| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
podróże - kraje
Autor Wiadomość
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 14:34   podróże - kraje

Tak się skłąda, ze bardzo interesuje się podróżowaniem:) chciałabym zwiedzić cały Świat... narazie bylam w kilku miejscowosciach w Polsce i na Słowacji.. moim marzeniem jest pojechać do Nowej Zelandi i do USA, a zreszta do wszystkich krajówSmile Mr. Green

Gdzie Wy dzcielibyście najbardziej pojechać?
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja do Egiptu, do przepięknej Japonii (moje marzenie) do Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii (zwiedzic dom Tolskiena i wogle =) ), noi ewentuialnie do Ameryki.
Jak dotąd nie byłam nigdy za granicą..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Elly Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 22 Lis 2004
Posty: 489
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 14:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jak na razie byłam na Węgrzech , W Niemczech , Na Duńskiej wyspie Bronholm , Na Słowacji i w Czechach , w tym roku buć może pojade do Austrii w Alpy ale pewna nie jestem . Miejsca jakie chciała bym zwiedziś to W-y Brytyjskie , Francje , Japonie i Chiny , Ameryke , Szwecje , Jamajke , w-y Kanaryjskie , Hiszpanie i Portugalie ... i jeszcze mnustwo innych państ ... ogólnie to bym chciaa zwiedzić cały świat ... Mr. Green Mr. Green

_________________
Życie jest jak płomień - wystarczy mały podmuch żeby zgasło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6519354
nidhogg Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Lis 2004
Posty: 604
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja bym chciala do skandynawii (glownie norwegia), ale finlandia tez bym nie pogardzila (hehe szcegolnie po tym jak koelga mi pokazywal zdjecia jak przepedzali renifery z drogi, bo wogole olewaly cokolwiek).
a bylam raczej w bliskich sasiedzko krajach - slowacja, czechy, niemcy, austria, bulgaria, dania (wiecej grzechow nie pamietam)
z tego wszytskeigo austria chyba mis ie najbardziej podobala, ordnung to jest to Wink
do stanow bym nie chciala poleciec - nie podnieca mnie cale to podniecanie sie, chociaz moze wartobyloby zobaczyc

_________________
It`s not that gold
It`s not as golden as memory
Or the age of the same name

It`s not that gold
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tavion
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:04   

Ludzie, Wielka Brytania to taka brudna mieścina nyo Razz
Ja bym, chciała do Egiptu jechać, mrr, albo do Grecji, ale na długo nyo ^^
Może w wakacje pojadę na Kubę z kumpelą nyo Wink
Powrót do góry
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała wrócić do mego domu w Hiszpani Razz Ale narazie to chyba niemożliwe...
A tak po za tym to bardzo chciałabym zwiedzić takie kraje jak : Stany Zjednoczone , Meksyk , Włochy i Italia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 15:46   

No więc co ja chciałbym zwiedzić...... hmm....... Wszystkie najpiękniejsze zakątki świata Mr. Green. To chyba jak każdy Razz. A dalej: wszystkie miejsca na świecie w jakikolwiek sposób związane z tajemniczymi zjawiskami (przede wszystkim Puerto Rico - el chupacabrrrrrrrrrrrrrrrrras Twisted Evil), Japonię, Wlk. Brytanię, USA i Kanadę (Kanada! Moja miłości! Zawsze chciałem tam mieszkać *_* Chciałbym żeby kiedyś się spełniło... o ile wcześniej sobie w łeb nie strzelę ==").
Powrót do góry
Noid
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:22   

Ja byłem w Czechach, na Słowacji, Niemczech, Danii oraz Szwecji Smile A bardzo chciałbym zwiedzić Włochy i Holandię Mr. Green
Powrót do góry
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 16:33   

Ah... poprostu calutki Świat:)
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 18:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No więc co ja chciałbym zwiedzić...... hmm....... Wszystkie najpiękniejsze zakątki świata . To chyba jak każdy . A dalej: wszystkie miejsca na świecie w jakikolwiek sposób związane z tajemniczymi zjawiskami (przede wszystkim Puerto Rico - el chupacabrrrrrrrrrrrrrrrrras ), Japonię, Wlk. Brytanię, USA i Kanadę (Kanada! Moja miłości! Zawsze chciałem tam mieszkać *_* Chciałbym żeby kiedyś się spełniło... o ile wcześniej sobie w łeb nie strzelę ==").


Himitsu zgadzam sie w 100 % biggrin a co do Kanady ... o tak tak Kanada Smile też zawsze chcialam tam zamieszkać Wink

A co do zwiedzania to zwiedzilam wszytskich naszych sąsiadow pozatym Australię Wink ale to dawno ddaaawno i chetnie bym tam pojechala do moich znajomych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 18:21   

Ja bym chciała zawitaj do kraju kwitnącej wiśni co się rozumie Japonii, oraz wrócić na Kurfu w Grecji, gdzie byłam kilka lat temu. Interesuje mnie jeszcze Egipt i Szkocja, a takto Amerykę bym omijała szerokim łukiem... chociaż żeby popatrzeć na hipopotamy
Powrót do góry
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 18:48   

Cytat:
Himitsu zgadzam sie w 100 % a co do Kanady ... o tak tak Kanada też zawsze chcialam tam zamieszkać

Hehe, no to może będziemy sąsiadami Mr. Green. I będzie: "Kinga, podejdź no do płota, jak i ja podchodzę" Laughing.
Co do USA... na pewno nie chciałbym zwiedzać miast, ale tamtejszą przyrodę Wink. Bo w tej dziedzinie USA ma się czym pochwalić, oj ma Wink.
Powrót do góry
Miracle Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 04 Gru 2004
Posty: 697
PostWysłany: Czw 23 Gru, 2004 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bylam w Austrii, Czechach, Słowacji, Niemczech i Holandi.A tak to chcialabym zwiedzic wszystkie zakatki swiata.Ja mialam w tamtym roku plynac do szwecji i na Bornholm ale jakos nie wyszlo Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4349962
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 21:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo chciałabym pojechać na Wyspy Kanaryjskie,do Egiptu i Grecji.
Mareznia Sad Za granicą jeszcze nigdy nie byłam...
Mróweczka Kwiat

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Himitsu
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 26 Gru, 2004 21:11   

Cytat:
Mareznia Za granicą jeszcze nigdy nie byłam...

Hehe, no to możemy pomarzyć sobie razem Wink. Będzie raźniej Wink.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |