Dzieci OnLine

Na luzie... - Odchodzę

Papierowa Tęcza - Sob 28 Maj, 2005 11:01
Temat postu: Odchodzę
Ot co - mam już dość tego wszystkiego :/ Rzuciłem wymiany avatarów, dział m&a i tak ma średnią - ćwierć posta dziennie - a ja już mam dość niektórych ludzi - z tymi z którymi chciałem nawiązać kontakt - kontakt nawiązałem - ale część forum doprowadza mnie do białej gorączki - marni "znaffcy", którzy tak naprawde nie mają najmniejszego pojęcia o życiu - pro-europejska delikwenteria, która swymi 'poważnymi' postami dobija całkowicie swą sztucznością, czy żałosnością - druga część - równie 'a ostatecznie mówię - WOLNE NIE POZWALAM! (Dla dobrych znajomych - typu: Otwieracz, Płk, Wierzba, Tsej, Kinga, Napastnik [jak mu na forum to nie wmbitna' to większość nastolatek, która wypowiada się w działach typu "Sex", "Rodzina" etc - co do tego 1 z wymienionych - nie macie pojęcia o czym mówicie, a wypowiadacie się jak wielkie 'profesjonalistki' - co do 2 to powtarzające się posty w stylu "nie poddawaj się/jesteśmy z tobą/będzie lepiej" są beznadziejnie beznadziejne [sam już nie wiem jak to określić] - może od czasu do czasu pojawię się na chatie albo napisze jakiś post - aleiem] i wielu innych - domo arigatou - a reszta - zwyczajnie sayonara)
Kinga - Sob 28 Maj, 2005 11:40
Temat postu:
Szkoda ... ale zawsze zostaje gg :PPP
Sayo :*
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 11:43
Temat postu:
A kto mi pomoże w problemach z Mangą ? Wink
Szkoda że odchodzisz...
Bye...
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 11:57
Temat postu:
Czy opuszczanie forum z powodu jego postępującego zacofania jest dobrym wyjściem? Osobiście sądzę, że nie. Czy nie lepiej byłoby zostać i po prostu być jednym z niewielu normalnie udzielających się ludzi, którzy naprawdę mają coś sensownego do powiedzenia? (Kto wie, może dzięki temu sytuacja choć trochę by się poprawiła.) A resztę najnormalniej w świecie olać?

Ale skoro decyzja już podjęta ostatecznie, to trudno. Spoko gościu jesteś i szkoda, że forum takiego gościa traci Wink
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 12:17
Temat postu:
Jednak jak napisałeś pisz czasem coś... choć chyba też miałeś okres, ze byłeś żadziej jak zauważyłąm, a może ostatnio przeglądam forum byle jak, bo mi się większości wypowiedzi czytać nie chce...
Kinga ty zajmujesz się teraz wymianą, czy ktoś inny... czy jest skazana na śmierć naturalną
Stokrotka... nie tylko Tenchion się na tym zna
Miracle - Sob 28 Maj, 2005 12:20
Temat postu:
Szkoda. Mam nadzieje ze nie zacznie sie tak jak ostatnim razem masa odejsc i nie odejdzie reszta tych pozostalych rozsadniejszych forumowiczow ktorych i tak jest jush malo a jeden wlasnie napisal temat ze odchodzi. Pa i mam nadzieje ze milo nas bedziesz wspominac...
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 12:24
Temat postu:
No troche racji masz, ale po co ta szopka z odejsciem?
codi - Sob 28 Maj, 2005 12:32
Temat postu:
Szkoda.
Będzie nam cię brakować.
Zawsze uważałem się za fajnego gościa i nadal uważam Razz.
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 13:32
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
No troche racji masz, ale po co ta szopka z odejsciem?

Nu, dokładnie :] Odejście zupełnie niepotrzebne moim zdaniem.
Ale cóż, skoro tak postanowił, to niech mu to przynajmniej na dobre wyjdzie Wink
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 14:04
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Stokrotka... nie tylko Tenchion się na tym zna
No wiem... ale Tenchion mi najabardziej pomógł i jestem przekonana co do niego ;]
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 14:12
Temat postu:
No to nie rozumiem po co napisales owy post.
Ale... do widzenia Panu.
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 14:14
Temat postu:
Przecież Tenchion napisał pod tematem ,,Po pewnym czasie - wywalić'' czyli że chce tylko oznajmić że odchodzi... a później już tego tematu nie będzie ;P
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 14:24
Temat postu:
Stokrotka napisał/a:
Przecież Tenchion napisał pod tematem ,,Po pewnym czasie - wywalić'' czyli że chce tylko oznajmić że odchodzi... a później już tego tematu nie będzie ;P

Umiem czytac. Rolling Eyes Mogl nie pisac, a i tak bysmy zauwazyli.
Ale wywalic - wywalimy. Wink
Nikita - Sob 28 Maj, 2005 15:43
Temat postu:
Nie zdołałam Cię bliżej poznać, ale wydawales mi się sympatyczną osobą Wink
Zegnam ( oby nie na zawsze Smile )

PeeS: Osierociles Kinge! Razz
Kto razem z nią będzie prowadził Forumowe Wymiany Avatarów jak nie ty? ;-(
Anonymous - Sob 28 Maj, 2005 18:16
Temat postu:
O_o rewolucja...ZA NARÓD ZA LUDZI
no dobra ani jedno ani drugie nie jest tu za ciekawie reprezentowane

trza przyznać dzieje sie to co sie spodziewałem(mój plan Agag biggrin)
oczywistym jest faktem iż kolega ma racje w każdym calu i nie próbujcie zaprzeczac bo podejdziecie w hipokryzje a to będzie śmieszne i o to nam chodzi...hmm poprawka...zaprzeczajcie!

tenchi jako kolega poolecam obserwować forum, wiele ciekawych zajść sie dzieje w tym okreśie..cziekawe czy to przez upały...(hmm bodzców jeszcze nie rozpracowałem ale to kwestia kilku powtórzonych zdażeń)
Kinga - Nie 29 Maj, 2005 13:40
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Jednak jak napisałeś pisz czasem coś... choć chyba też miałeś okres, ze byłeś żadziej jak zauważyłąm, a może ostatnio przeglądam forum byle jak, bo mi się większości wypowiedzi czytać nie chce...
Kinga ty zajmujesz się teraz wymianą, czy ktoś inny... czy jest skazana na śmierć naturalną
Stokrotka... nie tylko Tenchion się na tym zna


Moge sie zając wymiana ... jesli beda chetni do udziału Wink
Papierowa Tęcza - Nie 29 Maj, 2005 20:47
Temat postu:
Po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich przemyśleniach postanowiłem, iż jest tu zbyt śmiesznie żeby odchodzić ;D Dlatego też powracam [uaau] i zmieniam swój image ;D [znaczy zmienie avatara na odpowiedniego jak tylko się skończy termin wymiany] - Kinga - moge prowadzic dalej wymiany ;]

A tak na serio to nudno tak bez tego forum cosik.. ;P
Kinga - Nie 29 Maj, 2005 20:49
Temat postu:
Noo Razz Przynajmniej WYmiana Avów ocaleje ;P
Fajno Fajno Razz
Papierowa Tęcza - Nie 29 Maj, 2005 20:56
Temat postu:
Wybaczcie mi mą wcześniejszą zmiane ava ale mój nowy image Jej wymagał *_* - KIEŁBASA-CHAN GÓRĄ! biggrin
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:01
Temat postu:
Ja tam nie mam nic przeciwko temu avovi, bo mnie tam się podoba, ale gorzej z tym kto robił dla Ciebie
Papierowa Tęcza - Nie 29 Maj, 2005 21:03
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Ja tam nie mam nic przeciwko temu avovi, bo mnie tam się podoba, ale gorzej z tym kto robił dla Ciebie
No ale tego.. khem.... wyjątkowa sytuacja no.. i to jest tego.. kiełbasa chan! xD tak nie można :p
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:05
Temat postu:
Nie mnie się tłumacz Razz ... ja tam jeśli musze to wybaczam, ładny kucyk (!?) ma ta kiełbasa
Papierowa Tęcza - Nie 29 Maj, 2005 21:07
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Nie mnie się tłumacz Razz ... ja tam jeśli musze to wybaczam, ładny kucyk (!?) ma ta kiełbasa
Ty lepiej patrz co Kiełbasa czan trzyma w dłoniach xD
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:14
Temat postu:
Jak widze kiełbasa lubi Brzoskwinie Razz
Papierowa Tęcza - Nie 29 Maj, 2005 21:15
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Jak widze kiełbasa lubi Brzoskwinie Razz
Nyuuu :p rotfl ten av mnie rozwala xD
cilgan - Nie 29 Maj, 2005 21:15
Temat postu:
Tfoj afatarek jest taki swiiiiiiiit *^_^*az mi moje mangofe oczka blask napelnil *^____________________________________^*
KOFFAM FAS! :*******~~~~~~~~~~~~~~~~
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:16
Temat postu:
OMFG =="
Co za idiotyzm.
Grenneissel.
Duvvelsheiss.

Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że dla tego forum lepiej by było, gdyby przestało istnieć.
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:18
Temat postu:
Czyzby ta kielbasa trzymala w rece kartonik LSD?Czy to tylko moje chore skojarzenia?
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 21:54
Temat postu:
eeeee ludzie jak czytam te miętolenie 'odzchodze' buu ku***...to mam ochote sama odejsc -,- po co te oficjalne pozegnania a w ch**
nasty_girl - Nie 29 Maj, 2005 21:57
Temat postu:
cilgan napisał/a:
Tfoj afatarek jest taki swiiiiiiiit *^_^*az mi moje mangofe oczka blask napelnil *^____________________________________^*
KOFFAM FAS! :*******~~~~~~~~~~~~~~~~




ROFTL przerpraszam RoFtL
mroweczka - Nie 29 Maj, 2005 22:12
Temat postu:
Cytat:

Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że dla tego forum lepiej by było, gdyby przestało istnieć.

Cytat:
eeeee ludzie jak czytam te miętolenie 'odzchodze' buu ku***...to mam ochote sama odejsc -,- po co te oficjalne pozegnania a w ch**

Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 22:22
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Czyzby ta kielbasa trzymala w rece kartonik LSD?Czy to tylko moje chore skojarzenia?

Nie znasz sie! Ona ma na szyi krawat Samoobrony :} /jakby jej go ukrasc? :>/



Cytat:
Tfoj afatarek jest taki swiiiiiiiit *^_^*az mi moje mangofe oczka blask napelnil *^____________________________________^*
KOFFAM FAS! :*******~~~~~~~~~~~~~~~~

Ciesze sie, ze Ci sie Twoj av podoba :}}}

Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 22:59
Temat postu:
oh tyle godzin spedzonych na lamentowaniu i rozprawianiu o stracie wspanialego Samuraja.. Jak dobrze, ze to wszystko juz minelo!
Anonymous - Nie 29 Maj, 2005 23:54
Temat postu:
I znowu sie zaczyna.... ja tego nie rozumiem ....
dobra N/C
Hehehe parówa nie no spoko:D
Mroczny_jogurt - Pon 30 Maj, 2005 06:30
Temat postu:
Nie ma to jak samotne dzieci potrzebujace akceptacji i uwagi ;p no coz... wszystko jasne Smile
Naomi - Wto 31 Maj, 2005 16:20
Temat postu:
Idź, idź...:/
Jeżeli ci nie odpowiada- to droga wolna.
Anonymous - Wto 31 Maj, 2005 17:08
Temat postu:
Juz wsyzstko jasne... Papierowa Tecza jednak zostaje (chyba?).
Wiec temat blokuje.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group