Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Gruba d...

Asiula1994 - Sro 15 Lut, 2006 17:43
Temat postu: Gruba d...
hej.
Wiec mam problem.
W następny czwartek jadę z klasą na basen.
Z chłopcami też.
I mój problem polega na tym, ze wstydze sie pokazać w stroju kapielowym.
Mam szczupłe ramiona, płaski brzuch wszystko cacy do bioder.
Chodzi o to, ze mam grube uda i pośladki...Grube i takie obwisłe...Tak jakby z innego ciała.
Mam tydzień.
Zgodze się na każde ćwiczenia, każdą dietę byle tylko zrzucić to sadło i ujędrni nogi + tyłek.
No błagam, pomózcie...
Jak nie pomozecie to załatwie sobie jakies złamanie albo...Już wiem! Dyskopatię...jak mi sie uda - moja qmpela ma to od zbyt częstego i forsownego uprawiania sportu....
Prosze piszcie! Crying or Very sad
Anonymous - Sro 15 Lut, 2006 18:23
Temat postu:
moze kup kostium taki..jakby to powiedziec biggrin z nogawkami malymi ^^ albo taki 2 częściowy by zakrywal posladki :]
rozejrzyj sie po sklepach.
Anonymous - Sro 15 Lut, 2006 18:40
Temat postu:
brednie, KAZDA dziewczyna mowi, ze ma grube uda i tylek.
KAZDA
; ] nikt inny tego nie zauwazyly, to tylko Twoja babska wyobraznia
Asiula1994 - Sro 15 Lut, 2006 18:52
Temat postu:
Ale tak naprawdę jest!
No dzięki za pomoc!
Super.
Anonymous - Sro 15 Lut, 2006 19:13
Temat postu:
moim zdaniem w tydzien nic nie zrobisz.
Asiula1994 - Sro 15 Lut, 2006 19:32
Temat postu:
Nie pozbawiajcie mnie nadzieji!
Coś na pewno mi się uda...Moze nie do konca ale zawsze coś.
Proooszę pomóżcie!
nasty_girl - Sro 15 Lut, 2006 19:51
Temat postu:
w tydzien? tak uda ci sie schudnac, miec bardziej obwisly tylek i nastepnego dnia przekonac sie na wlasnej skorze co znaczy efekt jojo, i dopiero wtedy zobaczyc jak to jest jak sie schudnie, a po kilku dniach ma sie rostepy i wyglada gorzej niz wczesniej.
opętana - Sro 15 Lut, 2006 20:21
Temat postu:
To ja wiem! Nie jedz. Jak tak sie wstydzisz to po co masz sie stresować na basenie, ze masz za grube to i tamto...jak nie pojedziesz to sobie oszczedzisz stresu.
Asiula1994 - Sro 15 Lut, 2006 20:44
Temat postu:
Bedziemy miec basen co tydzień.
Obowiązkowy.
Ocena z basenu jest osobna i liczy się też frekfencja...
nasty_girl - Sro 15 Lut, 2006 20:45
Temat postu:
tez mam obowiazkowy basen..

i zwolnienie na caly rok.. jak sie chce to sie potrafi.
opętana - Sro 15 Lut, 2006 21:04
Temat postu:
no to...trudno sie mówi. Najlepiej to cwicz duzo, bo nic innego chyba nie zrobisz. Idz na siłownie, etc. i cwicz codziennie
nasty_girl - Sro 15 Lut, 2006 21:09
Temat postu:
w sumie jak pare razy nie pojdziesz i bedziesz miec usprawiedliwione to z frekwencji ci nie pojdzie, niech cie mama zwolni, a ty w tym czasie cwicz, w miesiac wiecej zdołasz niz w tydzien.
Shaunri - Sro 15 Lut, 2006 22:03
Temat postu:
<spada z krzesła> Wiecie że w każdej dziewczynie jest coś pięknego? Wiecie że sama płeć piękna w swej idei jest piękna? Wiecie że nie ma nic piękniejszego od kobiety?

1) Nie wyrobisz się w tydzień
2) Nie wrobisz się w miesiąć
3) Wyrobisz się w rok... Systematycznie ćwicząc...

PS: [cenzura] szkoła i kurewscy uczniowie... Aż mnie szlag trafia jak myślę jakie to egoistyczne skur... <przypomina sobie jak wyśmiano znajomego z klasy kiedy ten przyniósł do szkoły bukiet kwiatów w walentynki> - żenada... Żenada którą stanowczo trza tępić... Więc weź ze sobą "bejsbola"...
Asiula1994 - Sro 15 Lut, 2006 22:04
Temat postu:
Nasty - jak załatwiłaś zwolnienie na cały rok?
No dzisiaj stwierdziłam, ze nie jest aż tak źle.
Trochę poćwiczę i będzie ok.
Chyba jednak troche pomogła mi wypowiedź Ant0na Smile.
Dzięki.

EDIT:
Shaunri - ale lepiej by było, zeby wszytsko było piękne, nie? Wink
A kwiatki to lepiej przynosić do domu - pozdro dla kogoś kto to zrobił w tym roku Smile
Kwiat .
nasty_girl - Sro 15 Lut, 2006 22:29
Temat postu:
poszlam do lekarza, powiedzialam co potrzebuje, dostalam...
Anonymous - Sro 15 Lut, 2006 23:58
Temat postu:
Zaufaj mi, kazda dziewczyna mowi to samo, pewnie 80% Twoich kolezanek wstydzi sie przyznac, a czuje to samo : ) nie przejmuj sie, to nie wybieg mody, tylko basen ; )
Shaunri - Czw 16 Lut, 2006 13:47
Temat postu:
Pfff... I tak ludzie będą się za tobą oglądać - taki wiek... Dziewczyna i jej [cenzura] wywołują niemałe zamieszanie w kąpielówkach chłopaków - Nie ma się co przejmować...

Jak mówiłem cała płeć piękna jest piękna ; )
Asiula1994 - Pią 17 Lut, 2006 16:58
Temat postu:
Zwłaszcza w czepku Mad
Gdyby tego [cenzura] czepka nie trzeba było nosić.
Tak to mi włosy zasłaniają odstajace uszy i pulchna twarz...
Ja nie chce na basen! ;(
Keeveek - Pią 17 Lut, 2006 18:27
Temat postu:
o ja chrzanie, Ty dziewczyno do psychologa idź :/
Asiula1994 - Pią 17 Lut, 2006 19:54
Temat postu:
A ciemu?
opętana - Pią 17 Lut, 2006 23:54
Temat postu:
Asiula1994 napisał/a:

Ja nie chce na basen! ;(

Bosz, to nie idz.
choredusze - Sob 18 Lut, 2006 08:42
Temat postu:
proponuje dietę Atkinsa. ma ona bardzo szybki efekt, rpzez tydzień chudnie się około 2,5 kg.. jeśli do tego dodasz ćwiczenia na pupę i uda to może chociaż troszeczke zrzucisz.

ale jestem pewna, ze nie jest aż tak źle jak opisujesz. a i nie wierze, ze wszystie dziewczyny z twojej klasy są modelkami?:/

link do strony o diecie:
http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,56682,2158259.html
Asiula1994 - Sob 18 Lut, 2006 13:25
Temat postu:
Opetana umiesz czytać?!
basen mamy obowiązkowy co tydzień do konca roku szkolnego!
opętana - Sob 18 Lut, 2006 15:33
Temat postu:
z tego co mi wiadomo to umiem czytać, ale takim uzalaniem sie nie schudniesz napewno. Moze po prostu zaakceptuj sie taką jaką jesteś?
Papierowa Tęcza - Nie 19 Lut, 2006 23:51
Temat postu:
opętana napisał/a:
z tego co mi wiadomo to umiem czytać, ale takim uzalaniem sie nie schudniesz napewno. Moze po prostu zaakceptuj sie taką jaką jesteś?
Kasiu piękne słowa;( wzruszyłem się - a co mi doradzisz? Sad ja mam.. hmm.. za duży nos, zbyt mało szerokie barki, za dużo w pasie... : (

o jestem taki:
http://img137.imageshack.us/img137/1686/hutnik29lq.jpg
http://img473.imageshack.us/img473/4128/mrok9pc.jpg

a kce być taki:
http://66.111.49.71/wallpapers/kenshin/kenshin_31_1024.jpg

choredusze: czy ta twoja dieta mi w tym pomoze @__@? muuusi nyuuu @_@ to takie smutne ;(
choredusze - Pon 20 Lut, 2006 08:03
Temat postu:
papierowa tęcza: jestes okropny. wchodzisz tu po to zeby na mnie najeżdzać? tak? żalosne.
Papierowa Tęcza - Pon 20 Lut, 2006 10:33
Temat postu:
choredusze napisał/a:
papierowa tęcza: jestes okropny. wchodzisz tu po to zeby na mnie najeżdzać? tak? żalosne.
ożeeeesz!!!... odkryłas moj tajemny plan ;O.... ejejej tak latwo mnie rozszyfrowalas - ja przeciez juz od tygodni sledze cie na ulicy i tylko czekam zeby cie zgwalcic a potem wyszydzic ;p - wiesz, mam ciekawsze zajecia - a ty jedynie przypadkowo dostarczasz mi powodu do smiechu - stalem sie prawie tak wyrachowany jak moje bejbe Ant0n ;_(
nasty_girl - Pon 20 Lut, 2006 17:44
Temat postu:
choredusze napisał/a:
proponuje dietę Atkinsa. ma ona bardzo szybki efekt, rpzez tydzień chudnie się około 2,5 kg.. jeśli do tego dodasz ćwiczenia na pupę i uda to może chociaż troszeczke zrzucisz.


to zes mnie rozsmieszyla, dowiedz sie naprawde co to efekt jojo. schudnac 2-3 kilo to na prawde nie sztuka. problemem jest utrzymac potem mniejsza wage.
opętana - Pon 20 Lut, 2006 19:27
Temat postu:
Papierowa Tęcza napisał/a:
opętana napisał/a:
z tego co mi wiadomo to umiem czytać, ale takim uzalaniem sie nie schudniesz napewno. Moze po prostu zaakceptuj sie taką jaką jesteś?
Kasiu piękne słowa;( wzruszyłem się - a co mi doradzisz? Sad ja mam.. hmm.. za duży nos, zbyt mało szerokie barki, za dużo w pasie... : (

o jestem taki:
http://img137.imageshack.us/img137/1686/hutnik29lq.jpg
http://img473.imageshack.us/img473/4128/mrok9pc.jpg

a kce być taki:
http://66.111.49.71/wallpapers/kenshin/kenshin_31_1024.jpg
;(

ugryź sie
Anonymous - Pon 20 Lut, 2006 19:33
Temat postu:
latwo jest schudnac
chyba ze to ja jestem jakims wyjatkiem = ]
giraffka - Wto 21 Lut, 2006 19:45
Temat postu:
Teoretycznie schudnac to nie sztuka, ale tak jak mowi nasty, trzeba umiec te wage utrzymac bo inaczej pies srał cale odchudzanie Razz
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 14:44
Temat postu:
ja tez uwazalam ze ma grubie uda i d... posladki Razz Razz Smile ale jak zobaczylam sie przed lustrem to nie wierzylam ze jestem taka laska Wink <Lol>

pozdrawiam Razz : )
andre - Sro 13 Mar, 2024 12:43
Temat postu:
Ile bym nie schudła, to wydaje mi się, że źle wyglądam, serio ;/
Ale też nie uważam, żebym przesadzała. Po prostu dbam o dietę i regularnie ćwiczę.
Polecam poczytać - https://fitnessblog.com.pl/sport/
Można z tego wyciągnąć sporo wniosków.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group