| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Rok 2010. Rok poświęcony Fryderykowi Chopinowi
Autor Wiadomość
kulagov Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 5
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 02 Mar, 2010 11:58   Rok 2010. Rok poświęcony Fryderykowi Chopinowi Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Każdy Polak, malutki czy dorosły, wie i słyszał o Fryderyku Chopinie. Wszyscy również z niego się cieszymy, ponieważ tworzył on niezwykłą muzykę, graną na fortepianie.

Jego twórczość powstawała w ciężkich okresach dla polski. Widział on rozbiory, a z biegiem czasu sam się zaangażował w działania walk o wolność polski.

Lecz, fakt jest taki. że kiedy się o czymś mało mówi, to się po prostu zapomina. Dlatego też, ten rok jest wyjątkowy. Ma on upamiętnić tego człowieka, przypominając wszystkim kim był i co robił.

Warto też naszym dzieciom także pokazać, co zawdzięczamy wirtuozie. Tak jak zawdzięczamy też Mikołajowi Kopernikowi, gdzie jako wielki naukowiec, dowiódł, że nie ziemia nie jest centrum, w której to wokół niej wszystko się kręci.

Dlatego też projekt KULA z MKiDN, od jutro (3 marca 2010), będzie udostępniała ciekawe materiały związane z muzykiem, poświęcając specjalną zakładkę, w której nasi najmłodsi nie tylko posłuchają melodii, ale będą mogli bawić się w rozwijającą myślenie różne zabawy, pomagające też zapamiętać Polskiego kompozytora.

Serdecznie zapraszamy do monitorowania zawartości na stronie:

http://www.kula.gov.pl/


-----------------------------------
Też wiele ciekawych informacji znajduje się w wątku poświęconym projektowi:

http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=12141

oraz na Facebook, gdzie można dołączyć do grona przyjaciół, wyrażając swoje sugestie, oraz spostrzeżenia:

http://www.facebook.com/pages/wwwkulagovpl/296156879694?ref=nf

_________________
http://www.kula.gov.pl/


Ostatnio zmieniony przez kulagov dnia Sro 03 Mar, 2010 09:27, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 02 Mar, 2010 14:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak kiedyś będę miał dziecko, to już wiem przed czym będe próbował je uchronić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 02 Mar, 2010 14:43   

A propo kompozycji:

http://www.4shared.com/file/232782978/2a3408d4/wegiel-drzewny.html
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Wto 02 Mar, 2010 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Jak kiedyś będę miał dziecko, to już wiem przed czym będe próbował je uchronić : )
Przed rządem? Ministerialnymi spamerami? Wirtuozą (brzmi jak jakaś choroba Rolling Eyes )?

[ Dodano: Wto 02 Mar, 2010 18:04 ]
Edyta:
Jeszcze raz spojrzałem i załamałem się po raz kolejny. Kopernik wielka naukowca była biggrin

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 02 Mar, 2010 21:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:

Jeszcze raz spojrzałem i załamałem się po raz kolejny. Kopernik wielka naukowca była biggrin


Też paranoja nie umie pisać a wielce dzieci chce uczyć Neutral

kulagov to forum DLA DZIECI a nie o DZIECIACH proszę ludzie opamiętajcie się

Nie wiem czy zmienić nazwe DzieciOnLine na MłodzieżOnLine albo DorośliOnLine i strone bo kurde zaśmiecają nas jakimiś wóżkami Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 06:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - Przed samymi takimi odmóżdżającymi akcjami : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AppolionRa Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 11
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chłopaki, myślę, że nie potrzebne jest aż takie oburzenie. raczej chyba chcieli pokazać, że coś powstało dla dzieciaków, tych małych oczywiście.

Widzę też, że nie bez przyczyny zastał ten wątek umieszczony w dziale Muzyka, Kultura, Media. A fakt jest taki, że coraz głośniej mówi się o Chopinie.

SIMON300195, myślę, że warto zmienić nazwę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 03 Mar, 2010 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

AppolionRa napisał/a:

SIMON300195, myślę, że warto zmienić nazwę!



dzięki że mnie poparłeś Very Happy

Nazwe moze zmienić Administartorka Bożena ale jej nie ma więc nie wiem czy wogóle pamięta o tym forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |