| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia
Autor Wiadomość
nieznana!
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 17:56   Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia

Miesiczke mam od 3 lat ! Jest strasznie nierególarna, czasem wogóle jej nie mam, a czasem pojawia sie co 40 dni co 46:( To mnie najbradziej martwi, ze jesli ju| j dostan, do krwawi tak jak przy koDcu okresu, czyli w drugim dniu, nmam tak chocby wcale, nie mam prawie nic ! z mama myslimy sobie, czy czasami nie wybrac sie do lekarza, napiszcie bo za bardzo nie wiem czy sie wybrac, a moze to normalne ??zalezy mi na odpowiedzi od kazdego, wiec jesli to czytasz, to odpisz, bo moze pomozesz ??
Przejdź na dół
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 18:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To normalne ... miesiączka nie zawsze jest reguralna ! biggrin . Co do tego krwawienia .. to niemam pojęcia Smile . JEszcze nie mam okresu i nie moge Ci powiedzec :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, to normalne nieraz okres reguluje się nawet 6 lat Exclamation Nie zrozumiałam dokłądnie Twojego postu ale...Twój okres trwa tylko 2 dni?! Tak nie powinno być...Opisz to dokładniej, bo nie do końca zrozumiałam.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elfkaNenar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 15 Sie, 2004 21:40   

czasem nie masz, a czasem co 40-46 dni?! Powinnaś iśc z tym do lekarza, bo o ile pamiętam powinna mniej więcej byc co 21-35 dni... i trwać przynajmniej 3 dni. Powinnaś iść do lekarza. Chociażby do rodzinnego, albo zapytać się jakiegoś specjalisty, bo to może być poważne.
Powrót do góry
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 16 Sie, 2004 12:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według mnie jest wszystko ok bo miesiączka reguluje się nawet to 6 lat po pierwszy okresie, ale do lekarza nie zaskzodzi ci pójśc tak na wszelki wypadek.Ja mam okres od 1,5 roku i ani razu nie miłam regularnego a raz nawet mój okres trał 1 dzień :/ bardzo ofity był a drugiego dnia juz pryakrycznie nic wiec mozna uznac ze 1 dzien...moja kolezanka ma juz od 3 lat miesiączke i tez nie ma regularnej...napewno jest z toba wszystko w porzadku tylko martwi mnie to ze twój okres trwa tylko 2 dni..od czasu do czasu moze sie tak darzyc ale jesli powtarza się to czesto złos się do ginekologa.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Blandzia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 62
PostWysłany: Sob 21 Sie, 2004 14:20   Re: Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nieznana! napisał/a:
Miesiczke mam od 3 lat ! Jest strasznie nierególarna, czasem wogóle jej nie mam, a czasem pojawia sie co 40 dni co 46:( To mnie najbradziej martwi, ze jesli ju| j dostan, do krwawi tak jak przy koDcu okresu, czyli w drugim dniu, nmam tak chocby wcale, nie mam prawie nic ! z mama myslimy sobie, czy czasami nie wybrac sie do lekarza, napiszcie bo za bardzo nie wiem czy sie wybrac, a moze to normalne ??zalezy mi na odpowiedzi od kazdego, wiec jesli to czytasz, to odpisz, bo moze pomozesz ??


Ja mysle zoe powinnas nie panikowac, ale isc do ginekoloa by sie przydalo. Zobaczysz co sie dzieje i sie uspokojisz.

_________________
http://pieskie-zycie.mylog.pl/- moj blog o psach
http://blandzia.talk.pl/- moj blog- **
http://moje-zapiski.eblog.pl/- mój blog-***
http://wszystkie-kolory-teczy.blog.onet.pl/ -****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006137
miŚka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 17 Sty 2005
Posty: 5
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z poprzedniczką.

Nawet jesli to nic poważnego, lepiej idź i będziesz spokojna.
A teraz nie masz pewności, czy to "natura", że to się jeszcze reguluje, czy może coś się "dzieje". Pójdź do ginekologa i sprawdź :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pon 17 Sty, 2005 12:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miśka - !!!!!! Proszę Cię nie odnawiaj starych tematów! Archeologiem jesteś, czy co ? Ten temat jest z sierpnia ubiegłego roku Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Anadriel Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Paź 2004
Posty: 76
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To całkowicie normalne i nie masz się co martwić, nieregularna miesiączka ustępuje dopiero po około 4-6 lat jej posiadania więc to normalne. a nasilenie krwawienia jest różne, wię nie masz sie czym przejmowac jeśli chcesz się co do tego upewnić, możesz iść do lekarza. Pozdrawiam Kwiat

_________________
Obojętność jest jak lód polarny na biegunach: zabija wszystko. (Honore de Balzac)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5297084
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 06 Lut, 2005 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Następny archeolog się znalazł ! Smile Zani coś napiszecie patrzcię na datę ostatniego posta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
ewelina017 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Lut 2005
Posty: 12
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łatwo sie mówi: pójdź... choć moim zdaniem powinnaś iść... tak dla pewności, ale wiem że jakoś nie wszystkie dziewczyny chcą iść do ginekologa ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 19:16   

ewelina017 napisał/a:
Łatwo sie mówi: pójdź... choć moim zdaniem powinnaś iść... tak dla pewności, ale wiem że jakoś nie wszystkie dziewczyny chcą iść do ginekologa ...

Problem został już wyjaśniony. Rolling Eyes A jeśli jakaś dziewczyna nie chce iść do ginekologa, to niech nie idzie. Nikt jej nie każe. My tylko mówimy, co wg. nas powinna zrobić. Ale nie jesteśmy specjalistami, więc może wizyta jest potrzebna, a może i nie.
I proszę, nie odpisuj na tematy, które już zostały wyjaśnione i rady podane, ok? Dzięki.
Powrót do góry
ewelina017 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Lut 2005
Posty: 12
PostWysłany: Wto 08 Lut, 2005 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nikt nie napisał że to zostało już wyjaśnione Razz Może jestem troche opóźniona, trudno zdaża się Razz (żart)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 09 Lut, 2005 09:43   

ewelina017 napisał/a:
nikt nie napisał że to zostało już wyjaśnione Razz Może jestem troche opóźniona, trudno zdaża się Razz (żart)

Czytanie ze zrozumieniem. Rolling Eyes W poprzednich postach wszystko zostało wyjaśnione. Misia niepotrzebnie odnowiła (potem napisała Antariel [czycoś teges] i Ty). Więc jeśli już coś zostało wyjaśnione, a temat jest z zeszłego roku, to nie warto pisać znowu tego samego (podobnego). Wink
Powrót do góry
ajeczka11 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 501
PostWysłany: Pią 11 Lut, 2005 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie znam sie zbytnio na tym problemie,ale posłuchaj:
1.lepiej pójdz do lekarza(nigdy nic nie wiadomo)
2.rzeczywiście to dziwne
3.niewiem co miałam napisać...oo
4.no kurka nie pa,miętam!! PAPA!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7060479
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |