Pomogła: 55 razy Dołączyła: 18 Mar 2005 Posty: 5646
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009 11:34
Nie, czasami mają piecyki ;p Jak trzeba coś na szybko, niech będzie, ale jedzenie z mikrofali jest takie.. sflaczałe. Pizze są jak niedopieczone, gumowe, zapiekanki też. Już wolę poczekać parę minut na piekarnik. No i rzeczywiście, niby jest trochę niezdrowe. Ale.. co teraz jest zdrowe Nie popadajmy w paranoję.
Pomógł: 127 razy Dołączył: 18 Lis 2005 Posty: 3847
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009 12:41
Pizze są jak niedopieczone, gumowe
Fakt, ale przyznaj też że w mikrofali robi się obiady kiedy naprawdę nie ma się czasu na zrobienie go normalnie - a wtedy smak też nie ma za dużego znaczenia : )
Ja zawdze robie śniadanie w mikrofalówce bo krócej i nie mam czasu do szkoły
Natomiast mama robi obiad na piecu(LUB W PIEKARNIKU) i kolacje bez tego i bez tego
A HOT DOG robie jak jestem głodny Dziwne że robie to coraz częściej
ja właśnie nie posiadam mikrofalówki ale rozmyślam nad kupnem tzw. kombajna z LG. oprócz tradycyjnej mikrofalówki jest w nim możliwość grillowania i gotowania na parze.
_________________ "Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Pomogła: 11 razy Dołączyła: 18 Lip 2009 Posty: 203
Wysłany: Czw 12 Lis, 2009 20:59
Mam... ale żyłabym bez, tym bardziej, że nieraz prawie puściłam z dymem dom przez to urządzenie ;p ale do tego też trzeba jakiejś zdolności Używam, jak trzeba coś szybko odgrzać.
To już mam, ale musiałem kupić przed wieloma innymi rzeczami, bo to przy moim życiu priorytet.
Teraz ten etap - https://lampy-on.pl/oswietlenie/lampy-wewnetrzne-10
Doradźcie mi proszę. Zróżnicowanie cenowe jest duże. Zastanawiam się, czy ma sens zainwestowanie w te droższe rozwiązania, czy jednak lepsze.
Nie mam problemów z wydawaniem większych kwot, ale chcę mieć pewność, że to przyniesie korzyści. I właśnie - jakie one będą?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach