| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Bez tematu...
Autor Wiadomość
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 14:38   

Naomi dobrze wiesz co myslę na temat tych panów, owszem kiedy ich nie było było spokojniej ale nic sie na to nie poradzi...
Dobrze że jesteś szczera i za to Cię lubie ;]
Przejdź na dół
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 15:51   

Naomi napisał/a:
Będę szczera. Wiem, że niektórzy mnie za to znienawidzą. Ale mam to gdzieś.
Moim zdaniem na forum znikła tak mega fajna atmosfera przez to, że najfajniejsi użytkownicy wdawali się w gadki i przyjaźnie z tymi... Ech...
Kiedy przyszło tu towarzycho (Tsej, Ant0n, R2 Christine Fan itd.) forum zaczęło poprostu debiilnieć Confused
\Zakładano głupie, niezrozumiałe tematy, "WYRAŻANO SIĘ", obrażało itp., a jednak niektórym to pasiło. I niestety tak to się skończyło.

Ostatnio Christine Fan nazwał mnie różową nastolatką wkurzyłam się... Powiem tylko jedno "Różowe nastolatki" nie rozwalają forum.


Zapomniałaś o mnie. Czuję się urażony.
Powrót do góry
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otwieracz napisał/a:
Naomi napisał/a:
Będę szczera. Wiem, że niektórzy mnie za to znienawidzą. Ale mam to gdzieś.
Moim zdaniem na forum znikła tak mega fajna atmosfera przez to, że najfajniejsi użytkownicy wdawali się w gadki i przyjaźnie z tymi... Ech...
Kiedy przyszło tu towarzycho (Tsej, Ant0n, R2 Christine Fan itd.) forum zaczęło poprostu debiilnieć Confused
\Zakładano głupie, niezrozumiałe tematy, "WYRAŻANO SIĘ", obrażało itp., a jednak niektórym to pasiło. I niestety tak to się skończyło.

Ostatnio Christine Fan nazwał mnie różową nastolatką wkurzyłam się... Powiem tylko jedno "Różowe nastolatki" nie rozwalają forum.


Zapomniałaś o mnie. Czuję się urażony.


O przepraszam najmocniej. Ciebie też oczywiście chętnie wymienię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 17:20   

Tak przy okazji- dlaczego "sprzątanie" w wydaniu ToJi polegało na usunięciu porządnych ludzi, a [cenzura]ć kretyńskich tematów jakoś jej się nigdy nie chciało?
Powrót do góry
Ant0n
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 19:55   

Czy ja kiedys zalozylem glupi temat, badz napisalem glupiego posta?
Jezeli tak, to go zacytuj! Bezpodstawne oskarzenia...
Powrót do góry
Otwieracz
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 20:51   

To spisek Żydów i masonów.
Powrót do góry
Stokrotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 20:58   

Ant0n napisał/a:
Czy ja kiedys zalozylem glupi temat, badz napisalem glupiego posta?
Jezeli tak, to go zacytuj! Bezpodstawne oskarzenia...
No może nie pisałeś wielu tematów ale za to wdawałeś się w głupie dyskusje Razz
Powrót do góry
kradziejka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 22:26   

Naomi napisał/a:
Będę szczera. Wiem, że niektórzy mnie za to znienawidzą. Ale mam to gdzieś.
Moim zdaniem na forum znikła tak mega fajna atmosfera przez to, że najfajniejsi użytkownicy wdawali się w gadki i przyjaźnie z tymi... Ech...
Kiedy przyszło tu towarzycho (Tsej, Ant0n, R2 Christine Fan itd.) forum zaczęło poprostu debiilnieć Confused
\Zakładano głupie, niezrozumiałe tematy, "WYRAŻANO SIĘ", obrażało itp., a jednak niektórym to pasiło. I niestety tak to się skończyło.

