Dzieci OnLine

Trudne pytania - O czym gadać z dziewczyną??

Ramonek - Sob 05 Mar, 2005 09:29
Temat postu: O czym gadać z dziewczyną??
Najpierw prosba do modów: jesli temat jest w zlym dziale to go przeniescie, a jak juz taki byl to prosze o linka na PW.
WIęc....od jakiegos czasu no co tu duzo mówic koffnelem (wiem ze glupie slowo Razz) sie w jednej lasce ale deczka tematów nie styka......o czym wy gadacie z swoimi "drugimi połówkami". please answer.....pozdro
Nikita - Sob 05 Mar, 2005 09:58
Temat postu:
Myślę, że ten temat powinien się znajdować w dziale Między Nami chłopakami Wink
Ale przejdzmy do tematu...To zależy od zainteresowań Wink Nie będziesz przecież gadaał z twoją dziewczyną np. o hip-hopie jak ona o tym nie ma zielonego pojęcia Wink
ajeczka11 - Sob 05 Mar, 2005 10:10
Temat postu:
Musisz się dowiedzieć czy m się interesuje i poprstu zacząć z nia o tych rzeczach gadać...Moze zdąbędziesz jej gg,albo e-mail? Mógłbyś ją wtedy blizej poznaćSmile
Ramonek - Sob 05 Mar, 2005 10:12
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Musisz się dowiedzieć czy m się interesuje i poprstu zacząć z nia o tych rzeczach gadać...Moze zdąbędziesz jej gg,albo e-mail? Mógłbyś ją wtedy blizej poznaćSmile
co do meila i gg to ja juz zarywam, bo mam ale raz sie [cenzura] gada a jush dnia nastepnego cos nie idzie.....
ajeczka11 - Sob 05 Mar, 2005 10:17
Temat postu:
Hmm...No to mówie weź z ną gadaj na przerwach o tym czym się interesuje jak sie bliźej poznacie to moze gdzieś wyskoczycie?
Ramonek - Sob 05 Mar, 2005 10:20
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
Hmm...No to mówie weź z ną gadaj na przerwach o tym czym się interesuje jak sie bliźej poznacie to moze gdzieś wyskoczycie?
good idea..thx
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 10:27
Temat postu:
albo o nowych filmach,hip hopie,o wydarzeniach w swiecie gwiazd,grAch na pc jezeli ona to lubi,stronach www. ..reklamach głupich jakie w tv lecą,o swoich ziomkach,swoich głupich wpadkach i zdarzeniach,marzeniach,jedzeniu..,klasówkach,nauczycielach, 'gdzie teraz macie lekcje..' jest ful tematów
Ramonek - Sob 05 Mar, 2005 10:49
Temat postu:
mimo wszystko jakbyscie mieli cos w zanadrzu to dawac.........
Anonymous - Sob 05 Mar, 2005 11:38
Temat postu:
Gabra napisał/a:
albo o nowych filmach,hip hopie,o wydarzeniach w swiecie gwiazd,grAch na pc jezeli ona to lubi,stronach www. ..reklamach głupich jakie w tv lecą,o swoich ziomkach,swoich głupich wpadkach i zdarzeniach,marzeniach,jedzeniu..,klasówkach,nauczycielach, 'gdzie teraz macie lekcje..' jest ful tematów

Zwłaszcza, jak laska jst metalówą, uhaha. biggrin

Ja polecam wybrać się do kina, potem np. do kawiarni i rozmawiać i filmie i danych aktorach. Ewentualnie zaprosić ją na spacer po mieście (chodzenie po galeriach) i jakie ciuchy etc. Razz
Happy_Girl_93 - Sob 05 Mar, 2005 21:14
Temat postu:
Odpowiem Ci jako dziewczyna:
Więc uważam, że powinnieneś być przede wszytskim naturalny, miły i sympatyczny. Tematów jest od groma. Może dowiedz się czym ta dziewczyna się interesuje i w tedy coś wykombinujesz. Najprościej rozmawiać właśnie o zainteresowaniach, albo pośmiać się, pożartować. Nie rób niczego na siłę i nie narzucaj się też na siłę. Zacznij po prostu od tego, że zostaniecie kolegą i koleżanką, a to bardzo cenne. Miłość poczeka. Ale przyjaźń to też piękne uczucie i w oczach dziewczyny fajnie mieć kolegę, a nie mnóstwo koleżanek.
kabama - Sob 05 Mar, 2005 21:35
Temat postu:
myślę że to zależy od dziewczyny o czym można pogadać.... tak jak wspomniały poprzedniczki dowiedz się czym się interesuje... pogadajcie o tym powiedz czym ty sie interesujesz... jeżeli słucha tego samego gatunku muzyki co ty to macie kolejny temat... to naprawde zależy od osobowości bo jedna będzie chciała gadać o kosmetykach ciuchach supergwiazdach a inna o zupełnie czym innym... dlatego musisz wiedzieć czym się pasjonuje aby odpowiednio rozmawiać...
Ramonek - Sob 05 Mar, 2005 22:04
Temat postu:
dzieki wam...dzis gadalem na gg,niestety na realu nie mialem jak *chorym* ale jakos szło. pogadalismy o snach i innych <lol> dzieki....
Malutka=] - Nie 06 Mar, 2005 13:47
Temat postu:
No wiec dowiedz sie na gg co ja interesuje,
a potem na realu z nia o tym gadaj,
nom i nie dlugo dzien kobiet(8 marca!),
jezeli ci sie tak bardzo podoba to kup jej chociaz symbolicznego kwiatka,
to bedzie slodkie i jednoczesnie moze was do siebie zblizyc.
POWODZENIA!( tylko nie dziekuj bo to ponoc pecha przynosi hehs Mr. Green )
Olcia - Nie 06 Mar, 2005 15:55
Temat postu:
Malutka=] napisał/a:

nom i nie dlugo dzien kobiet(8 marca!),
jezeli ci sie tak bardzo podoba to kup jej chociaz symbolicznego kwiatka,
to bedzie slodkie i jednoczesnie moze was do siebie zblizyc.


