Dzieci OnLine

SEKS - O mlodych matkach, czyli dywagacje na temat glupoty

nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 17:11
Temat postu:
no moga moga nie wiedziec.. ogladalam wczoraj rozmowy w toku o mlodych matkach.. to panna sie dowiedziala ze w ciazy jest dzien przed porodem ze jest w ciazy.. i jej rodzice itd tez.. <lol>
agag - Wto 24 Maj, 2005 17:37
Temat postu:
nic dziwnego skoro w książkach podają wam, ze tampony to metoda antykoncepcji...
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 17:48
Temat postu:
no w sumie.. z nasza edukacja w tym kierunku w szkole to naprawde nienajciekawiej.. ale jak mozna przez 8 miesiecy nie zauwazyc ze sie jest w ciazy?
malutka88 - Wto 24 Maj, 2005 17:52
Temat postu:
racja to na prawde trzeba byc slepym zeby przez 9 miesiecy nie miec miesiaczki i nie martwic sie tym to jest na prawde smieszne a po za tym.. nie no to jest nie do opisania masakra smiesza mnie tacy ludzie Very Happy Laughing
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 18:47
Temat postu:
agag napisał/a:
nic dziwnego skoro w książkach podają wam, ze tampony to metoda antykoncepcji...

A nie są!? O kurde musze biec do apteki po testy Wink
A po za tym nie rozumiem jak można nie zauważyć ciąży przz taki czas szczególnie, zę to strasznie widać szczególnie po osobach młodych, mam przykład w szkole... xhociaż to 8 miesiąc a faceci z jej klasy nadal ncizego nie zauwazyli bynajmniej niektórzy, ale to inna śpiewka niż sama dziewczyna
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 19:08
Temat postu:
no ja nie wiem jak ta panna to zrobila, bo szczupla jest.. a w takim wypadku to jednak widac.. przeciez jest roznica miedzy przytyciem a tym jak brzuch rosnie w ciazy.. i ta jej matka tez slepa musiala byc zeby przez 8 miesiecy myslec ze coreczce sie przytylo.. masakra..
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 20:16
Temat postu:
Szczególnie, ze tluszcz idzie w brzuch, a nie w macice... ale moze panna dziwnie tyła
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 21:13
Temat postu:
no wlasnie.. i jak sie normalnie tyje to i ma sie nogi grubsze, i tylek rosnie, no i brzuch, ale nie tak na dole, ja tam zawsze wypatrze jak ktos w ciazy..
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 21:33
Temat postu:
No wiesz nie da się nie wypatrzec po za tym brzuszek się tak ładnie zaokrągla a nie robią się fałdki no i charakterystycznie się chodzi pod koniec... siada, wogóle porusza...
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 21:52
Temat postu:
Ano mozna... Moja kuzynka. Zaczela jesc jak slon... tlumaczyla sie, ze tak ja naszlo... urosl jej tylko brzuch i cycki - nie podejrzane? podejrzane... mialam 18 i nastewpnego dnia powiedziala matce, ze jest w 8 miesiacu Wink a nikt nic nie podejrzewal Razz

ale dla mnie to czysta glupota - miec 15 lat i sie nie zabezpieczyc... ja tego poprostu nierozumiem. Neutral
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 22:45
Temat postu:
Sa ludzie i parapety.Potem od takich debili biora sie dzieciaki ktore sa przez nikogo niechciane,i ida do domow dziecka.Niepotrzebnie cierpia,dlatego ze jakis gowniarz wlozyl "ot tak sobie na 4 minuty na 3cm".Esencja kretynstwa.Niektorzy sa po prostu nieodpowiedzialnymi kretynami,ktorym powinno sie ucinac przyrzad.
nidhogg - Sro 25 Maj, 2005 00:04
Temat postu:
Hm wiecie, ale z tym niewiedzeniem to nie bylo przypadkiem tak, ze panienka z lekka nieusiwadomiona byla ? Naprawde, czasami ludzie tak potrafia niemyslec i maja takie braki w podstawowej wiedzy, ze to az przerazajace. A czasami faktycznie jest tak, ze po kobicie w ciazy niewiele widac. Matka mojej koelzanki na przyklad nosila spodnie w rozmiarze takim, ze owa kolerzanka nosila je pozniej normalnie (a byla przerazliwie chuda) - czyli jak dla mnie w jakims kosmicznie malym. Co prawda programu nie ogladalam, wiec niewiem jak bylo faktycznie, ale co do glupoty ludziej to juz mnie niewiel zadziwia Wink
Mornariel - Sro 25 Maj, 2005 20:53
Temat postu:
Inteligencja górą! T-T
Elun - Sro 25 Maj, 2005 21:46
Temat postu:
tez ogladalam rozmowy w toku z tymi dziewczynami. Ale z tym, ze dzien przed porodem rodzice sie dowiedzieli to bylo tak, ze dziewczyna miala wczesniaka, a termin chyba powinna miec z tego co pamietam dopiero za miesiac.
nasty_girl - Sro 25 Maj, 2005 22:50
Temat postu:
no tak ale to i tak jest 8 miesiac..
Gladiatorpl - Czw 26 Maj, 2005 19:32
Temat postu:
to jest powazny problem, w dobie komputerow ludzie nie podejmuja odpowiednich dzialan w celu ochrony wzroku a pozniej wychodza takie akcje ze sie nie nie widzi
jednym slowem a raczej dwoma: brak odpowiedzialnosci, lub moze byc tez inne wytlumaczenie
Moze ojciec leci na kacu, matka akceptuje corke bo tez miala takie przypadki w dziecinstwie, a dziewczyna chodzi do szkoly dla ludzi z wadami wzroku.
A trzecie wyjscie to ze zostala zgwalcona przez kosmitow i moze ich dzieci rodza sie inaczej Razz
Wiec nie wiem czemu z tego robic krzyk, przeciez wszystko da sie realnie wytlumaczyc Razz
nasty_girl - Czw 26 Maj, 2005 20:02
Temat postu:
ja mysle ze jest wiatropylna.. bo jak to pani ginekolog w tym programie powiedziala "dziewczyny przychodza, sa w 4 miesiacu ciazy ale wypieraja sie tego ze wspolzyly" no a przeciez jak ich nie znamy to nie bedziemy osadzac o klamstwo, pewnie mowia prawde, co nie ?
Elly - Pią 27 Maj, 2005 00:06
Temat postu:
Programu nie oglądałam , ale dla mnie jest głupota nie zabezpieczyć sie w wieku 14 lat , ale jeszcze większą glupota jest współżyć w tym wieku. I jak można nie zauważyć ze jest się w ciąży po 8miesiącach ,ta dziewczyna ślepa była ?? A jej rodzice chyba też...,
Anonymous - Pią 27 Maj, 2005 00:09
Temat postu:
Cytat:
dla mnie jest głupota nie zabezpieczyć sie w wieku 14 lat , ale jeszcze większą glupota jest współżyć w tym wieku
-Czemuz to?Jezeli sie zabezpieczysz,masz na to ochote,jestes przygotowana,to nie widze przeszkod.
Elly - Pią 27 Maj, 2005 00:15
Temat postu:
Może i tak, ale nadal wydaje mi sie to głupota ...
Anonymous - Pią 27 Maj, 2005 00:16
Temat postu:
Jakis konkretny powod?
nasty_girl - Pią 27 Maj, 2005 00:21
Temat postu:
no glupota ale jak widac najczeciej takie wlasnie osoby sie nie zabezpieczaja...
Elly - Pią 27 Maj, 2005 00:21
Temat postu:
W zasadzie to nie , poprostu jak dla mnie to za mało, sama mam 13 i nie wydaje mi sie żebym za rok chciała juz współrzyc Razz
Anonymous - Pią 27 Maj, 2005 00:24
Temat postu:
Po prostu brak checi.Nic dziwnego,na wszystko jest odpowiedni czas.Dla jednych wczesniejszy,dla drugich pozniejszy.
Elly - Pią 27 Maj, 2005 00:26
Temat postu:
Ale nie az tak wcześniejszy ... no cóz to jest decyzja tych dziewczyn i to one ponoszą potem tego konsekwencje ...
nasty_girl - Pią 27 Maj, 2005 00:35
Temat postu:
Elly ale my tu mowimy ze niektorzy wola wczesniejszy i ze wiekszosc tych co sie niezabezpieczaja to maja po tyle lat a nie ty..
Akacja12 - Pią 27 Maj, 2005 09:46
Temat postu:
Jak chcą niech wpsółżyją, niech tylko dbają o zabezpieczenie a będzie dobrze. Ale niejest dużo osób które naprawde chcą w tym wieku współzyć, często jest to nacisk chłopaka zazwyczaj starszego, a dziewczyny myślą że zyskają ich miłość w ten sposób...
Ale jeśli są chęci obu stron to czemu nie?
Anonymous - Pią 27 Maj, 2005 12:54
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
Jakis konkretny powod?

No wiesz diewczyny w tym roku nie zawsze mają do końca rozwinięte wszystko co trzeba i nie odczuwają takiej przyjemności jak np. w wieku lat 17, co je automatycznie zraża po kilku razach i myslą, ze to nie dla nich...
Keeveek - Pią 27 Maj, 2005 13:42
Temat postu:
gorzej. Seks w wieku lat 13 np wygląda po prostu śmiesznie Wink nie tam, żebym widział, czy uprawiał, ale potrafię to sobie wyobrazić i tylko brechtam z tego biggrin
Sebo - Nie 12 Cze, 2005 01:10
Temat postu:
no w wieku 13 lat wyglądałoby bardzo śmiesznie był taki program niedawno na TVN o młodych matkach eh to jest straszne taka dziewczyna ma dużo cięższe życie, chłopak zresztą też
Keeveek - Nie 12 Cze, 2005 08:56
Temat postu:
chłopak zwykle mniej ciężkie, nie zajmuje się dzieckiem, nie bierze na siebie odpowiedzialności, nie pomaga młodej matce - po prostu zachowuje się niedojrzale i zupełnie tak jak dziecko. Znak, że jednak nie dorósł do bycia ojcem. Ale szowinistyczny jestem Very Happy
Sebo - Nie 12 Cze, 2005 10:59
Temat postu:
taaaa hehe ale wiesz jak chłopak jest normalny i odpowiedzialny co rzadko zdarza się w wieku 15 lat to będzie musiał zacząć zarabiać, a ciężko pogodzić szkołe i prace zwłaszcza na poziomie gimnazjum lub średniej więc wcale nie ma tak łatwo jak mówisz
Anonymous - Nie 12 Cze, 2005 17:58
Temat postu:
Przeglądam tematy żeby się posmiać jak to kiedys było, patrze i co widze... Witaj Sebo jak widze chcesz dawać porady 10-latkom na temat sexu biggrin dobry z Ciebie wójek Razz
Keeveek - Nie 12 Cze, 2005 18:00
Temat postu:
chyba ch... ek.. e niewazne.. <: P prędzej dobry ksiądz z niego będzie albo dyrektor chóru
Sebo - Nie 12 Cze, 2005 18:41
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Przeglądam tematy żeby się posmiać jak to kiedys było, patrze i co widze... Witaj Sebo jak widze chcesz dawać porady 10-latkom na temat sexu biggrin dobry z Ciebie wójek Razz

Nenar hehe witam witam no daje im porady ktoś musi Laughing
nidhogg - Nie 12 Cze, 2005 20:06
Temat postu:
Jak juz musisz to po
1 - z sensem
a po 2 - proponujee w troche swiezrzych tematach
a po 3 - niekoniecznie sie powtarzajac
nasty_girl - Nie 12 Cze, 2005 21:52
Temat postu:
ksiedzem to nie bedzie Razz <lol>
Keeveek - Nie 12 Cze, 2005 22:01
Temat postu:
świeżrzych? weź się opanuj kobieto!! biggrin
nidhogg - Pon 13 Cze, 2005 16:38
Temat postu:
To bylo odnosnie ogolu Smile nie konkretnego tematu po kiego mam pisac we wszytskich jak juz napisalam za jednym zamachem Wink
(a literowki zdarzaja sie njlepszym Wink szczegolnie jakksie spiesza Wink)
Olcia - Pon 13 Cze, 2005 22:53
Temat postu:
Skoro juz piszecie w tym temacie, to ja chcialam napomknac ze mam kolezanke ktora w wieku 15 lat zaszla w ciaze tylko przez to ze jej gumka pekla i teraz ma 1,5 roczna cureczke Gaprysei , coreczka jest slodka, ale dziewczynie bylo trudno, bo chlopak pomimo ze byla z nim rok z dnia na dzien (jak sie dowiedzial) ja poprostu zostawil...
Anonymous - Wto 14 Cze, 2005 16:35
Temat postu:
dzisiaj sie widzialem ze znajoma z klasy, ktora jest w 7 miesiacu ciazy ;o. Dziwnie to wygladalo, jesczze nie dawno rozwiazywalismy wspolnie zadanie z angola ;]. Ale coz - kazdemu moze sie zdazyc - rowniez wam ;].
kurrara - Wto 16 Sie, 2005 15:39
Temat postu:
on ma rację każdemu może się zdarzyć
nasty_girl - Wto 16 Sie, 2005 16:04
Temat postu:
kurrara patrz na co odpisujesz.. ;/
Jenny - Pon 29 Sie, 2005 21:07
Temat postu:
Ehh...Jakoś nie chce mi się w to wierzyć Neutral
Dzień przed porodem? Dziewczyna nie zauważyła jakichkolwiek objaw ciąży? Neutral Neutral
nasty_girl - Pon 29 Sie, 2005 22:26
Temat postu:
niedlugo ten temat, przepraszam offtop zmieni sie w wielka odnawialnie.. nikt ci nie mowil ze sie nie odnawia? bo mi sie wyaje ze juz nie raz..
Avellach - Pon 29 Sie, 2005 22:38
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
niedlugo ten temat, przepraszam offtop zmieni sie w wielka odnawialnie.. nikt ci nie mowil ze sie nie odnawia? bo mi sie wyaje ze juz nie raz..

13 dni. rotfl. xD
nasty_girl - Pon 29 Sie, 2005 23:05
Temat postu:
spojrz na poprzednie wypowiedzi..
opętana - Pon 29 Sie, 2005 23:49
Temat postu:
a ja sie wypowiem ;]

u mnie w miescie jest taka para z dzieckiem. On z 17 lat, a Ona 16-17. Przynajmniej na tyle wyglądają. I co? Nie jest im źle, chłopak nie uciekł od dziewczyny gdy sie dowiedział, że ta jest w ciązy. Chodzą po miescie z wózkiem i z usmiechem na twarzy. Wyglądają na szczesliwych.
Avellach - Pon 29 Sie, 2005 23:58
Temat postu:
ja sie urodzilem kiedy moja rodzicielka miala 17 lat. I co? jest wspaniala matka i ciezko byloby trafic na lepsza
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 09:37
Temat postu:
I to nie będzie kłamstwo!!

Mam koleżankę w klasie, która uprawiała seks z 16 - letnim chłopakiem. Całe szczęście, że nie zaszła w ciążę! Acha. Jej mama urodziła ją w wieku 16 lat.
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 10:15
Temat postu:
Kosta napisał/a:
I to nie będzie kłamstwo!!

Mam koleżankę w klasie, która uprawiała seks z 16 - letnim chłopakiem.

co w tym niezwyklego? ;)
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 11:45
Temat postu:
opętana napisał/a:
a ja sie wypowiem ;]

u mnie w miescie jest taka para z dzieckiem. On z 17 lat, a Ona 16-17. Przynajmniej na tyle wyglądają. I co? Nie jest im źle, chłopak nie uciekł od dziewczyny gdy sie dowiedział, że ta jest w ciązy. Chodzą po miescie z wózkiem i z usmiechem na twarzy. Wyglądają na szczesliwych.

Cóż, jeśli mają warunki na wychowanie to niech się cieszą.
Avellach - Wto 30 Sie, 2005 19:07
Temat postu:
Kosta napisał/a:
I to nie będzie kłamstwo!!

Mam koleżankę w klasie, która uprawiała seks z 16 - letnim chłopakiem. Całe szczęście, że nie zaszła w ciążę! Acha. Jej mama urodziła ją w wieku 16 lat.

OH! poobgadujmy ja jeszcze troche! puszcza sie!
...
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 22:32
Temat postu:
Moja koleżanka zpodstawówki też była urodzona gdy jej matka miała 16 lat... ale to już taka wspaniała mamusia nie jest bynajmniej z jej opowiesci i innych

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group