| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zabawki drewniane i gry pamięciowe - polecam i sama szukam..
Autor Wiadomość
malgosiakruk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 02:24   Zabawki drewniane i gry pamięciowe - polecam i sama szukam..

Kochani! Od lat jestem zwolenniczką kupowania mojej Córci zabawek ekologicznych, drewnianych (ale tylko polskich, bo chińszczyzna może być np. toksyczna), oraz gier edukacyjnych. Mieszkam w Krakowie - możecie coś polecić? W okolicy albo w internecie? Ja jedynie korzystam z internetu ze znanego mi i tak juź krakowskiego sklepu z zabawkami. Polecam go odwiedzić - bulubulu.pl albo wapex.com.pl - napiszcie gdzie Wy robicie tego rypu zakupy? Moja mała ostatnio uwielbi gry pamięciowe. Ma prawie 6 lat. To kolejny etap - ciekawa jestem kolejnych zainteresowań?
Przejdź na dół
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 08:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Koleżanko - To forum nie jest "o dzieciach", a "dla dzieci", tak więc rodziców znajdziesz tu niewielu.

A osobiście nie jestem jakimś wybitnym zwolennikiem zabawek ekologicznych, LEGO wystarczy. Frajdy z tym że hej, sam czasami lubię usiąść i się pobawić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 16:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno Lego ma problemy finansowe. Dzieciaki już się tym nie chcą bawić. Nie do pomyślenia dla mnie Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chcą się bawić LEGO? No co Ty : )

Przyznam szczerze że Ja się w tych dzisiejszych LEGO nieco pogubiłem, jakieś roboty, jakieś samochody. Gdzie tu prywatna inwencja? Ja miałem stos klocków jak byłem mały i sam układałem domki ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 19:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś też przecież były gotowe projekty. Mój 30-letni kuzyn miał cośtam związanego z kosmosem, za moich czasów już całkiem inne serie były. Teraz idą w jakieś bardziej komercyjne bajery typu Harry Potter, Gwiezdne Wojny i chyba Indiana Jones.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2008 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> Moze po prostu Ja taki biedny jestem, że miałem same kupki klocków : )

Nie wiem, głowy sobie nie dam uciąć, bo to chyba przechodziło u mnie z Ojca na syna (: ) ), Ja po prostu dokupuję jakieś tam elementy teraz, ale gubię się w tym, bo tak jak mówisz tyle teraz tych serii : )

Mimo że sklep LEGO mam niedaleko siebie to aż strach tam wejść ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malgosiakruk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 12 Sie, 2008 01:23   no ja tez bawiłam się LEGO...

i LEGO tez kupują Małek, jednak drewniane zabawki, plastikowe butelki i mój przybornik kosmetyczny to jej ulubione - wolę więc zabawki drewniane. Zresztą zobaczcie te sklepy jak wapex.com.pl i ustosunkujcie się proszę, gdzie jest większy wybór - bo jestem na "poszukiwaniu"... Wink
Powrót do góry
kkoniecz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 24 Wrz, 2008 21:34   

A myśleliście po prostu o zagadkach jako formie rozwoju. Moje dziecko uwielbia rozwiązywać zagadki i łamiglówki logiczne dla dzieci. Ciekawa oferta (co prawda płatna) jest na stronie:
http://www.cauchy.pl/roz/dodatki/zdp/index.php
Powrót do góry
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 25 Wrz, 2008 06:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zabawki już zastępuje internet, do czego to doszło ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
malgosiakruk
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 07 Gru, 2008 23:16   Jednak na razie nic fajniejszego niż w BuluBulu nie znalazła

Ten sklepik to jednak hit! Już trzeci raz kupiłam tam klocki drewniane. Polecam BuluBulu.plklocki drewniane
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |