| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dom Waszych marzeń
Autor Wiadomość
Monik Płeć:Kobieta
Kici kici
Moderator globalny


Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 1270
PostWysłany: Pią 16 Lut, 2007 16:33   Dom Waszych marzeń Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę, że znów przestój, więc założę kilka nowych tematów jeśli coś mi przyjdzie do głowy Razz

Jaki jest dom/mieszkanie Waszych marzeń? Jak wygląda, jakie ma ozdoby, jakie otoczenie, kolory, styl? Popuśćcie wodze wyobraźni i zastanówcie się, gdzie chcielibyście mieszkać (;

_________________
Just freelove...
Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4961269
Memi Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant

Dołączyła: 11 Lis 2006
Posty: 384
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Pią 16 Lut, 2007 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Willa Nałęczowska Jurka Owsiaka <rotfl>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Pią 16 Lut, 2007 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakieś 200 metrów kwadratowych. Nie wysoki, jednopiętrowy. Dużo przestrzeni, każdy pokój urządzony w innym stylu. Dużo dodatków i drobiazgów. Dużo starych zegarów. biggrin Basen koniecznie + taras + zimowy ogród w domu. Położenie nieopodal centrum Krakowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 16 Lut, 2007 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lubie swoj dom, zmienilabym tylko jego kolor, bo jest taki ceglowo brazowy, a ja chcialabym kremowo-bialy. ^^

a moim zupelnym marzeniem jest jakikolwiek dom, nawet podsiadla speluna, byle tylko blisko L.A
moze jak bede grzeczna to mamusia mi kupi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czarna Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 348
PostWysłany: Sob 17 Lut, 2007 00:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

maly domek gdzie z okien na polnoc widac morze, z okien na wschod widac las, z okien na poludnie widac fory a z okien na zachod widac, laki i pola...

_________________
Jedna z najglupszych dziewczyn tego swiata....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2551311
Marcia10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Hate me, my friend...
Aktywista


Dołączyła: 29 Sty 2005
Posty: 1787
PostWysłany: Sob 17 Lut, 2007 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wystarczajaco duzy zeby miec parke Huskie, zeby mialy sie gdzie wylatac no i moze pare innych pieskow. Jesli petro to pokoj na poddaszu...jasne kolory ale ni eblade. Np. taki ostry żółty

_________________
Nie szukaj nieszczęścia w świecie zapełnionym szczęściem... Zawsze jesteś tu mile widziany..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6482031
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jakiś niewielki by mi wystarczyl, chociaż chcialabym miec jeden wiekszy pokoj, zawsze by sie przydal gdybym chciala zrobic impreze, albo jakas probe (zakladajac ze bede sie zajmowac muzyką) Wink. Ale mój pokoik nie za wielki, przeznaczylabym go na spanie i na prace (czy to papierkową, czy jakies badania, ah, kto to wie) . Poza tym chcialabym miec dla odmiany duzą łazienke i duza wanne RazzP kuchnia moze byc malutka. Co do wystroju, to na pewno byloby duzo koloru zielonego, chociaz nie wiem czy nie chcialabym kazdego pokoju na inny kolor wystroic Wink. Co do otoczenia, las, albo pagorki, albo morze, albo jezioro, byle natura Smile w górach byloby fajnie mieszkac, góry są piękne Wink. No i będę miała na pewno kota ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Papierowa Tęcza Płeć:Mężczyzna
Turbo Szatan
Moderator


Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 841
PostWysłany: Nie 18 Lut, 2007 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Memi napisał/a:
Willa Nałęczowska Jurka Owsiaka <rotfl>
cóż, dorobił się na swoim WOśO [jak ja to nazywam; p]

Mój idealny dom? Nie wazne jest miejsce, wazni są ludzie, którzy ten dom tworza ;p

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 20:38 ]
Cytat:
Wystarczajaco duzy zeby miec parke Huskie, zeby mialy sie gdzie wylatac no i moze pare innych pieskow. Jesli petro to pokoj na poddaszu...jasne kolory ale ni eblade. Np. taki ostry żółty

i myśle że jakies 7 kotów, 4 chomiki i 3 konie powinny jeszcze w nim być..... @_@

_________________
www.normsart.glt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
8989120
beladelas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 21
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 27 Lut, 2007 08:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym chcial mieszkac w gorach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewamarchewa Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 01 Sty 2006
Posty: 250
PostWysłany: Wto 27 Lut, 2007 14:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jednopiętrowy z dużym ogrodem, basenem, tarasem, balkonem w każdym pokoju i psami- conajmniej dwoma. Inne zwierzęta też będę (mam nadzieję) miała, ale psy koniecznie. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8168309
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 63
PostWysłany: Sro 20 Gru, 2023 12:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mam wielkich wymagań. 1000 metrów działki, pokój dla każdego, dwie łazienki, garaż. Wystarczy ;-) Cóż... szczęście w nieszczęściu, ale przypadło mi to - https://sprzedammieszkanie.com/blog/dziedziczenie-mieszkania-po-zmarlym-rodzicu/
Dużo przy nim pracy, ale docelowo powinniśmy osiągnąć to, na czym nam zależało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |