| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
TATUSZKI
Autor Wiadomość
AGNIESZKA-TATUFANKA
Gość
PostWysłany: Nie 09 Mar, 2003 18:11   TATUSZKI

JA BARDZO LUBIĘ TATU!!!!!LUBIE ICH STYL BO NIE UDAJĄ I SĄ SZCZERE! biggrin Z RESZTĄ MAJĄ FAJNE PIOSENKI!WCALE MI NIE PRZESZKADZA CZY SĄ LESBIJKAMI CZY NIE
Przejdź na dół
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 02 Maj, 2003 19:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Agnieszko, nie wiesz jak bardzo się mylisz !!! One udają i nie są szczere !!! Spycjalnie udają, żę są lezbijkami (nie wiem jak to się pisze) żeby zrobić wokół siebie większy szum !!!
Choć piosenki są żeczywiście fajne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dziecko-Kwiat


Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 9
PostWysłany: Pon 26 Maj, 2003 16:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Iśką ^^ wszyscy przecież wiedzą jak artystę eeee... co ja pisze jakiego artyste one artystkami phhhhiiii... prasa promuje poprzez skandale na scenie ^^ one sobie to wziełu do serca wątpie czy te bajki o miłości sa prawdziwe...

_________________
"...Codzienność nas wciąż dzień po dniu oplata jak trujący bluszcz..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251
PostWysłany: Czw 05 Cze, 2003 19:59   Re: TATUSZKI Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AGNIESZKA-TATUFANKA napisał/a:
JA BARDZO LUBIĘ TATU!!!!!LUBIE ICH STYL BO NIE UDAJĄ I SĄ SZCZERE! biggrin Z RESZTĄ MAJĄ FAJNE PIOSENKI!WCALE MI NIE PRZESZKADZA CZY SĄ LESBIJKAMI CZY NIE

One szczere? buahaha.... one popularność zdobyły dzięki temu, że ich manager jakiśtam Iwan kazał im udawać lesbijki. Według mnie one wogóle nie umieją śpiewać, tylko wyją jak koty obdzierane ze skóry i bardziej niż do śpiewania nadają się do pracy w domu publicznym (oj.... za to ostatnie mi się chyba oberwie Razz )....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dusia


Dołączył: 07 Maj 2003
Posty: 26
PostWysłany: Czw 03 Lip, 2003 02:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię słuchać ich piosenek, ale ich nie lubię ani troszeczkę. Wink

_________________
zawsze na wschód
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Sob 19 Lip, 2003 19:06   TAtu Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...mi się nawet podobają NIEKTÓrE piosenki tatu...są oryginalne...ale one same hmm?? nie wiem Troche też w to wątpie żeby były lesbijkami...one to chyba robią dla kasy, wtedy mają większy rozgłos..ale czego się nie robi dla pieniedzy???W końcu pieniądze to potęga...Jak narazie tauszkom się udaje Razz

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Pią 31 Paź, 2003 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nic zabardzo do nich nie mam.Jak chodzi o śpiew to nie wyją.
W każdym razie zły przykład dzieciom i młodzieży dają,ze tak udają te homo.Według mnie to ten ich menadzer jest kopnięty,a one robią to dla kasy.

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie lubiałam zespołu TATU. Bo od początku wiedziałam , że udają , aby zrobić koło siebie trochę szumu. Mowię w czasie przeszłym , bo tego zespołu już nie ma!! Nie istnieje, bo wszystko się wydało , że nie są lesbijkami ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
MeGi111 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Lis 2003
Posty: 195
PostWysłany: Wto 11 Maj, 2004 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie to sczzerze mówiąc nie obchodzi, czy dane gwiazdy śpiewają szczerze, czy też nie... Dla mnie liczy się ich muzyka... To jak śpiewają i co śpiewają, a nie życie prywatne... A TATU udawały i stały się gwiazdami jednego sezonu...

_________________
"... Idąc ulicą zauważ biednego kamyka,
jesiennego liścia, zapracowaną mrówkę,
małego wróbelka, jedną chmurkę na niebie,
pierwszą kroplę deszczu na sobie
i uśmiechnij się do siebie
i bądź z siebie dumny,
że potrafisz to wszystko zauważyć..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4715251
korbka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 12 Maj, 2004 11:29   

Tatu to był kolejny zespół na parę miesięcy... Chociaż teraz prawie zawsze takie powstają...
Powrót do góry
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Sob 22 Maj, 2004 07:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piosenki TATU nie są takie złe.
A po za tymJedna z nich ma już chłopaka.
Po co wogóle wnikać w życie prywatne Question
Czy to ma jakiś związek z ich muzyką.
CHYBA że pokazują ludziom co one robią.
Na pewno zrobiły przez to szum , tego nie da się ukryć, pewnie nie wiedziały jaK się pokazać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHOMICZKAAA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączyła: 29 Wrz 2003
Posty: 250
PostWysłany: Sob 12 Cze, 2004 13:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja droga szczer to one NAPEWNO nie są.Niby lesbijki,a jedna z nich jest w ciąży i ma chłopaka.Co nagle tak przestały się tak bardzo kochać Love

_________________
Wejdź na moje forum:
http://members.lycos.co.uk/psiarka/forum/

Zapraszam do redagowania mojej stornki dla nastolatek!!!Szczegóły w dziale "O wszystkim"!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4990808
spontan Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 309
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Nie 13 Cze, 2004 19:54   Re: TATUSZKI Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AGNIESZKA-TATUFANKA napisał/a:
JA BARDZO LUBIĘ TATU!!!!!LUBIE ICH STYL BO NIE UDAJĄ I SĄ SZCZERE! biggrin Z RESZTĄ MAJĄ FAJNE PIOSENKI!WCALE MI NIE PRZESZKADZA CZY SĄ LESBIJKAMI CZY NIE


one właśnie udają i to jak cholera. ich lesbijstwo jest na pokaz.

_________________
widać że nosze są słabe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |