Dzieci OnLine

Tenchion - Wstęp

Papierowa Tęcza - Wto 18 Sty, 2005 18:25
Temat postu: Wstęp
Witam wszystkich! Nazywam się Norman Lenda i od dzisiaj będę tutaj zamieszczał wytwory własnej grafomanii - popularnie zwane przez ludzi "wierszami patriotycznymi". Bo to właśnie na tym patriotyźmie opiera się moja twórczość (o ile to nie zbyt wielkie słowo). Cóż jeszcze mogę powiedzieć.... może jedynie to, że proszę o szczerą opinię czytających Smile
panienka_wierzba - Wto 18 Sty, 2005 19:06
Temat postu:
tak, wstęp przeczytałam po przejrzeniu wszystkich wierszy Wink.
Troche nie po kolei, ale neiwazne :], uważam że Twoje wiersze są ciekawe, nie czesto sie widzi wiersze typowo patriotyczne, imające się nie tyle czasów teraźniejszych co tych przeszłych u tak młodej osoby =].
Ale wiersze ładne, zachowane są rymy i są bardzo hm.. słówko uciekło =) no niewazne, jak przypomne to dopowiem Wink.
Pozdrawiam, czekam na dalsze wiersze :]
Papierowa Tęcza - Wto 18 Sty, 2005 19:09
Temat postu:
Nie chcę od razu dawać wszystkich... piszę od paru miesięcy.. więc udało mi się już sporo napisać, ale jeżeli miałbym od razu ujawniać wszystkie, to przerwy pomiędzy poszczególnymi nowymi wierszami byłyby na prawde długie
panienka_wierzba - Wto 18 Sty, 2005 19:16
Temat postu:
choćbym miałą czekać długo, poczekam, Twoje wierszę są mi jak najbardziej wsmak. a tamte słówko to miało być "regularne" Wink
Papierowa Tęcza - Wto 25 Sty, 2005 17:40
Temat postu:
hmm.. pragnę wspomnieć, iż wytwór mej grafomanii pt. "Polska" - jest pierwszym jaki napisałem ;] - zacząłem go pisać podczas podróży do rodziny ;] - szedłem sobie raniutko uliczką, na której człowiek mógł się poczuć jak na takiej starej polskiej wsi (no cóż.. Kliny to Kliny - jakby już nie Kraków Smile) - i jakoś tak mi nagle się zrymowało - i tak przez całą drogę to całe ułożyłem :-)
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 18:24
Temat postu:
NAPISZ wiersz o auschwitz Razz
Papierowa Tęcza - Pią 28 Sty, 2005 00:43
Temat postu:
heh - czytasz w moich myslach - wlasnie mialem zamiescic wiersz napisany okolo 30 min temu Razz - właśnie o tematyce Aushwitz
Papierowa Tęcza - Czw 31 Mar, 2005 11:53
Temat postu:
Prosiłbym o komentarze niu wierszyka
Papierowa Tęcza - Czw 05 Maj, 2005 14:34
Temat postu:
Pojawiło się kilka nowych wierszy, których nikt nie skomentował - bardzo bym prosił o komentarze, ponieważ liczę się z Waszymi opiniami : (

[ Dodano: Wto 09 Sie, 2005 21:33 ]
2 nowe wiersze - pisane jednego wieczoru nad morzem - byłem podpity małym piwem z sokiem xD moja głowa je moocna biggrin

[ Dodano: Nie 11 Gru, 2005 23:31 ]
.. czy ktoś mógłby cosik łaskawie skomentować? ;p...

[ Dodano: Nie 18 Gru, 2005 14:54 ]
Dzisiejszy wiersz jest jakby powrotem do źródeł - chociaż wiem, że rymowane wiersze są niezbyt dobrze odbierane i rymy uznaje się często za minus, to jednak taki był mój kaprys :p - a niech będzie rymowany Smile

[ Dodano: Wto 24 Sty, 2006 17:40 ]
Moje Epitaifum II to drugi dla mnie najważniejszy utwór z tych, które napisałem.
Dlaczego? Gdyż jest to podsumowanie mojego dotychczasowego zycia - Moje Epitaifum napisałem już prawie rok temu i wtedy miało już Ono dla mnie wielkie znaczenie - Druga Jego część jest jakby kontynuacją - przez ten czas wiele się we mnie zmieniło, wiele przeszedłem, przeżyłem, etc... naprawde bardzo proszę o lekturę i recenzję :- )
Avellach - Wto 08 Wrz, 2009 13:41
Temat postu:
mierny temat, mierny autor, mierne wykonanie i mierny avatar.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group