mysle ze z tym dniem kobiet to calkiem niezly pomysl...dziewczyna sie ucieszy i moze zaczniecie ze soba w koncu krecic.
Pozdroofka Kwiat
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 15:59
Temat postu:
My poprostu gadam o wszystkim. Poprostu zacznamy zwykłą rozmowę np. chociaż o tym co się działo w danym dniu a potem tematy się wywiązują same z siebie
Ramonek - Nie 06 Mar, 2005 17:02
Temat postu:
no to jak ktoś radził nie dziekuje, bo to pecha przynosi a co do dnia kobiet to mam plana...:
poprosze zeby mi jakis zeszycik pozyczyla jutro w szkole, a ja na wtorek niby zapomne go wziasc, wroce sie do domu, wysle do niej esa zeby wyszla outside po zeszycik a ja jej dam 3 roże biggrin bedzie?? styknie 3?? czy wiecej......
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:07
Temat postu:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation
Ramonek - Nie 06 Mar, 2005 17:10
Temat postu:
blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation
wiem wiem. slyszalem o tym przesądzie biggrin nie wiem jak cos kapustki wygospodaruje to kupie na tyle ile styknie,oczywiscie nie parzyscie pozdro
ps. ale ogólnie good plan ??
Anonymous - Nie 06 Mar, 2005 17:14
Temat postu:
blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation

To ja może zadam takie małe pytanko.
Dlaczego w bukiecie musi być nieparzysta liczba kwiatów?
Wiem, że tak ma zawsze być, ale nie wiem, dlaczego Razz. Może mi ktoś wyjaśnić??
Wero-Trelo - Nie 06 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
|Może być Ramonek, sama bym się ucieszyła|

|Hiti - ładnie wygląda, i poprostu czułabym się lepiej gdybym dostała 5 a nie 2 róże|
Ramonek - Nie 06 Mar, 2005 17:17
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
blackLady napisał/a:
Najładniej(moim skromnym zdaniem) wygląda bukiecik z pięciu róż Smile Pamiętaj,żeby była nieparzysta liczba Exclamation

To ja może zadam takie małe pytanko.
Dlaczego w bukiecie musi być nieparzysta liczba kwiatów?
Wiem, że tak ma zawsze być, ale nie wiem, dlaczego Razz. Może mi ktoś wyjaśnić??
juz nie pamietam w jakim kraju, ale na angliku mielismy takie Walentine's Day i tam byly rozne kraje opisane, i ludziów zwyczaje i bodajze w Japoni jest tak ze jak gościówa dostanie parzystą ilosc róż to ich związek sie rozsypie, albo to nawet oznacza rozstanie...w kazdym badz razie cos takiego
Gladiatorpl - Nie 06 Mar, 2005 17:18
Temat postu:
pogadaj z nia o rownouprawnieniu i sie spytaj czy czesto zmienia kola w samochodzie lub czy zamierza pracowac w warsztacie, albo przy produkcji samochodow Razz
Ramonek - Nie 06 Mar, 2005 17:19
Temat postu:
Gladiatorpl napisał/a:
pogadaj z nia o rownouprawnieniu i sie spytaj czy czesto zmienia kola w samochodzie lub czy zamierza pracowac w warsztacie, albo przy produkcji samochodow Razz
bardzo kuźwa śmieszne....
Gladiatorpl - Nie 06 Mar, 2005 17:23
Temat postu:
czy kuźwa to nie wiem, ale smieszne owszem
Kazdy pisal zebys zapytal czym sie interesuje, i moze cos interesuje was oboje, to wtedy mozna pogadac
Innej odpowiedzi nie ma, bo jak mozna z kims porozmawiac np na temat meczu pilki noznej skora druga osoba tym sie nie interesuje?
Mała - Nie 06 Mar, 2005 18:46
Temat postu:
rozmawiaj z nią o niej, to ja napewno zainteresuje:P
dziewczyny to lubia.
Olcia - Nie 06 Mar, 2005 20:54
Temat postu:
Ramonek napisał/a:
no to jak ktoś radził nie dziekuje, bo to pecha przynosi a co do dnia kobiet to mam plana...:
poprosze zeby mi jakis zeszycik pozyczyla jutro w szkole, a ja na wtorek niby zapomne go wziasc, wroce sie do domu, wysle do niej esa zeby wyszla outside po zeszycik a ja jej dam 3 roże biggrin bedzie?? styknie 3?? czy wiecej......


Hmmm...dobrze kombinujesz...tez bym tak chciala...chyba wszystkim pozycze zaraz zaszyty ( w sensie wszystkim chlopca w klasie) hehs...no to dziewczyna bedzie miala super niespodzianke...moze kup jej jeszcze jakies czekoladki...czy cóś w tym stylu...
Pozdroofka Kwiat
Ramonek - Pon 07 Mar, 2005 19:30
Temat postu:
no to jutro bedzie akcja...zeszycik juz jest. chyba mi niebiosa sprzyjają bo ostatnie lekcje mi przepadają, a konczylbym o 18:00, a nie wiem o którey bym rozyczki zakupił
Ramonek - Wto 08 Mar, 2005 16:46
Temat postu:
wiec MODOWIE PROSZE ZABLOKOWAC MOJ TOPICCCCCCCC PROSZE

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group