| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
test z w-fu i problem :(
Autor Wiadomość
chlopak_111 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 2
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 22:12   test z w-fu i problem :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej ...

mam wielki problem Sad otoz chodze do 3 klasy gimnazjum i u nas na zakonczenie gimnazjum jest przeprowadzany Kuratoryjny Sprawdzian Umiejetnosci Ruchowych czyli taki test z w-fu na potrzeby kuratorium... wybiera sie 10 zadan z 20 podanych i trzeba je wykonac...

ja nie jestem w ogole sprawny fizycznie, wszystko mi zawsze zle idzie z w-fu i nie znosze w-fu... Sad postanowilem nie pojsc na ten test, bo pomyslalem ze jesli to na potrzeby kuratorium to nieobowiazkowy... ale teraz ludzie z klasy mowia mi, ze musze zaliczyc ten test, bo jest on obowiazkowy dla uczniow i niby MAJA NIE ZDAC ci co nie przystapia do tego testu Sad nie wiem dlaczego, kuratorium mowi ze on nie wplywa na ocene z w-fu ... ale niby jest obowiazkowe dla uczniow Sad dlaczego???? skoro nie zalezy od tego ocena z w-fu to dlaczego ja MUSZE ten test wykonywac? ale ja nie chce!!!!! Sad nie jestem w ogole sprawny, nie cierpie takich rzeczy jak w-f, nic nie umiem Sad

co wg was powinienem zrobic zeby jakos uciec od tego Sad zakonczenie roku jest w piatek, czy myslicie ze dobrym sposobem byloby po prostu unikanie i nie chodzenie do szkoly przez ten ostatni tydzien? Sad boje sie, ze moge miec z tego jakies konsekwencje Sad ale ja nie chce tego wykonywac po prostu nie Sad

pomozcie!!! Crying or Very sad
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 18 Cze, 2006 22:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas czegoś takiego nie ma, ale nie wiem czemu histeryzujesz. Skoro ten test jest na nic nie wpływa, to znacyz, ze wyglada to tak jak egzaminy gimnazjalne. Starczy do nich przystąpić, bo je zaliczyć. Najlepiej zrób jedno zadanie, a potem powiesz, że nie mozesz, bo Ci się słabo zrobiło. Albo idź do swojego lekarza rodzinnego i załatw zwolnienie z wf do końca miesiąca. Z reguły oni są tolerancyjni dla potrzeb uczniów Razz

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 07:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Klasyfikacja już była, mogą Cię w dupę pocałować, od co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 15:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak mówią. po pierwsze nie ma takiej możliwości żebyś mógł nie zdać z tego powodu, nawet jakbyś dostał pałę, to poproś nauczyciela o średnią ważoną. Po drugie możesz podjąć sie przecież wykonywania tych zadań ale w ogole nic się nie stanie jesli Ci się nie uda.
Po trzecie wydaje mi sie, że Twoi kumple wiedza jak bardzo nie lubisz wuefu, wręcz się go boisz, dlatego może chcieli po prostu Cię postraszyć Wink pozdrawiam Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze tak sie spytam. A jak Cię wezmą do wojska to też będziesz histeryzować? Bo w tej chwili zachowujesz się trochę jak przysłowiowa baba. Nie można wiecznie unikać tego, co dla nas niewygodne.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 15:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza, ze robisz to w taki żałosny sposób. Staw czoła wyzwaniu jak prawdziwy mężczyzna! Razz

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 16:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem baba, nie znam się i nic nie wiem o życiu, ale! "Nie taki diabeł straszny jak go malują". A poprzednie wypowiedzi chyba wyczerpały temat.

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 17:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ego_centryczna napisał/a:
"Nie taki diabeł straszny jak go malują"

Nie! Chrzanisz! To nie tak!
"Nie taki diabeł straszny, jak się umaluje" jest jedyną prawidłową wersją.

Przepraszam. Musiałem. Przygrzało. Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ego_centryczna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 11 Kwi 2006
Posty: 105
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 17:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Buu.. tak mi udowodnić moją niewiedzę może tylko niewdzięcznik, poskarżę się mamusi! Razz

_________________
Gdzie ten Keevuś..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
530938
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Keeveek napisał/a:
(...)za bardzo odbiegamy od tematu chyba, a tu przecież miał być porządek Razz

Cytując Wilka "Ch... tam porządek". Mr. Green
No dobra, z mojej strony EOT.

sorki za edit i cut, ale kobieta mnie zabije.. biggrin - keev

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keeveek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 588
PostWysłany: Pon 19 Cze, 2006 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w ogóle przychylam się do wypowiedzi Ego_centrycznej i temat uważam za wyczerpany, a więc - zamykam. Wink

_________________
My life is over and so is YOURS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1550297
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |