| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Całowanie
Autor Wiadomość
osa
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:13   Całowanie

Mam takie pytanie dotyczące całowania "z języczkiem " ,czy jest jakiś okres w którym można zacząć ,jak to zrobić ,czy dziewczyny to umieją ?


Jak to zrobić żeby nie wyjść przy dziewczynie za kogoś kto nie umie się calować

POMOCY !!!
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:14   RE: Całowanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!

Nie bój się - pierwszy pocałunek "z języczkiem" to nie klasówka, którą robi Ci dziewczyna.

Okresu, czy raczej wieku, od którego można się całować oczywiście nie da się określić. Kiedy jesteś z dziewczyną, kochacie się, całujecie sie - wtedy pierwszy pocałunek z języczkiem to będzie naturalne, małe, delikatne muśnięcie miłości (to znaczy języka Wink). Ten pierwszy raz nastąpi napewno właśnie wtedy, kiedy powinien Wink i zaręczam, że będzie to dla Ciebie (jak i Twojej dziewczyny) proste i naturalne. Przede wszystkim niczym się nie martw, łatwo się całowania nauczyć. To chyba najprzyjemniejsza nauka pod słońcem Wink.

Dziewczyny mają podobny problem - nikt je całowania z języczkiem nie uczy w szkole, domu itp Wink. Po prostu uczą się tak jak Ty - podczas pierwszego pocałunku. Tylko one troche mniej niż my martwią się techniką (ale to dobrze).

Opowiem Ci mój "pierwszy raz", bo też bardzo się bałem. Było to już dość dawno temu (teraz mam 25 lat) z... moją obecną żoną, wówczas dziewczyną od kilkunastu dni. Po długim i romantycznym spacerze pocałowaliśmy się przy pożegnaniu. Tak spontanicznie. Przez całą noc denerwowałem się, czy wszystko poszło OK, czy czegoś nie zawaliłem. Takie są uroki naszej płci, że przejmujemy się techniką Wink. Następnego dnia zaraz zadzwoniłem do niej i delikatnie zapytałem jak jej się podobało. Okazało się, że wszystko było w porządku i jest naprawdę zdzwiona, że ja się przejmuję.

Dlatego też nie powinieneś się przejmować. Całowania z języczkiem łatwo się nauczyć podczas pierwszego razu. Tutaj po prostu prawie nie da się popełnić błędu!

Powodzenia!
Jak Ci się uda, to napisz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:15   RE: Całowanie

Deg ma oczywiście rację Smile
Ja tylko dodam, że cały urok pierwszych spotkań i randek polega właśnie na odkrywaniu i uczeniu się nawzajem tego, co jest takie piękne i co jest wyrazem uczuć do dziewczyny lub chłopaka...

Nie nastawiaj się zatem na technikę, bo to nie mecz piłkarski... Myślę, że dziewczyna będzie potrafiła doskonale wyczuć przede wszystkim to, że darzysz ją uczuciem, że Ci na niej zależy...
I to jest najważniejsze!

Chciałbym też dodać, że w ogóle w miłości "technika" powinna być drugoplanowa... bo przecież nie całujemy się dla sportu! Nie kochamy się dla sportu...
Ci, którzy myslą inaczej, szybko się przekonają, że pocałunki , a także seks bez uczucia są niewiele warte.
MIłość to przede wszystkim Przyjażń, a zmysły to tylko dodatek. Ważny, ale nie najważniejszy.
Pozdrawiam
BEJOT
Powrót do góry
osa
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:16   RE: Całowanie

Czyli jest to tak jak myślałem "nic się nie bój"
ponieważ mam dziewczynę już prawie rok (11 mies)
Chciałbym "to" zrobić ale boje się że dostane "w tważ" i że mi nie wyjdzie ...ale skoro mówicie żeby się nie bać ... /Potrzebuje jeszcze jakąś pomoc kiedy jest najleprzy momęt na "to" ... po spaceże ,kinie ,czy na spodkaniu itp.
Powrót do góry
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:16   RE: Całowanie

W twarz na pewno nie powinieneś dostać.... chyba że dziewczyna nie będzie chciała, żebyś ją pocałował i Ci to powie... Wtedy musisz to uszanować, niczego nie wolno robi na siłę!

A jeśli chodzi o moment... Każdy jest dobry, pod warunkiem wszakże, iż Twoja dziewczyna nie będzie akurat zdenerwowana, zajęta czymś innym itp.
Postaraj się wytworzyć miły nastrój i nie dzialaj raczej z zaskoczenia... bo możesz dziewczynę wystraszyć..
Jestem zwolennikiem stawiania sprawy otwarcie i jasno... Możesz ją po prostu przytulić i powiedzieć czule: bardzo chciałbym cię pocałować...

Mam ponadto nadzieję, że chcesz pocałować swoją dziewczynę, bo ją kochasz, a nie dlatego, żeby wypróbować, jak to jest.
I pamiętaj, proszę, że najważniejsze jest to, aby pocałunek jej sprawił przyjemność. Jeżeli będzie czuła się nieswojo, nie nalegaj, poczekaj... Na tym polega właśnie uczucie i szacunek dla osoby, którą się kocha Smile
Powodzenia!
BEJOT
Powrót do góry
osa
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:17   RE: Całowanie

Dzięki z wasze rady myśle że coś z tego będzie Wink
Mam jeszcze jedno pytanie Jaki jest (optymalny ) wiek do podjęcia próby ? Bo wiem że niektórzy robią "to" jak mają 13 lat (widziałem) a inni dopiero koło 17 ?
Powrót do góry
BEJOT
Gość
PostWysłany: Pią 09 Sie, 2002 19:17   RE: Całowanie

Właściwie nie ma wieku optymalnego...
To zależy od cech indywidualnych dziewczyny i chłopaka, od ich stopnia dojrzałości psychicznej, zapatrywań, odczuć i potrzeb...

Jestem przeciwnikiem klasyfikowania takich zdarzeń, jak pierwszy pocałunek według wieku...
Na pewno nie należy myśleć tak: moi koledzy to już robili, to ja też muszę...

Ważne jest to, czy Wy o b o j e tego chcecie... Czy odczuwacie potrzebę takiego pocałunku...

Ja w ogóle radzę Ci: nie traktuj tego pocałunku "z języczkiem" jako jakiegoś egzaminu... Możesz też po prostu porozmawiać z dziewczyną na ten temat, ale tu uwaga! Nie pytaj:
"wiesz, chcę pocalować Cię z języczkiem, zgadzasz się?", bo takie postawione wprost pytanie może ją zawstydzić... Powiedz, że chciałbyś, aby Wasze pocałunki były jeszcze bardziej czułe... że chciałbyś, abyście wspolnie odkrywali ich urok...

I tu już sam musisz wyczuć, jak ona zareaguje...
Jeśli będzie przeciwna, powtarzam: nie nalegaj, poczekaj.

A z wiekiem to jest tak... Mówi się np. , że film dozwolony jest od lat 18. To przecież też umowna cezura wiekowa.
Znam dzieci kilkunastoletniem które są bardzo mądre, dojrzałe psychicznie i potrafiące wiele zrozumieć. I znam też dorosłych, którzy zachowują się czasem jak małe dzieci...
BEJOT
Powrót do góry
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:44   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm.... pierwszy pocałunek jeszcze przede mną... teraz wiem że nie ma się czego bać. Nie mogę się doczekać Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
???


Dołączył: 05 Lut 2004
Posty: 27
PostWysłany: Czw 05 Lut, 2004 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej BEJTO :] o ile dobrze przeczytałam to z tą dziewczyna chodisz już rok chłopie ona na to czeka aż ty ją pocałujesz tylko ona Ci tego nie powie w twarz (ile masz lat wogule ) POWODZENIA Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiolka72

Dołączył: 10 Lis 2003
Posty: 4
PostWysłany: Czw 05 Lut, 2004 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sory RODZYNKA i ??? ale to jest temat sprzed dwóch lat i OSA na pewno już się całował z tą swoją dziewczyną Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |