Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Help!

ewamarchewa - Nie 06 Sie, 2006 10:16
Temat postu: Help!
Wiem, że takie tematy już były, tylko, że tam były porady typu "weź nospę, apap" itp.
Ten ból jest naprawdę nie do wytrzymania, aż mi łzy czasami lecą. Nie chcę faszerować się lekami, bo nospa mi już prawie nie pomaga, a inne działają krótko i ile by trzeba tego brać, a poza tym mam już dość leków. Nie radźcie, że mam wziąść ciepłą kąpiel czy położyć termofor, bo pomaga, owszem, tylko, że okres stał się przez to bardziej obfity. Może jakieś zioła? Proszę o pomoc, bo zwariuję! Neutral
Słupek - Nie 06 Sie, 2006 11:08
Temat postu:
To idź kuffa do ginekologa, skoro ten bol az taki nadnaturalny niby jest :/
ewamarchewa - Nie 06 Sie, 2006 11:27
Temat postu:
A niby czemu? To jest normalne, że boli, tyle, że jedną boli mocniej, drugą słabiej, a trzecią może wcale nie boleć. Nie pytałam się co mam robić, tylko jak pokonać chociaż w pewnym stopniu ból bez leków. Nie chciałam pisać, że jesteś facet to się nie znasz, ale chyba jednak muszę Wink Ale dzięki za odpowiedź
Słupek - Nie 06 Sie, 2006 12:12
Temat postu:
A co ci kuffa leki szkodzą, paracetamolum jest dla ludzi. Jak sama piszesz, było pełno podobnych tematów, i na pewno wszystkie metody były już gdzies zapisane. Nie wiem po co po raz kolejny wałkować to samo.
Ikusia - Nie 06 Sie, 2006 17:55
Temat postu:
Każdego człowieka bolał kiedyś brzuch. Trzeba jednak odróżnić, kiedy ból jest objawem wzmożonych ruchów robaczkowych jelit, np. przy nadmiernym zbieraniu się gazów, a kiedy jest objawem sugerującym poważną chorobę.

[ Dodano: Nie 06 Sie, 2006 17:07 ]
Tak właściwie to polecam stronkęSmile)
http://www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=535&poddzial=Gastrologia

Wejdź na nią i zobacz co radzą specjaliści

P.S Będe chirurgiem Cool Mr. Green Wink

[ Dodano: Nie 06 Sie, 2006 17:10 ]
Tak właściwie to polecam stronkęSmile)
http://www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=535&poddzial=Gastrologia

Wejdź na nią i zobacz co radzą specjaliści

P.S Będe chirurgiem Cool Mr. Green Wink
ewamarchewa - Nie 06 Sie, 2006 21:14
Temat postu:
Tu nie o to chodzi, ale chciałaś dobrze więc dałam ci punkt. Ból jakby trochę ustał, ale na przyszłość proszę o jakieś rady.
Shaunri - Nie 06 Sie, 2006 21:21
Temat postu:
G-I-N-E-K-O-L-O-G, a nie dzieciaki z forum... Jeszcze sobie szkody dziecinko narobisz takimi "Radami forumowymi"
joasia1990 - Nie 06 Sie, 2006 22:47
Temat postu:
Wiadomo ze wiele kobiet cierpi z powodu bolu podczas miesiaczki. ale jesli ten bol jest zbyt silny, nie pomagaja na niego leki i utrudnia ci normalne funkcjonowanie to napewno nie jest normalnym objawem menstruacji. jesli u ciebie rzeczywiscie tak jest to powinnas pojsc do ginekologa. zleci ci jakies badania, zapisze leki i bedzie ok Wink
monia7711 - Pon 07 Sie, 2006 12:12
Temat postu:
Jeżeli brzuch w te dni boli cię az tak bardzo i zwykłe leki typu no-spa nie pomagają to proponuję ci isć do ginekologa, on napewno przepisze ci coś co pomoze cie pokonać bol.
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 13:02
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
G-I-N-E-K-O-L-O-G, a nie dzieciaki z forum... Jeszcze sobie szkody dziecinko narobisz takimi "Radami forumowymi"

Cicho, zaraz powie, że jesteś facet, więc się nie znasz.
ewamarchewa - Pon 07 Sie, 2006 14:36
Temat postu:
A może wcale nie powiem, co? Jak chcesz sobie Słupek nabijać posty, to rób tak dalej, już nie będę zwracała na ciebie uwagi.
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 15:22
Temat postu:
ewamarchewa napisał/a:
A może wcale nie powiem, co? Jak chcesz sobie Słupek nabijać posty, to rób tak dalej, już nie będę zwracała na ciebie uwagi.

Ja nabijam posty? Jak ktoś zaproponuje, by wywalić licznik i te durne podpisy pod ksywkami, to będę pierwszy żeby go poprzeć.

Może zamiast do ginekologa idź do psychologa, bo widzę, że masz jakieś problemy z sobą.
Ikusia - Pon 07 Sie, 2006 16:54
Temat postu: Help!
przecież weszliście tu żeby pomóc a nie żeby się kłócić Exclamation Exclamation
ewamarchewa - Pon 07 Sie, 2006 21:57
Temat postu:
Lepiej Słupek idź do psychiatry, bo widzę, że w twoim mózgu mieszasz już siebie ze mną. Co do liczników to się z tobą zgadzam. Dziękuję Ikusia za poparcie, że to nie miejsce na kłótnie. Szkoda, że tu nie można tak jak w Gadu-Gadu kogoś zablokować, bo z miłą chęcią bym to zrobiła. Twisted Evil
Słupek - Pon 07 Sie, 2006 22:07
Temat postu:
ewamarchewa napisał/a:
Lepiej Słupek idź do psychiatry, bo widzę, że w twoim mózgu mieszasz już siebie ze mną. Co do liczników to się z tobą zgadzam. Dziękuję Ikusia za poparcie, że to nie miejsce na kłótnie. Szkoda, że tu nie można tak jak w Gadu-Gadu kogoś zablokować, bo z miłą chęcią bym to zrobiła. Twisted Evil

Przycisk wisi i uśmiecha się do ciebie, byś go użyła. Czujesz się lepiej?
monia7711 - Pon 07 Sie, 2006 22:24
Temat postu:
Jejciu ludzie, czy wy naprawde nie macie ciekawszych zajęć od kłucenia sie na forum ?? O ile wiem sluży ono de czego innego. A teraz akurat jest ono do pomocy ewemarchewie.
Anonymous - Pon 07 Sie, 2006 22:58
Temat postu:
Słupek napisał/a:
ewamarchewa napisał/a:
Lepiej Słupek idź do psychiatry, bo widzę, że w twoim mózgu mieszasz już siebie ze mną. Co do liczników to się z tobą zgadzam. Dziękuję Ikusia za poparcie, że to nie miejsce na kłótnie. Szkoda, że tu nie można tak jak w Gadu-Gadu kogoś zablokować, bo z miłą chęcią bym to zrobiła. Twisted Evil

Przycisk Obrazek wisi i uśmiecha się do ciebie, byś go użyła. Czujesz się lepiej?

jka możesz tak dziewczynę traktować?! ona się grzecznie pyta, a ty jakieś głupoty piszesz i pyskujesz! Nabijaczu. wstyć się! Evil or Very Mad
Monik - Wto 08 Sie, 2006 11:59
Temat postu:
mietek napisał/a:
Słupek napisał/a:
ewamarchewa napisał/a:
Lepiej Słupek idź do psychiatry, bo widzę, że w twoim mózgu mieszasz już siebie ze mną. Co do liczników to się z tobą zgadzam. Dziękuję Ikusia za poparcie, że to nie miejsce na kłótnie. Szkoda, że tu nie można tak jak w Gadu-Gadu kogoś zablokować, bo z miłą chęcią bym to zrobiła. Twisted Evil

Przycisk Obrazek wisi i uśmiecha się do ciebie, byś go użyła. Czujesz się lepiej?

jka możesz tak dziewczynę traktować?! ona się grzecznie pyta, a ty jakieś głupoty piszesz i pyskujesz! Nabijaczu. wstyć się! Evil or Very Mad

Zgadzam się w zupełności z Mietkiem.

ewamarchewa, może porozmawiaj np. z mamą? Ona może ci coś poradzić. No a oprócz tego radzę to, co już wcześniej pisali. I jeszcze możesz spróbować wpisać w "szukaj" np. "bolesna miesiączka" czy coś takiego, i powinny wyjść ci tematy podobne do twoich, możesz je przejrzeć. Może znajdziesz tam jakieś metody, rady itp.
Anonymous - Wto 08 Sie, 2006 12:08
Temat postu:
Monik napisał/a:

Zgadzam się w zupełności z Mietkiem.

Nikt cie o zdanie nie pytal! To jest tylko moja opinia i nigdzie nie powiedzialem, ze mozna sie pod nia podpinac i kraść mi moje poglądy. To jest zwyczajny plagiat!
Nikita - Wto 08 Sie, 2006 13:01
Temat postu:
Temat o bólu podczas miesiąckzi się wyczerpał, a wy tu offtopujecie brzydko ;p Zamykam, bo się tu pożrecie nawzajem.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group