Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Czepiają sie

ewela_nina - Sob 27 Sie, 2005 23:45
Temat postu: Czepiają sie
mam problem moi rodzice czepiają się że mam pępek na wieshu tzn ze mam krótkie blusski ze tak sie nie powinno chodzic i krzycza na mnie jesli mne widza tak ubrana a oni sie nie znaja na modzie niewiem co zrobic rozmawiałam z nimi a oni swoje i mówia ze wiedza lepiej oni mysla ze najlepiej jakbym chodziła w koszulach po kolana pomocy...

słońce, proszę abyś pisała po polsku, zamiast sh sz czy rz a zamiast ss zwykłe zet, język którym posługujesz się teraz może być źle rozumiany i odbierany
Anonymous - Sob 27 Sie, 2005 23:57
Temat postu:
Cytat:
wieshu

Cytat:
blusski

Masz wode zamiast mozgu?

co do rodzicow,maja racje,nie chca zebys wygladala jak mala dziwka.
altruista - Nie 28 Sie, 2005 00:31
Temat postu:
jak powyzej. Z tego jak piszesz wnioskuje ze masz jakies, eee, gora 14 lat, a naprawde, takie wypacykowane male dziwki wygladaja paskudnie.
Anonymous - Nie 28 Sie, 2005 00:44
Temat postu:
A zachowuja sie jeszcze gorzej.Chodzi mi tu glownie o sposob myslenia,oraz nawyki typu "co tydzien nowy chlopak",czy tez "robie to i slucham tego,co jest na topie".Jesus Christ!
Anonymous - Nie 28 Sie, 2005 10:25
Temat postu:
Cytat:
co do rodzicow,maja racje,nie chca zebys wygladala jak mala dziwka.


<lol>, to mnie rozwaliło, no ale jest w tym prawda ...
ewela - Nie 28 Sie, 2005 12:01
Temat postu:
dzieki qrwa [cenzura] wam w dupe myslalam ze ktos mi pomoze ale ak widze sa tu sami debile któzy umieja sie tylko z drugich nabijac.:/ [cenzura] wam wszystkim w dupe ide na inne forum bo to jest hujowe zjebani goscie:/ ehhh szkoda tracic czasu a chłopaka nie mam jednego na tydzien tylko z jedym chodze juz 9 miesiecy i co [cenzura] zatkało was:/
Anonymous - Nie 28 Sie, 2005 12:05
Temat postu:
Heh,reakcja godna rozwielitki.Goodbye vietnam!
nasty_girl - Nie 28 Sie, 2005 12:52
Temat postu: Re: Czepiają sie
ewela_nina napisał/a:
wieshu



za to widze ze ty bardzo znasz sie na modzie.. Neutral

a z rodzicami? my ci tu nic nie pomozemy.. ty musisz z nimi porozmawiac, wytlumaczyc ze tak ci sie podoba itd..

Ewela widzimy ze jestes pusta, nie musisz tego az tak prezentowac.. jak to masz chlopaka od 9 miesiecy.. a twoj poprzedni post? <hahaha>

kolejne dziecko tepe..

a moderator jak cos dopisuje, niech dopisuje kolorem bo potem to wyglada jak by se ona sama cos dopisywala..
Anonymous - Nie 28 Sie, 2005 12:53
Temat postu:
rozwielitki zyja całe 24 godziny...kurde...ledwie takie sie urodzi a już zaczyna sie rozmnażać...odjazd nie?
Sebo - Nie 28 Sie, 2005 13:36
Temat postu:
ewela napisał/a:
dzieki qrwa *ciach* wam w dupe myslalam ze ktos mi pomoze ale ak widze sa tu sami debile któzy umieja sie tylko z drugich nabijac.:/ *ciach* wam wszystkim w dupe ide na inne forum bo to jest hujowe zjebani goscie:/ ehhh szkoda tracic czasu a chłopaka nie mam jednego na tydzien tylko z jedym chodze juz 9 miesiecy i co *ciach* zatkało was:/

hahaha właśnie po poziomie twojej wypowiedzi widać ile masz lat, starasz się zrobić na britney czy jakąś inną która wygląda jak kur** twoi rodzice mają racje
malinka - Pon 29 Sie, 2005 19:21
Temat postu:
i co się unosisz ewela moze Twoi rodzice sądzą,że nie dojrzałaś do takiego ubierania ,mnie również to spotkałam ale wiesz.. jest taka granica wieku w której można i nie można .
Ciekawe ile ty masz lat Rolling Eyes ,że tak się uniosłaś jak inni ,napewno bardziej "obeznani " w tych sprawach dali Ci rady ...

I po co sie denerwować ,złość piekności szkodzi ,a nikt Ci nie napisał ,ze to właśnie ty zmieniasz ciągle chłpaka ... Czytaj uważnei a nie co 2 zdanie Very Happy


Pozdrawiam wszystkich mądrych Laughing
Anonymous - Pon 29 Sie, 2005 20:41
Temat postu:
Twoi rodzice nie chca zebys wygladala jak mala barbiasta pokemonowa z brzychem na wierzchu. A przy okazji troche poucz sie pisac, na to powinni zwrocic wieksza uwage.
Maciek - Czw 13 Paź, 2005 20:52
Temat postu:
a ja powiem tak
nos krotkie bluzki
krotkie spodniczki
bo jaki chlop nie lubi fajnych dziewczynek Wink
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 20:55
Temat postu:
Dziwki w modzie?
Kinga - Czw 13 Paź, 2005 20:55
Temat postu:
fajna dziewczynka = rozneglizowana dziewczynka ...

Nie załamuj mnie
Eh ... trace wiare w ludzi = =
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 20:57
Temat postu:
Maciek napisał/a:
a ja powiem tak
nos krotkie bluzki
krotkie spodniczki
bo jaki chlop nie lubi fajnych dziewczynek Wink




Tutaj byś się zdziwił, bo dla mnie gdzieś w 90% przypadków tak ubrana wygląda jak prostytutka i od takiej, to ja się trzymię maksymalnie daleko, wygląda to ochydnie, po prostu kokota.
Maciek - Czw 13 Paź, 2005 21:16
Temat postu:
no patrz ... prostytutka i to jeszcze za kwiatka ... taka prywatna prostytutka fajna sprawa ;] ja tam lubie szmule
Ona89 - Czw 13 Paź, 2005 21:17
Temat postu:
Możecie nie offtopować? Temat nie był o prostytutkach tylko całkiem o czymś innym Confused
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 21:18
Temat postu:
Byl o ubieraniu sie jak prostytutka,czyli w zasadzie jeden pies.
Kinga - Czw 13 Paź, 2005 21:24
Temat postu:
Maciek sorry za takie stwierdzenie ale masz dziwne podejscie do otaczajacej Cie rzeczywistosci
Ona89 - Czw 13 Paź, 2005 21:25
Temat postu:
W temacie dziewczyna opisała swój problem na temat nastawienia jej rodziców do pewnych rodzai odieży, chciała jakiejś opini/pomocy na ten temat. Posty w stylu "bo jaki chlop nie lubi fajnych dziewczynek" a tymbardziej "Dziwki w modzie?" czy "taka prywatna prostytutka fajna sprawa" z pewnością nie są na temat.
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 21:28
Temat postu:
Za to rownie wartosciowe co sam temat,zalozony przez malolate,ktora desperuje,bo rodziciele nie pozwalaja jej ubierac sie jak dziwka.
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 21:29
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Maciek sorry za takie stwierdzenie ale masz dziwne podejscie do otaczajacej Cie rzeczywistosci
Kiniu są [cenzura] i nie [cenzura], takie i takie są potrzebne.
Kinga - Czw 13 Paź, 2005 21:30
Temat postu:
Artoo napisał/a:
Kinga napisał/a:
Maciek sorry za takie stwierdzenie ale masz dziwne podejscie do otaczajacej Cie rzeczywistosci
Kiniu są [cenzura] i nie [cenzura], takie i takie są potrzebne.


Nom ... w sumie musze sie zgodzic Razz

Slynna zasada zachowania rownowagi w przyrodzie Razz
Ona89 - Czw 13 Paź, 2005 21:31
Temat postu:
Każdy jest inny i ma inne problemy. Jeśli takie tematy cię nie interesują to nikt nie karze ci ich czytać.
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 21:35
Temat postu:
Takie tematy mnie wrecz intryguja.
Napastnik - Czw 13 Paź, 2005 22:10
Temat postu:
Ludzie, jak dziewczyna chodzi z gołym pępkiem to odrazu kurvva, prostytuka i dupodajka jest? Oceniacie ją tylko na podstawie trzech postów, które tutaj napisała nie znając jej w ogóle w realu? Zna ktoś może przysłowie "nie oceniaj książki po okładce", i dla mnie, chociaż nie wiem jakby ta okładka wytapetowana nie była to jednak na jej podstawie staram się nie oceniać. Zresztą, nawet jeśli ta laska idealnie pasuje do stereotypu puszczalskiej nastolatki to przecież jak każdy człowiek ma swoje potrzeby, i co was to obchodzi co ona robi? A niech się wali ile popadnie, byle się porządnie zabezpieczyła przed ciążą (ale tego to muszą ją nauczyć tylko rodzice albo ktoś kto sprawuje nad nią opiekę). A na wierze w człowieka można się nieźle zawieść...
Kinga - Czw 13 Paź, 2005 22:13
Temat postu:
Przyczepiajac sie Wink
Nie chodzi o fakt pepka ... pepek to tam pic Razz

ALe jak widze dziewczyne w miniowie i bluzce takiej ze widac jej brzuch biust i wgole ;P
full serwis ... bez karoseri

No to nie wyglada to za fajnie :/
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 22:17
Temat postu:
"Jak Cie widza,tak Cie pisza"
Napastnik - Czw 13 Paź, 2005 22:26
Temat postu:
Yan napisał/a:
"Jak Cie widza,tak Cie pisza"

Tak się składa, że mam w klasie pare takich dziewczyn. o których jest tu mowa(znaczy tak się ubierających). W gruncie rzeczy są to całkiem sympatyczne i miłe osoby, ba, z kilkoma da się nawet porozmawiać na tematy inne niż kosmetyki i moda. ;] A że ubierają się tak jak się ubierają, coż, rzeczą ludzką jest błądzić. ;] Jeśli dla kogoś to jest żałosne to po kiego się nad tym rozwodzić?
Anonymous - Czw 13 Paź, 2005 22:30
Temat postu:
Ocenianie kogos po wygladzie jest bledem,co innego po wygladzie i charakterze.

Babki blizej nie znamy,ale tematem zrobila dosc nieciekawe wrazenie.
Napastnik - Czw 13 Paź, 2005 22:41
Temat postu:
Yan napisał/a:
Ocenianie kogos po wygladzie jest bledem,co innego po wygladzie i charakterze.

Babki blizej nie znamy,ale tematem zrobila dosc nieciekawe wrazenie.

Aż tak bardzo jej charakter poznałeś po trzech postach żeby ją nazwać dziwką i kurwą? Nie wiem jak dla Ciebie, ale jak dla mnie jest to poważna obelga, której się nie powinno tak na wiatr rzucać. Powodzenia w dalszym życiu z takim postępowaniem życzę.
Karolina(KINA) - Czw 13 Paź, 2005 22:45
Temat postu:
Można było pewne sugestie ująć troszkę delikatniej. Spokojnie. Takich dziewczyn coraz więcej.
Ewela, nie denerwuj się tak mocno. Rodzice mają trochę racji. Nie przesadzaj z odkrywaniem swojego ciała. CZASEM ładnie to wygląda, gdy jakaś część ciała jest bardziej podkreślona, ( ale krótka bluzeczka wygląda czasem ja za mała...Z mniejszej siostry). Przeciętna dziewczyna, ma dużo więcej wdzięku niż roznegliżowana małolata

Ps: szukałaś tu wsparcia? A może, że zagrzejemy Cię do walki z rodzicami?- głupota.
Ps2: moim zdaniem dorośniesz i docenisz „przeciętność”.

Mała - Pią 14 Paź, 2005 15:36
Temat postu:
ja jsetem przeciwko przeciętności, jesli chodzi o ostatni post,
liczy sie indywidualnosc, oryginalnosc,
ale jestem rowniez bardzo przeciw rozowym plastikowym w krotkich spodniczkach i bluzeczkach.
jednak nikt nie powiedzial ze ona tak sie wlasnie ubiera?
moze rodzice czepiaja sie ze lekko odkyryty brzuch
i nigdy w zyciu nie uwierze ze zadna uzytkowniczka na forum takowych nie ma, tym bardziej gdy zalozy spodnie biodrowki.
Karolina(KINA) - Sob 15 Paź, 2005 10:52
Temat postu:
Oczywiście....spodnie biodróweczki jak najbardziej na topie, Laughing ale ja nie powiedziałam, że „przeciętna” dziewczyna powinna nosić sutannę a co w najlepszym wypadku kombinezon narciarski Shocked . I podkreślam jeszcze raz dla tych gorzej czytających: Rolling Eyes

Smile


Ps 1: oryginalni w ubiorze są artyści. Mr. Green Mają własny styl!
A Ty nosisz zwykłe czarne bluzeczki i dżinsy. Rzeczywiście oryginalna spraaawa....

Ps2: oryginalność podkreśla się nie tylko ubiorem, ale stylem bycia i charakterem


Ps3: Jest zima(i jest już dość chłodno) i krótkie bluzeczki z pępkiem na wierzchu są po1) nie za bardzo na miejscu Cool , a po2) można się przeziębić (jajniki, co grozi bezpłodnością Exclamation , a w lepszym przypadku przeziębienie nerek Confused )

powodzenia:]

pozdrawiam
Kinga - Sob 15 Paź, 2005 11:07
Temat postu:
OMG taaak artysci sa tak oryginalni ze mnie krew zalewa Razz
To nic ze wszyscy aktorzy i piosenkarze no napewno wiekszosc z nich wyglada tak jak okladkowe lale z wiekszosci czasopism

Ja mam ze tak powiem w pupie co kto sadzi o tym jak sie ubieram.
nasty_girl - Sob 15 Paź, 2005 14:10
Temat postu:
hmm moze nie tyle piosenkarze, i aktorzy, ale malarze np, itd..
Kinga - Sob 15 Paź, 2005 14:27
Temat postu:
Dla mnei to troche chore, takie oblędne podązanie za modą.

Znam sporo osob które twierdza ze ubierajac sie tak jak robia to inni gwiazdy bla bla ... sa oryginalni tazcy inni i wgole. Zabawne, bo wleasnie ubierajac sie jak tlum jest sie tlumem. Jednym z wielu. nikim wyjątkowym ... jelsi chodzi o ubior
Karolina(KINA) - Sob 15 Paź, 2005 20:49
Temat postu:
nic nowego nie okrywacie...
Kinga - Sob 15 Paź, 2005 20:50
Temat postu:
tya a ty glosisz jakies herezje
kicp - Sob 15 Paź, 2005 23:02
Temat postu:
ja was pogodze stwierdzeniem, ze najprosciej w swiecie spamujecie

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group