Ostatnio Christine Fan nazwał mnie różową nastolatką wkurzyłam się... Powiem tylko jedno "Różowe nastolatki" nie rozwalają forum.


ojej pani mądre posty zawsze na temat nie lubi tych którzy nieprzyszli tu siedzieć jak na kazaniu i zażartowali w sposob ambitny a szkoda bo oni nie rozwalają forum tylko je tworzą, może i przeginają ale ty tysz wymieniając ich a siebie uwazając za świętą... takie debilne gadanie
Powrót do góry
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 09 Cze, 2005 23:12   

Cytat:
Będę szczera. Wiem, że niektórzy mnie za to znienawidzą. Ale mam to gdzieś.
Moim zdaniem na forum znikła tak mega fajna atmosfera przez to, że najfajniejsi użytkownicy wdawali się w gadki i przyjaźnie z tymi... Ech...
Kiedy przyszło tu towarzycho (Tsej, Ant0n, R2 Christine Fan itd.) forum zaczęło poprostu debiilnieć Confused
\Zakładano głupie, niezrozumiałe tematy, "WYRAŻANO SIĘ", obrażało itp., a jednak niektórym to pasiło. I niestety tak to się skończyło.

Ostatnio Christine Fan nazwał mnie różową nastolatką wkurzyłam się... Powiem tylko jedno "Różowe nastolatki" nie rozwalają forum.
jak CF uznał ze ejsteś "różowa" to najwyraźniej to prawda...obawiam sie że jako habilitowany docent nadzwyczajny profesor i doktor za razem stwierdzić ze to nie uleczalne..z innych źródeł dowiedziałem sie młoda że jesteś "pop-up'em"...cóż pod ta linią zarzutów twoje argumenty są bez mocy ponieważ twoja wiarygodność została podważona..i niestety trzeba ci odmówic dalszej możliwości prowadzenia zeznań...
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 00:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W powyzszych slowach nie zgdzam się z jednym: te inteligentne zarty są zazwyczaj zgryźliwe i o kimś konkretnym, co niektórych może orażać (nie mowie o sobie). A fakt jest niestety taki, że bez tych "inteligentnych żartow" forum było spokojniejsze i wiekszasc bardziej do niego ciągnęło.
Co do tego czy Noami jest czy nie jest "różowa" po pierwsze nie mam pojęcia, a po drugie mnie to nie obchodzi. Co do tego czy siedzi jak na kazaniu czy nie tez mnie to za bardzo nie interesi.
Proponuję zamknąć temat, bo wywiązuje się kolejna kłótnia, a jako że Mrówka na spolke ze mna go założyła nie chciałabym zeby cos zlego z tego wyniknelo. Nie potrzebne nam więcej sprzeczek. Przeciez mamy budować forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tsej
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 10 Cze, 2005 08:48   

budowaliście na poczatku...to widać po starych tematach biggrin

teraz raczej co nieco sie zburzyło..a dla optymistów...ukruszyło
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Sob 11 Cze, 2005 11:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kradziejka napisał/a:
wasze zachowanie aktualne bo nawet jeśli forum sie wali, to co wszyscy robią? uciekają jak szczury z okrętu a co powinni robić? ratować je może by łaska? (...) jakies duchy chyba odwiedzają to forum?:/ zachowujecie sie tragicznie i sie dziwicie że forum sie wali, oby nowy admin zrobił tu porządek chociaż tchórzy i tak niezatrzyma, uciekną

Kradziejka ale weź pod uwagę, że forum nie jest naszym żadnym obowiązkiem i jeśli ktoś nie ma ochoty na nie wchodzić to nie będzie i nikt nikomu nie będzie kazał. Prawda jest taka, że każde forum się zmienia to też i jeśli ktoś wolał tamto forum od tego to odejdzie a nie będzie wchodził na siłę...Nikt tu nikogo nie trzyma :/.

Ant0nFucker napisał/a:
ale coz sie dziwic- dzieci

uf...myslalam,ze bedzie gorzej :]

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stotka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 12 Cze, 2005 12:16   

Spokoj. Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |