| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Staniczki
Autor Wiadomość
Natalia

Dołączył: 18 Kwi 2003
Posty: 5
PostWysłany: Sob 19 Kwi, 2003 20:47   Staniczki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam małe pytanko, a raczej prośbę: czy moglibyście podać mi rozmiary staników (od najmniejszego do największego) ? Dla mojej koleżanki- Wink Smile , bo mi nie wierzy. Wink

_________________
hej !!! :-)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wicherek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 34
PostWysłany: Pon 21 Kwi, 2003 15:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tez za bardzo nie znam sie na rozmiarach (a raczej na ich oznaczeniach Wink ), ale moje siostry zawsze podają obwód w klatce piersiowej. Najlepiej niech twoja koleżanka zmierzy swój obwód i przy zakupie stanika poda go. Nie będzie musiała znać oznaczeń, a ekspedientka pokaże gdzie leżą staniki na jej rozmiar, lub przynisie Smile A jesli już naprawdę chce znać oznaczenia... to niech ci w końcu uwierzy (oczywiście jesli ty je znasz, ale to wynika z twojego postu). Powodznka Smile

_________________
Szalona Panna Wicherek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 13:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

60a
60b
60c
60d
65a
65b
65c
65d
70a
70b
70c
70d
75a
75b
75c
75d
80a
80b
80c
80d

obwud pod biustem to cyfra
a literka to wielkosc koszyczka

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Natalia

Dołączył: 18 Kwi 2003
Posty: 5
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 13:42   Dzięki Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Serrrrdeeeeeeeeeczne dziękiiiiiiii i Wiczerkowi i Blance !!!! Laughing biggrin Idea

_________________
hej !!! :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wielkość miseczki (może być i koszyczka Smile ) oblicza się ze stosunku obwodu pod biustem a obwodu w biuście. Możecie skorzystać ze specjalnych kalkulatorów umieszczanych na stronach WWW producentów staników, np. http://www.triumph-international.pl/

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 20:18   Rozmiary Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero od tygodnia noszę stanik, ale nie oto mi chodzi... Gdy kupowałam z mamą staniczek, to mama poprosiła o najmniejszy rozmiar. Pani dała nam 7 czy 8 różnych staniczków... Najciekawsze jest to, że wszystkie były rozmiaru 70 A. A przecież powyżej napisane jest, że najmniejszy rozmiar to 60 A.
Który rozmiar staniczka jest najmniejszy ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O ile wiem to najmniejsza jest "zerówka"

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hajdulka
Junior
Junior


Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 84
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 10:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o jejciu a po co ci idzioesz do sklepu bierzesz taki ktory wedlug ciebie jest odpowiedni np.. najmniejszy mierzysz tlyko obwod pod biustem tym paskiem co sie zapina stanik i kupujesz Smile szybko.. i bez problemow biggrin

_________________
zakochalam sie w 2 chlopakach .. i co ja mam zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
guga15
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 02 Lut 2003
Posty: 44
PostWysłany: Sob 03 Maj, 2003 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie we wszystykich sklepach są 60A zadko się one zdarzają, a czemu różne typy??kolor inney, fason, np sportowy, z fiszbinami, bez różne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pon 05 Maj, 2003 22:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szalona - "zerówka" to taka przenośnia. Tak naprawdę nie ma staników o rozmiarze "0". Tak jak już pewnie przeczytałaś - ta cyfra, to obwód pod biustem w centymetrach. Chyba nikt nie ma pod bustem 0 cm, nie? Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186
PostWysłany: Wto 06 Maj, 2003 17:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No w sumie Deg mas zracje ale potocznie mówi się zerówka na najmniejszy rozmiar Wink

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jasiek!
Gość
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 13:29   

a po co wam dziewczyny staniki ? przeciez i tak wam je chłopak zdejmie heheeh Razz
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 14:07   

jasiek!

Kobiety noszą staniki, aby piersi były...hm...jak by to powiedzieć...no wtedy ładniejsze by wyglądały, a bez stanika by biegła to by tak skakały tak jak mojej koleżance, ale wkońcu sobie kupiła stanik. Zresztą ona jest UFO, jakaś nienormalna. Kobiety sie wtedy wstydzą jak i tak skaczą, bo to jakoś dziko wygląda Wink
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 09 Maj, 2003 18:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Staniki nosi się zwykle dla własnej wygody. Szczególnie kobiety posiadające większy biust czują się mało komfortowo bez stanika. Ponadto podczas kobiecego cyklu miesięcznego są dni, kiedy biust boli - stanik wpływa na zmniejszenie tego bólu.

A poza tym - stanik potrzebny jest w celach estetycznych - podnosi piersi. Kobieta ze "zwisającymi" (przepraszam za określenie) piersiami nie wszystkim się podoba.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 11 Maj, 2003 12:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile Trochę już żyję na tym świecie i staram się mocno go obserwować.
Poza tym mam żonę - od niej dużo ciekawych informacji można wyciągnąć Wink.

A jak to już nie skutkuje, to zwracam się z pytaniami do znajomych lekarzy - a mam kilku zaprzyjaźnionych (m.in. moją siostrę i jej męża Smile ).

A tak poza Tym, to Wy - uczestnicy Forum też jesteście świetnym źródłem wiedzy o nastolatkach. Podczas rozmów i koresponencji z Wami naprawdę wiele można się nauczyć i to bardzo pomaga.

Proste? Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |