| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Wszyscy są tacy sami...
Autor Wiadomość
cornelia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 24 Sie 2003
Posty: 121
PostWysłany: Sob 27 Maj, 2006 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

widze ze zauwazylisie to samo co ja , jak milo Smile to znaczy ze ludzie boja sie jakby byc troche inni?bo ich inni odrzuca?Era hip hopu raczej nie przemija bo wszyscy wciaz tego sluchaja...znaczy ze ludzie boja sie jakby byc troche inni?bo ich inni odrzuca?eh...

_________________
I'm going nowhere...Could be, I'm already there?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9390031
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Pon 29 Maj, 2006 14:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy się boją... są ludzie, którzy próbują się buntować... ale z skrajności w skrajność to też niedobrze.

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Aneta65 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 03 Maj 2005
Posty: 56
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 18:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podam przyklad z pewnej książki an podstawie filmu, zreszta książka genialna ("Stowarzyszenie Umarłych Poetów") Nauczyciel chcial coś uczniom uświadomić. Kazal kilku z nich chodzić po dzieidzińcu. Chlopcy nie wiedzieli o co chodzi. Na poczatku każdy z nich szedl swoim rytmem, indywidualnie. Potem chód chlopców stawal sie podobny. Kiedy nauczyciel zaczol wprowadzać rytm poprzez wolanie (raz, dwa, raz, dwa, raz....) wszyscy chlopcy maszerowali tak samo i równo niczym wojsko....hehe....tak samo jest z modą. Trudno zachowac indywidualność w dzisiejszym świecie. Często nie wiedząc nawet keidy i jak tracimy ją całkowicie nieświadomie.... Ale najbardziej w tak zwany pęd za modą ( zespoly, ciuchy itd) angażują sie 12, 13 latkowie....wsród młodzieży oczywiscie....potem chyba kształtuje sie w koncu u nastolatków indywidualny podgląd na świat. Heh...Mówie po sobie i po obserwacjach innych ludzi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Wto 13 Cze, 2006 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie uważaj sie przypadkiem za zbyt wyzwoloną, bo takie myślenie także jest TYPOWE.

To nie obawa przed brakiem akceptacji skłania ludzi do bycia "takimi samymi" tylko właśnie chęć bycia akceptowanym przez wszystkich wokół albo nawet lubianym. Zdarza się to głównie wśród dziewcząt choc i czasem wśród chłopców można wyczuć ten typ presji, jednak facet nie weźmie pod uwage (zdrowy facet) tego, że np nie pójdzie dzisiaj w szortach na plaże bo to niemodne.

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 15:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to i faceci i dziewczyny tak robia, tylko na swoj sposob...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a na jaki sposób? ech, to sie nazywa konstruktywna i pełna wypowiedź..

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przykładów na takie zachowanie jest wiele, w sumie najbardziej mi znany, i niestety na codzien oglądany to robienie z siebie kretynki, dziewczyny robią z siebie słodkie idiotki, nakładają tone tapety, lub słuchaja, ubierają się jak większość, faceci.. myśle że częściej skupiają się na tym jaki mają telefon, jaki odtwarzacz mp3, i takie pierdoły, też nieraz robią z siebie głupków, ale częściej właśnie szpanują, lub próbują zgrywać wielkich maczo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Sro 14 Cze, 2006 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

właściwie to masz rację i można się z tym zgodzić Wink nie pomyślałem o tym w ten sposób może dlatego że mnie to do końca nie dotyczy ale cóż, masz rację

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Selena********* Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lut 2006
Posty: 15
PostWysłany: Pią 30 Cze, 2006 13:44   Re: Wszyscy są tacy sami... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cornelia napisał/a:
Nie wiem do jakiego dzialu to apisac wiec wzielam do psychologii bo jakos mi najbardziej pasuje...wiec...
W mojej klasie wszyscy są z zainteresowan i zdolnosci TACY SAMI!!!!!Wszyscy uwielbiają wf i są slabi z polaka.Wszyscy sluchają hip-hopu i ogladaja mecze pilki nożnej i sie dziwia jak ja nie ogladam Confused ...no..nudni Smile Smieja sie z czegos co nie jest smieszne..ehh...Ja jestem jakas inna...nie cierpie hip hopu, slucham muzy z lat 70-80 (Alphaville,Abba,The Beatles) Smile nienawidze wfu i jestem najlepsza z polaka...nie ogladam zadnych meczy bo sport mnie nudzi...eff nie smieje sie z glupuch zartow :-) co o tym myslicie?



tO CHYBA DOBRZE ZE SIE WYROZNIASZ MASZ INNE ZAINTERESOWANIA TAK JAK KAZDY ZDROWY.oNI MAJA WSPÓLNA PASJE,ACIEBIE TO NIE KRECI WIEC NIE PRZEJMUJ SIE SLUCHAJ MUZYKI;-)

_________________
"Prawdziwa historia gwiazdy,która wygasła zbyt wcześnie"- Selena
wejdzcie na www.tejano-latino.blog.onet.pl
www.look-at-me-baby.blog.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6303049
Almycha Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2006
Posty: 115
PostWysłany: Czw 03 Maj, 2007 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem "inna" od wszystkich, a właściwie to od moich przyjaciółek biggrin. Nie lubię chodzić do pizzerii np. Nie znam wszystkich osób z gimnazjum tak jak moje przyjaciółki, nawet mnie to nie interesuje co, gdzie, kto z kim, jak Razz Jednak się kolegujemy. Jak one gadają o osobach z gim. to ja idę do sklepiku biggrin

_________________
aLmYcHa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |