| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
koszykówka rulezzzzzzz....
Autor Wiadomość
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze trzeba umieć chociarz trochę szybko biegac Wink)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kenai14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Lis 2004
Posty: 174
PostWysłany: Sob 13 Lis, 2004 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no tak, wszystko prawda Cool ale fakt faktem siatkówk teraz jest górą.. Sad Ja tam jestem oryginalna i kocham kosza wam powiem Cool piękny sport, jak sobie przypomnę jak gram to nomalnie odlatuję... Smile

_________________
i znów zadaje sobie pytanie...: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2902475
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Lis, 2004 14:44   

Ja kosza trenowałem ponad rok po kontuzji kolana musiałem zrezygnować, za to teraz jak się odbije od ławki potrafię kape zrobić Razz.
W siatkówke również pogrywam ale zamiłowanie do kosza zostało.
Powrót do góry
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 14:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ehh....Agata...jak ktoś lubi siatę,to Ty od razu zaczynasz gadać,że nie jest oryginalny!!! :/ Myślisz,ze kosz jest orginalnym sportem????Rozumiem-łyżwiartswo synchroniczne..O!To jest orginalny sport!W Polsce są tylko dwie,czy trzy grupy synchroniczne...w tym w Gdańsku,do której nalezy maleństwo(Ola)...a kosz i siata są bardzo znanymi i lubianymi sportami....więc weźmy zamknijmy ten temat biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 15:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda więc sugerujesz, że ludzie którzy lubią koszykówkę, albo siate to są nieoryginalni ? Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 20:51   

W takim razie proponuje wam zacząć trenować przełajowy bieg na 1000m stylem motylkowym... Braku oryginalności chyba wam nikt nie zarzuci no nie?!?!
Powrót do góry
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Nie 21 Lis, 2004 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

R2 napisał/a:
W takim razie proponuje wam zacząć trenować przełajowy bieg na 1000m stylem motylkowym... Braku oryginalności chyba wam nikt nie zarzuci no nie?!?!

Ciekawie by to wygladało Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 10:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie,Malwina.Źle mnie zrozumiałaś.To właśnie Agata chce powiedzieć przez swój post,ze siata nie jest orginalna,pisząc-

no tak, wszystko prawda ale fakt faktem siatkówk teraz jest górą.. Ja tam jestem oryginalna i kocham kosza wam powiem piękny sport, jak sobie przypomnę jak gram to nomalnie odlatuję...

Więc widzisz....A co do biegu przełajowego,to my z koleżanką inną dyscyplinę uprawiałyśmy-robiłyśmy układy na rowerach:
"REPRESENTING POLAND-TEAM IDA I OLA!!!!!!!!!!!!"
Bekę miałyśmy...ja,na przykład,stalam na ramie,ona w tym czasie leżała brzuchem na siodełku z nogą jedną do tyłu .. biggrin bk była..A!Jeszcze się ścigałyśmy(na rowerach biggrin)tak,że tyłek nam wisiał nad tylna oponą i normalnie pedałowałyśmy.... biggrin więc to też jest orginalny sport!!!!

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
Malvina Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 24 Cze 2004
Posty: 1061
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idda napisał/a:
ja,na przykład,stalam na ramie,ona w tym czasie leżała brzuchem na siodełku z nogą jedną do tyłu

Bardzo ryzykowne:> Jak się urzymywałas na ramie?
Tutaj cytat potwierdzający, że napisalas ze kosz jest nieoryginalny..
Idda napisał/a:
Myślisz,ze kosz jest orginalnym sportem????Rozumiem-łyżwiartswo synchroniczne

Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malenstwo Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 11 Sie 2003
Posty: 76
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Representing team ida i ola rulezzzzzzz Cool
Hie hie biggrinbiggrin jak se to przypomniałam to prawie spadłam z krzesła biggrin
Buźka for you idda wracaj do zdrowia Smile))
P.S
Ale lepsze było wychodzenie z 5 kg ( niewiem ile to miałoWink) słownikiem i rozpoznawiaanie gwiazd biggrin Smile) )


Ostatnio zmieniony przez malenstwo dnia Wto 23 Lis, 2004 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Wto 23 Lis, 2004 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Malva-nie no...nie stałam tak,jak na koniu w cyrku....ale stałam na ramie i trzymałam się kierownicy...albo...siedziałam po turecku na ramie....albo stałam na pedałach(bez skoj. Razz) i jechałam bez rąk biggrin...

Ola-Taaaa.....leksykon 10 kg. biggrin Ale odkryłyśmy chyba z 8 gwiazdozbiorów biggrin

_________________
Wakaaacje!Znów będą wakaaacje! xD biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 21 Lip, 2022 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam, ale moje dzieci też coraz bardziej są chętne na takie aktywności. Na podwórku mamy jeden kosz - da się pograć i przynajmniej mają tam jakieś opcje aktywności. Polecam takie piłki - https://sportano.pl/p/64934/pilka-do-koszykowki-wilson-nba-authentic-indoor-outdoor-brazowa-wtb7200xb07 Sama przyjemność z grania ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |