Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - zęby

aneta007 - Nie 19 Lis, 2006 18:59
Temat postu: zęby
Czy znacie jakieś pasty (wypróbowane i naprawde dobre) do wybielania zębów???odp
Shaunri - Nie 19 Lis, 2006 19:02
Temat postu:
Nie ma dobrych past do wybielania zębów. Skuteczny w wybielaniu zębów jest jedynie zabieg u dentysty - Niestety za drogi jak na twoje możliwości.
rotorvator - Nie 19 Lis, 2006 19:11
Temat postu:
paski wybielajace tez sa dobre. ich wada jest, ze biel trzyma sie ok. pol roku.
aneta007 - Nie 19 Lis, 2006 20:05
Temat postu:
Skąd ty wiesz shaunri że mnie nie stać????????????? Może jetem bogata co????Pomyls o tym za nim bedziesz mnie obrazac bo ja jestem dotkliwie obrazona
Słupek - Nie 19 Lis, 2006 20:21
Temat postu:
aneta007 napisał/a:
Może jetem bogata co????

1. Jak szukałaś jakiegoś żelu to niedrogiego
2. Nie stać Cię na oryginalne The Sims 2

aneta007 napisał/a:
?????????????

Klawisz Ci się zacina.


Cytat:
Pomyls o tym za nim bedziesz mnie obrazac bo ja jestem dotkliwie obrazona

Trochę pokory na przyszłość życzę. Takim zachowaniem, nawet z białymi zębami, świata nie zawojujesz.
Monik - Nie 19 Lis, 2006 20:55
Temat postu:
aneta007 napisał/a:
Skąd ty wiesz shaunri że mnie nie stać????????????? Może jetem bogata co????

Gdybyś była bogata to od razu poszłabyś do dentysty zrobić sobie porcelanowe płytki na zębach.
aneta007 napisał/a:
jestem dotkliwie obrazona

Jesteś dotkliwie obrażona bo ktoś przypuszcza, że nie jesteś bogata? Ja bym się tam nie obrażała, proszę bardzo, mówcie sobie, że nie jestem bogata.
Słupek - Nie 19 Lis, 2006 21:14
Temat postu:
Zapomniałbym, jak jesteś bogata, to podeślij mi, biedakowi trochę kaski w twardej walucie. Numer konta mogę podać na priv. Smile
Monik - Nie 19 Lis, 2006 21:51
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Zapomniałbym, jak jesteś bogata, to podeślij mi, biedakowi trochę kaski w twardej walucie. Numer konta mogę podać na priv.

Mam nadzieję, że to nie było do mnie?

Żeby nie robić off-topu....

rotorvator napisał/a:
paski wybielajace tez sa dobre. ich wada jest, ze biel trzyma sie ok. pol roku.

Nie tylko to jest ich wadą. Wybielają zęby powierzchownie, a przerwy pomiędzy nimi zostają takie, jakie były.
Laki - Nie 19 Lis, 2006 22:32
Temat postu:
Skoro jesteś taka bogata, to leć do Stanów, była tam tak świetna pasta. Albo w Polsce- spytaj się w supermarkecie o taką świetną pastę do wybielania, sprzedają ją w małych tubkach...
aneta007 - Pon 20 Lis, 2006 16:11
Temat postu:
ja wcale nie jestem bogata tylko sie pytam czy znacie jakies pasty na biale zeby
kasia0001 - Pon 20 Lis, 2006 16:19
Temat postu:
oglądaj reklamy Laughing
a żadne pasty, nie dadzą Ci zbytnio białych zębów.. lepiej już wybrać się do dentysty.. robi on nietrwałe wybielanie zębów.. i to można zrobić u dentysty publicznego.. ale to utrzyma się tylko na trochę Mr. Green
Tremere - Pon 20 Lis, 2006 18:04
Temat postu:
paski to najgorsze g. na swiecie. moja znajoma chciala miec usmiech z reklamy a teraz co ktorys miesiac musi sobie reperowac zeby, bo zaczely sie kruszyc. Razz
to zawiera jakies tam tlenki fosforu, ble.

jedynym naturalnym sposobem na biale zeby jest chyba dbanie o nie, mycie po kazdym posilku, nic dentystyczna i plyn do plukania ;p to naprawde nie jest trudne.
pasta-cud nie istnieje.

a naswietlanie zebow nie jest AŻ takie drogie, kolo 600zł
co innego licówki, no to wiadomo <3 600zł kosztuje jeden zab xD
Laki - Pon 20 Lis, 2006 18:14
Temat postu:
Tremere napisał/a:
paski to najgorsze g. na swiecie. moja znajoma chciala miec usmiech z reklamy a teraz co ktorys miesiac musi sobie reperowac zeby, bo zaczely sie kruszyc. Razz
to zawiera jakies tam tlenki fosforu, ble.

Używałem i nic mi się nie dzieje Razz
Słupek - Pon 20 Lis, 2006 18:26
Temat postu:
Tremere napisał/a:
jedynym naturalnym sposobem na biale zeby jest chyba dbanie o nie, mycie po kazdym posilku, nic dentystyczna i plyn do plukania ;p to naprawde nie jest trudne

Jako profilaktyka - tak. Do wybielania odbarwionych zębów - nie.
Shaunri - Wto 21 Lis, 2006 18:01
Temat postu:
Tremere - Tak, naświetlanie nawet można zrobić i za 400zł, ale powiedz mi - Czy nastolatkę stać na to?
Laki - Wto 21 Lis, 2006 18:10
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Czy nastolatkę stać na to?

Ma w końcu mamusie i tatusiów...
Monik - Wto 21 Lis, 2006 18:33
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Czy nastolatkę stać na to?

No właśnie. Na przykład ja bym tyle nie zapłaciła.
Laki napisał/a:
Ma w końcu mamusie i tatusiów...

Ale mamusia i tatuś może nie srają pieniędzmi, nie?
Laki - Wto 21 Lis, 2006 18:41
Temat postu:
Monik napisał/a:

Ale mamusia i tatuś może nie srają pieniędzmi, nie?

Chyba tak kochają swoją córunie, że mogą wydać to nędzne 400zł...czy raczej 1500.
Nikita - Wto 21 Lis, 2006 18:54
Temat postu:
nędzne 400 zł?
zależy dla kogo nędzne.
Moi rodzice na pewno by się nie zgodzili, aby dac mi tyle kasy na wybielanie zębów ;p
nasty_girl - Wto 21 Lis, 2006 19:31
Temat postu:
szczerze, jak tak patrzyć i porównać to z innymi wydatkami, patrząc na to, że to ma chociaż bardziej długotrwały efekt, to chyba naprawde jest kwota, którą wiele osób było by za te białe zęby zapłacić.
Tremere - Wto 21 Lis, 2006 20:44
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Tremere - Tak, naświetlanie nawet można zrobić i za 400zł, ale powiedz mi - Czy nastolatkę stać na to?

zbliżają się mikolajki, potem swieta.. hmm, raczej na te specjalna okazje bedzie ja stac Razz
Shaunri - Wto 21 Lis, 2006 20:59
Temat postu:
Miej litość : )
Tremere - Wto 21 Lis, 2006 21:20
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Miej litość : )

no przestan, swieta to swieta Razz
Monik - Wto 21 Lis, 2006 21:24
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Moi rodzice na pewno by się nie zgodzili, aby dac mi tyle kasy na wybielanie zębów ;p

Moi też.
nasty_girl napisał/a:
szczerze, jak tak patrzyć i porównać to z innymi wydatkami, patrząc na to, że to ma chociaż bardziej długotrwały efekt, to chyba naprawde jest kwota, którą wiele osób było by za te białe zęby zapłacić.

Ale najpierw trzeba zrozumieć, że się to opłaca ; ) Spytasz się rodzica: "Sypniesz kasą na wybielanie zębów?" "Ile?" "4 stówy" "Wybij sobie z głowy" i nawet nie wyjaśnisz. No, chyba że ktoś faktycznie ma dużo pieniędzy : )
Tremere napisał/a:
zbliżają się mikolajki, potem swieta.. hmm, raczej na te specjalna okazje bedzie ja stac

Ta, mikołaje będą przynosić pod poduszkę bieluśkie zęby. Najlepiej od razu całe protezy. A skąd je wezmą? Od Zębowych Wróżek, oczywiście Mr. Green
Tremere - Wto 21 Lis, 2006 21:26
Temat postu:
nie, mikolaje przynosza pieniazki.
chyba ze nosisz proteze, to bardzo przepraszam, ale nie wiem na jakie okazje dostajesz nowe.
Monik - Wto 21 Lis, 2006 21:31
Temat postu:
Tremere napisał/a:
chyba ze nosisz proteze, to bardzo przepraszam, ale nie wiem na jakie okazje dostajesz nowe.

Nowe protezy? Halo, ja mam 11 lat, jeszcze mi zostały mleczaki, a stałe nie mają zamiaru wypadać xD Do protezy zostało mi jeszcze jakieś kilkadziesiąt lat ^^
Tremere napisał/a:
nie, mikolaje przynosza pieniazki.

Wątpię, żeby mi "mikołaj" przyniósł pod poduszkę 4 stówy. Zresztą, nawet jakby tak było, to bym ich nie wydała na wybielanie. Z powodów własnych i z powodu rodziców ;p
kasia0001 - Wto 21 Lis, 2006 22:18
Temat postu:
Monik napisał/a:
Nowe protezy? Halo, ja mam 11 lat, jeszcze mi zostały mleczaki, a stałe nie mają zamiaru wypadać xD Do protezy zostało mi jeszcze jakieś kilkadziesiąt lat ^^
masz 11 lat ;>? uaa xD ..
nie wiem czemu, ale chyba z kimś pomyliłam, bo przez cały czas myślałam, że masz 13 xDD
Słupek - Wto 21 Lis, 2006 22:18
Temat postu:
Monik napisał/a:
Do protezy zostało mi jeszcze jakieś kilkadziesiąt lat ^^

Kolega mojego wujka też tak myślał, później musiał zweryfikować swoje poglądy :]
nasty_girl - Wto 21 Lis, 2006 23:34
Temat postu:
jak się dobrze postarasz, to z kilkudziesięciu możesz zrobić kilka
Słupek - Wto 21 Lis, 2006 23:38
Temat postu:
Wystarczy komuś podpaść.
Monik - Sro 22 Lis, 2006 18:10
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
nie wiem czemu, ale chyba z kimś pomyliłam, bo przez cały czas myślałam, że masz 13 xDD

Oh, to straszne, to taka ogrooooomna różnica, że hej.
nasty_girl napisał/a:
jak się dobrze postarasz, to z kilkudziesięciu możesz zrobić kilka

Ale nie przykładam starań do tego ^^
Słupek napisał/a:
Wystarczy komuś podpaść.

Ale raczej nie nauczycielowi ^^
Gocha - Wto 28 Lis, 2006 18:20
Temat postu:
Znam dobry i tani sposób na białe zęby( wypróbowany przez kilka osób i daje efekty):
Bierzesz tabletke węgla( takie co połykasz gdy masz biegunke), kruszysz , nakładasz na szczoteczke i tym myjesz zęby aż się robią czarne i płuczesz później myjesz zęby normalną pastą i jest cacy, czynność powtarzaj codziennie tak przez miesiąc a będą efekty, jedyna wada tego musisz to powtarzać co pół roku.
Monik - Wto 28 Lis, 2006 20:39
Temat postu:
Gocha napisał/a:
tym myjesz zęby aż się robią czarne

Żeby tylko nie zostały... ;p
Laki - Sro 29 Lis, 2006 19:32
Temat postu:
Cytat:
Znam dobry i tani sposób na białe zęby( wypróbowany przez kilka osób i daje efekty):
Bierzesz tabletke węgla( takie co połykasz gdy masz biegunke), kruszysz , nakładasz na szczoteczke i tym myjesz zęby aż się robią czarne i płuczesz później myjesz zęby normalną pastą i jest cacy, czynność powtarzaj codziennie tak przez miesiąc a będą efekty, jedyna wada tego musisz to powtarzać co pół roku.

To może ktoś spróbuję, bo ja się boję...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group