| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawdzenie krótkiego zadania z angielskiego
Autor Wiadomość
DSdonia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 24
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 16:08   Sprawdzenie krótkiego zadania z angielskiego Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam!Smile
Potrzebuje pomocy. Mam napisać krótkie wypracowanie, na temat: "gdzie chciałabym pojechać i dlaczego".

Zdania mam napisane, prosiłabym tylko o sprawdzenie:).

I want to go to the Gobi Desert, because that climate is very interesting, when at night is very cold, but in the day is very hot! And I know I'm very crazy, but I want to sleep in tent on the desert's center.

Po polsku chodziło mi o:
Chciałabym pojechać na Pustynię Gobi, ponieważ klimat, który tam panuje jest bardzo interesujący, w nocy jest bardzo zimno, a w ciągu dnia bardzo gorąco. I wiem, że jestem szalona, ale chciałabym też spać w namiocie na środku pustyni.

I drugie zdanie:
I want to go to France, because my friends are saying is very beautifull country, and I never being there. And I would like to see Eiffla Tower.
Except it I have a family in Paris, and they are inivite me ?do siebie? (nie wiem jak to napisać.

I po polsku chodziło mi o:
Chciałabym pojechać do Francji, poniewaz moi znajomi mówią, że to piękne państwo, a ja nigdy tam nie byłam. I chciałabym zobaczyć Wierzę Eiffla.
Oprócz tego, mam rodzinę w Paryżu i oni mnie zapraszają(zapraszali) do siebie.

Byłabym baaaardzo wdzięczna za pomoc!
Pozdrawiam:)

_________________
A grunt to się nie poddawać...
Po każdej burzy przychodzi Słońce...Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12304064
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 20:07   Re: Sprawdzenie krótkiego zadania z angielskiego Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

DSdonia napisał/a:
I want to go to the Gobi Desert, because that climate is very interesting, at night there's very cold, but at the day there is very hot! And I know I'm very* crazy, but I want to sleep in a tent on the desert's center.

I drugie zdanie:
I want to go to the France, because my friends are saying "France is very beautiful country."I never been in that country and I would like to see Eiffel Tower.
I have family in Paris and they invite me to them.


Mniej więcej tak - jeżeli jakieś błędy zrobiłem, to przepraszam, pisane na szybko.

Na grubo zaznaczyłem wyrazy, które poprawiłem, a wcześniej miałaś źle.

* Crazy - po cholerę to. Po prostu - jesteś szalona i już, bez żadnego bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |