Dzieci OnLine

Wydarzenia - Łowca Krokodyli nie żyje

Laki - Pon 04 Wrz, 2006 14:02
Temat postu: Łowca Krokodyli nie żyje
Znany australijski łowca krokodyli i dziennikarz telewizyjny Steve Irwin zmarł na skutek uderzenia jadowitym kolcem ogończy (płaszczki). Podczas ataku ogończa może uderzać ogonem zadając głębokie rany, przed którymi nie chroni nawet skafander nurkowy. Poza tym kolec zaopatrzony w haczyki, który normalnie leży plasko, przy uderzaniu staje sztorcem. Do wypadku doszło u północno-wschodnich wybrzeży Australii podczas wyprawy płetwonurkowej. Steve Irwin zasłynął jako prezenter niekonwencjonalnego programu przyrodniczego "the Crocodile Hunter" (Łowca Krokodyli). Był również dyrektorem Australia Zoo w Beerwah, w Queensland i aktywnym działaczem na rzecz ochrony środowiska.
Naprawde jest mi żal, bylem jego fanem, choc to czubek. Wielka strata, ale wkoncu musialo do tego dojsc, narazal sie i zginal w swiecie przyrody. R.I.P
http://wiadomosci.onet.pl/7464,8,1,pokaz.html
Shaunri - Pon 04 Wrz, 2006 14:34
Temat postu:
Żył jak chciał, zginął jak chciał, nie ma nad czym rozpaczac. Jasne, że przykro, wspaniały facet, ale lepiej skończyć tak niż pod kołami tira (Chyba że ktoś strasznie interesował się motoryzacją).
Nikita - Pon 04 Wrz, 2006 14:57
Temat postu:
W końcu musiało do tego dojść - narażał się tyl razy... Ale i tak przecież przykro, że zginął. Osierocił dzieci, a miał dopiero 44 lata...
Laki - Pon 04 Wrz, 2006 18:06
Temat postu:
Cytat:
Osierocił dzieci, a miał dopiero 44 lata...

Zato ile w zyciu przezyl, mozna wspomniec jeszcze o zonie Very Happy
smutna - Pon 04 Wrz, 2006 21:20
Temat postu:
szkoda ze umarl:( i to wielka!! ale wiele razy narazal swoje zycie i dobrze wiedzial w jakim znajduje sie niebezpieczenstwie ale potrzebowal jakiegos rodzaju adrenaliny i zyl jak chcial Wink a to co sie stalo bylo po prostu wypadkiem przy pracy, a dobrze wiemy ze takie zdarzaja sie bardzo czesto;]
Monik - Wto 05 Wrz, 2006 16:02
Temat postu:
Nie znałam go, ale... Bosh, zginąć przez płaszczkę... Musiało boleć... Współczucie Sad
Laki - Sro 06 Wrz, 2006 07:57
Temat postu:
Monik napisał/a:
ale... Bosh, zginąć przez płaszczkę... Musiało boleć.

To niebyla byle jaka plaszczka Wink
opętana - Sro 06 Wrz, 2006 15:40
Temat postu:
tak, to była czarodziejska płaszczka
Monik - Sro 06 Wrz, 2006 19:24
Temat postu:
Laki napisał/a:
To niebyla byle jaka plaszczka

Może i nie byle jaka, ale boleć musiało. Ciekawe, jakie to wrażenie... Ale nie żebym chciała spróbować! Mr. Green

opętana napisał/a:
tak, to była czarodziejska płaszczka

Lol Mr. Green
Papierowa Tęcza - Sro 06 Wrz, 2006 19:33
Temat postu:
Laki napisał/a:
Monik napisał/a:
ale... Bosh, zginąć przez płaszczkę... Musiało boleć.

To niebyla byle jaka plaszczka Wink
Pewnie komuniści ją podstawili!

Szkoda gościa :S... lubilem jego programy biggrin umial ludzi zaciekawić swoją pasją;]
Monik - Sro 06 Wrz, 2006 19:40
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
umial ludzi zaciekawić swoją pasją;]

Oj, to na pewno. W końcu nie widzi się na swoim podwórku węży boa i aligatorów Wink W telewizji też nie ma zbyt dużo tego typpu programów. A to jest o wiele ciekawsze niż Telezakupy Mango albo dziesięciotysięczny odcinek "Mody na Sukces" ^^ Ale i tak TV TRWAM rządzi! Mr. Green
opętana - Sro 06 Wrz, 2006 21:11
Temat postu:
znowu porównania do mody na sukces, nie dziesieciotysieczny tylko poki co 3 tys.

hm, pamietam programy z nim...nie wywierały na mnie zbyt duzego wrazenia, Jego smierc niespecalnie mną wstrząsneła...ale goscia szkoda faktycznie
Laki - Czw 07 Wrz, 2006 15:16
Temat postu:
Mam dokladniejsze info. Wbil mu sie kolec plaszczki w serce i probujac go wyjac, rozszarpal je i zginal Sad Cale zdarzenie bylo chyba nagrane, miejmy nadzieje, ze nigdy nietrafi do opinii publicznej.
opętana - Czw 07 Wrz, 2006 15:38
Temat postu:
nie martw sie, trafi
media to media
Lord - Czw 07 Wrz, 2006 16:34
Temat postu:
nie Trafi Rolling Eyes
Z nim byla Ekipa z Animal Planet i juz wczoraj mowili ze nie maja zamiaru tego pokazywac w film dostanie rodzina zmarlego
Shaunri - Czw 07 Wrz, 2006 17:01
Temat postu:
Nawet jakby trafiło to nie mogliby tego pokazać ze względu na brutalność, nie wiedzieliście O_o?
Lord - Czw 07 Wrz, 2006 17:14
Temat postu:
no z tym to chyba mili by najmiejszy problem.... Confused
Shaunri - Czw 07 Wrz, 2006 18:34
Temat postu:
Wierz mi że nie, konkurencja czuwa... Pieniążki, konkurencja, takiego fo'pa jak film z kamery ukazującej śmierć w/w Pana by nie popełnili, wierzcie mi.
Lord - Czw 07 Wrz, 2006 18:40
Temat postu:
A pamietasz jak rok temu w Iraku zginą jakis koles i byl na pierszych stronach gazet?

ale kto wie to byla Polska Laughing
Nikita - Czw 07 Wrz, 2006 18:55
Temat postu:
Ten polski dziennikarz, tak ?
Lord - Czw 07 Wrz, 2006 19:47
Temat postu:
Tak o tego mi chodzi sorki za te "a"( z kreska) ale narazie nie mam Polskich znakow:/
smutna - Pią 08 Wrz, 2006 16:43
Temat postu:
pewnie nie trafi do mediow zapewne ci ktorzy to filmowali byli z nim zaprzyjaznieni;] wiec raczej nie beda chcieli pokazac swiatu tego wydarzenia!chyba ze ogarnie kogos zadza pieniadzy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group