One Dark Elf
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1877438
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Sob 08 Sty, 2005 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

temat ma prawie półtorej roku, nie odkopywać szperaczku niedobry ^^ temat idzie do zamknięcia, już nieaktualny =]
(dlaczego wszystkie moje misiaki przechodza przez owe forum. Wpierw Mała, potem Czerona teraz Nenar i ja Wink )

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |