| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
O co mu chodzi..
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 18:08   O co mu chodzi..

Jestem załamana...Znałam jednego chłopaka ...Przyjazniliśmy się od niepamiętam kiedy.Wogule bylismy swietnymi przyjaciułmi.No ale ja się w nim zakochałam ,Ale nie dawałam mu żadnych znaków.No a on od pewnego czasu nie odzywa sie do mnie .On przyjeżdza tu do babci która mieszka w tym samym bloku co ja .I ja do niego czesc a on nic zero odpowiedzi .Wogule unika mnie.JA TERAZ NIE STRACIŁAM TYLKO MIŁOSC ale i przyjaźń na kturej mi bardzo załezy..Ja mu nic nie narzucałam nic nawt nie muwiłam nie dwałam żadnych znaków..NIEWIM CO MAM ROBIC....TYLKO NIE PISZCIE "POGADAJ Z NIM"bo jak Sad
Przejdź na dół
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż to za przyjaźń kiedy się w nim zakochałaś : )?

No, mniejsza z tym. Pytasz co masz zrobić dobrze wiedząc co masz zrobić, tylko nie mając na to odwagi - Bo i musisz z nim porozmawiać. Wybór jest bardzo prosty - Albo go ignorujesz i zrywasz z nim kontakt, albo wyjaśniasz i modlisz się żeby wszystko się ułożyło. Panikowanie i popadanie w depresję naprawdę nic tu nie da : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Nie 15 Lut, 2009 20:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z moim przedmówcą Smile musisz z nim porozmawiać... albo tak jak wspomniał już Shaunri, stracisz z nim kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 14:07   

alełatwo powiedziec piorzomawiaj ale on najwidoscznej niehce ze mna gadać a żal mi tej przyjazni
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 17 Lut, 2009 15:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nikt nie mówi że to ma być proste. Nikt nie mówi że życie jest proste, ale czasami trzeba się wziąć w garść i zrobić coś porządnie i do końca. Musisz powziąć decyzję do jakiego końca chcesz tą sprawę doprowadzić ("Zostańmy przyjaciółmi", "Kocham cię", czy na przykład "Lepiej się nie widujmy") i do tego dążyć.

Zachowujesz się jak w tym dowcipie o biznesmenie, Bogu i ToToLotku, biznesmen idzie ulicą spiesząc w interesach i w myślach przeklina Boga "Boże, daj mi w końcu coś wygrać", na to Bóg wkurzony odzywa się "To wyślij w końcu ten kupon!".

Jak nie spróbujesz i będziesz wiecznie czekać na złotą radę, która załatwi wszystko za Ciebie, to nic nie osiągniesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |