Dzieci OnLine

Na luzie... - kto lepszy? dziwczynki czy chłopy?:P

misia*** - Czw 30 Gru, 2004 20:47
Temat postu: kto lepszy? dziwczynki czy chłopy?:P
no ja uważam ze lepsze no i mądrzejsze są dzięwczynki .-DZIEWCZYNY GÓRĄ Thum Thum CHŁOPAKI DOŁEM!!!!!!!!!!!1 Głupek Głupek Głupek Głupek
Elly - Czw 30 Gru, 2004 20:55
Temat postu:
ZAŁOŻE SIĘ ZE CHŁOPKAK POWIE ZE TO CHŁOPCY SĄ LEPSI A DZIEWCZYNY POWIEDZĄ ZE TO ONE SĄ LEPSZE . WIĘC JA SIE BĘDE TEGO TRZYMAĆ I POWIEM ZE DZIEWCZYNY SĄ LEPSZE .
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 21:18
Temat postu:
Wytłumacz mi jedno. Jaki ma sens zakładanie dwóch kretyńskich tematów w dwóch różnych miejscach?!?
DeadCorpses - Czw 30 Gru, 2004 21:30
Temat postu:
<strata wyskości...krótki lot...uderzenie o podłoge...powolne podniesienie...ostrożne ustawienie się spowrotem na zydlu...demoniczny śmiech...smiech...>

i btw...oczywiście, że faceci sa lepsi.

ps. ZGŁASZAM KANDYDATURE AUTORKI TEMATU NA NAJBARDZIEJ KRETYŃSKI TOPIC!
misia*** - Czw 30 Gru, 2004 21:33
Temat postu:
o skąd mam pewność że chłopacy będą głosować przecież mogą siedzieć na swoim dlatego napisałam po dwóch stronach
misia*** - Czw 30 Gru, 2004 21:35
Temat postu:
DeadCorpses napisał/a:
<.

ps. ZGŁASZAM KANDYDATURE AUTORKI TEMATU NA NAJBARDZIEJ KRETYŃSKI TOPIC!


bardzo śmieszne
Akacja12 - Czw 30 Gru, 2004 21:38
Temat postu:
DeadCorpses napisał/a:

ZGŁASZAM KANDYDATURE AUTORKI TEMATU NA NAJBARDZIEJ KRETYŃSKI TOPIC!

Popieram Wink
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 21:51
Temat postu:
JEjku top na poziomie 7-latka ...
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 22:25
Temat postu:
misia*** napisał/a:
DeadCorpses napisał/a:
<.

ps. ZGŁASZAM KANDYDATURE AUTORKI TEMATU NA NAJBARDZIEJ KRETYŃSKI TOPIC!


bardzo śmieszne


Za takie posty zaraz zarobisz ostrzeżenie. Nie jesteś święta krowa. Ty też zaakceptowałaś regulamin, zakładając konto... a łamiąc go, narażasz się na gniew modów.
I zmień ten tytuł, bo mnie denerwuje.
DeadCorpses - Czw 30 Gru, 2004 22:32
Temat postu:
przepraszam! ja nie chciałem! to..to..samo wyskoczyło, prosze Pani Moderator! zaraz wszystko naprawie, i poprawe obiecuję też!
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 22:39
Temat postu:
Bożesz, ja pisałam do misi*** Razz
Pani Moderator, hie-hie. Razz
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 22:39
Temat postu:
Sądzę że gniew bogów był skierowany na misie Wink
DeadCorpses - Czw 30 Gru, 2004 22:46
Temat postu:
whooops!
no tak...jak mogłem tak pomyslec..przeca jestem facetem, ba, i to jakim zajebystym ;)
ta dokładne czytanie rox

edit: no, ale teraz w spokoju mozemy zacząć dywagacje nad wyzszoscia mężczyzn nad kobietami.
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 06:28
Temat postu:
Dobry.
Już na temat innego topica się wypowiedziano, dodawał wiele nie będę - look up. Natomiast...Co do wyższości Mężczyzn nad Kobietami... :> Tu nie ma o czym dywagować, przecież to oczywiste Twisted Evil
Pozdrawiam Wink
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 11:07
Temat postu:
misia*** - jaki sens jest w tym topicu?

A lepsi są chłopcy [muehehe?] Razz Boo jest sie do czego przytulić... :> Razz
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 11:12
Temat postu:
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?p=66166#66166 usuń to albo usuń to gdzie ja teraz pisze
dwa razy tego kretyńskiego pytania nie zniose

albo masz kompleksy na punkcie płci albo jesteś niedowartościowana i chcesz aby wszyscy ci mowili jesteś dziewczynka jesteś leprza

tragedia:/
misia*** - Pią 31 Gru, 2004 11:39
Temat postu:
już nie mam opcji skasowania tematu wiec skasujcie wy go
mroweczka - Pią 31 Gru, 2004 12:31
Temat postu:
Ja nie rozumiemw ogóle co to za temat i proszę moderatorkę o skasowanie go Rolling Eyes
Nie no,pozwólcie,że nie będę tego komentować...
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:20
Temat postu:
I tutaj mamy doskonały przykład wykorzystywania facetów, nie długo będą robić za niewolników ot co!
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:27
Temat postu:
R2 napisał/a:
I tutaj mamy doskonały przykład wykorzystywania facetów, nie długo będą robić za niewolników ot co!

Heh, jeśli miałbym być niewolnikiem jakiejś pięknej pani, to z chęcią Razz.
A najlepiej, jakby to była taka jedna przecudowna panna o jakże przepięknym imieniu Kasia Razz.
Ta... na amory mi się zbiera Razz.
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:28
Temat postu:
R2 napisał/a:
I tutaj mamy doskonały przykład wykorzystywania facetów, nie długo będą robić za niewolników ot co!


a ty jesteś doskonałym przykładem faceta który boi sie kobiet otwarcie mówiących o swoich uczuciach


ps. himitsu - kasia to nie jest piękne imię
panienka_wierzba - Pią 31 Gru, 2004 13:31
Temat postu:
ja mam na imie Kasia ^^ moze być? Mr. Green, niektórzy mi mowia ze jestem slodka wiec wiesz =] ja wykorzystywać facetow lubie, zawsze i wszędzie => tylko mi sie musi facet podobać =p hyhy
A kto jest lepszy? nie wiem, zalezy pod jakim względem, np. w wyglądzie to mi się osobiście podoba bardziej np. budowa ciała kobiety niz mężczyzny, poza tym ta delikatna skóra i wogóle ^^ (ktoś móił że 80% kobiet to bi. widocznie ja tez jestem bi Wink ).
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:38
Temat postu:
Cytat:
ps. himitsu - kasia to nie jest piękne imię

E tam, kłamiesz Wink.
Od zawsze mam takie zdanie - Kasia to dla mnie najpiękniejsze imię świata Wink. A dlaczego mam takie zdanie? Sam nie wiem... może dlatego, że zawsze się w Kaśkach kochałem Razz. Była jedna, potem druga... a teraz trzecia i jedyna ^.^
Cytat:
tylko mi sie musi facet podobać =p hyhy

Hłyhłyhły... wybredna jesteś Razz.
panienka_wierzba - Pią 31 Gru, 2004 13:42
Temat postu:
zdarza się ze taka wybredna znowu nie ejstem ^^ ale to tylko jak np. przecholuję z piciem za zdrowie kumpla czy cos =D ^^

edit: więc jesli Katarzyna to ta jedyna to będę musiała zrezygnować z wykorzystania Cie =( oh jakie to smutne Wink
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:53
Temat postu:
Cytat:
edit: więc jesli Katarzyna to ta jedyna to będę musiała zrezygnować z wykorzystania Cie =( oh jakie to smutne

No wiesz... może byś się jej zapytała o pozwolenie Razz. Jeśli mógłbym oceniać, to będą wtedy dwa wyjścia:
1) Dostajesz pozwolenie i wszystko ok (potem tylko pozostaje przekonać mnie... heh... a to byłoby trudniejsze Twisted Evil)
2) Giniesz natychmiastowo z jej ręki Razz
Stawiam 99-1 na opcję nr. 2 Mr. Green.
Cytat:
ale to tylko jak np. przecholuję z piciem za zdrowie kumpla czy cos =D ^^

Oj nieładnie, nieładnie... A czy takie libacje urządzane są pod opieką dorosłych?? Twisted Evil
panienka_wierzba - Pią 31 Gru, 2004 13:55
Temat postu:
hm.. gdyby były urządzena pod opieką dorosłych to by ich nie było /?/ Mr. Green

hyhy, to moze nie będę ryzykować =D wykorzysta się kogo innego, facetow tu na forum w gruncie rzeczy nie brakuje. Pulkownik już wykorzystany (tylko gdiześ uciekł ostatnio a lubiłam go wykorzystywać :> rycerzyka mojego blehehehehe Wink) jest zawsze jeszcze Kot i inne osobniki (są też i młodsi i starsi ode mnie :>)
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 13:56
Temat postu:
offtopic mode on

kradziejka napisał/a:
R2 napisał/a:
I tutaj mamy doskonały przykład wykorzystywania facetów, nie długo będą robić za niewolników ot co!


a ty jesteś doskonałym przykładem faceta który boi sie kobiet otwarcie mówiących o swoich uczuciach


ps. himitsu - kasia to nie jest piękne imię


Skąd do cholery wyciągnęłaś taki wniosek uświadom mnie. Wesz jaki jestem? Znasz mnie? O swoim lękach tu nie mówię, choć mogę cię zapewnić, że są dosyć odległe od tego co ty tu wykminiłaś ;/. Bawisz mnie.
btw. Odróżniasz ironizowanie od poważnych postów?
offtopic mode off
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 14:03
Temat postu:
Cytat:
Pulkownik już wykorzystany (tylko gdiześ uciekł ostatnio a lubiłam go wykorzystywać

Może właśnie dlatego uciekł... może jego psychika tego nie wytrzymała Rolling Eyes.
Razz
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 14:06
Temat postu:
Wykorzystywania? Nieee, sądzę, że było mu miło Wink
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 14:07
Temat postu:
Zależy, jak to wszystko wyglądało... Rolling Eyes
panienka_wierzba - Pią 31 Gru, 2004 14:08
Temat postu:
=( nie prawda =( nie mow tak, mu sie podobało Wink ^^ hyhy, bo wiesz to wszystko chodzi o to Wink ze... (uwaga, historia łzawa blehehe =D) razem z Kindzią i Pulkownikiem zrobilismy sobie wspólną rozmowe na gygy (jedną z wielu więc nic nowego) ale Kinga uciekłą do toalety a ta rozmowa była wyjątkowo hm.. perwersyjna /?/ od samego początku =D (spytaj prosze Kindziuchny :>) noi ze psotanowiłam wykorzystać pana Pulkownika,początkowo dobrowolnie, ale ze upierał się przy tym że jest Palladynem i mu nie wolno =] nawet po slubie ^^ to postanowiłąm to zrobić siłą i lekko uderzyłam go w główkę... przez chwile leżał nieruchomo a ze ja w tym czasie nic mu nie zrobiłam (jeszcze nic =p) to otworzył oko zeby sprawdzić co się dzieje, a ze zbaczył ze zaczynam się zblizać zamknął je ponownie =D. Jak dobrze pamiętam, przywiązałam go do łózka, i wtedy "odzyskał" przytomnośc (którą i tak praktycznie cały czas miał :>) noi w taki sposob wykorzystalam go po raz pierwszy Mr. Green.
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 14:12
Temat postu:
Błehehe... to ja się nie dziwię, że zniknął... też bym zwiał po takich przeżyciach Razz.
Na szczęście nigdy mnie takie coś nie spotkało Razz.
panienka_wierzba - Pią 31 Gru, 2004 14:17
Temat postu:
hm.. następne wykrozystanie go było wykorzystanie rycerzyka przez panią hrabinkę /?/ ^^ uh co za perwersyjne zabawy omg ^^ no ale coz, rozni ludzie, różne fantazje :>
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 15:17
Temat postu:
R2 napisał/a:
offtopic mode on
Skąd do cholery wyciągnęłaś taki wniosek uświadom mnie. Wesz jaki jestem? Znasz mnie? O swoim lękach tu nie mówię, choć mogę cię zapewnić, że są dosyć odległe od tego co ty tu wykminiłaś ;/. Bawisz mnie.
btw. Odróżniasz ironizowanie od poważnych postów?
offtopic mode off


nie bulwersuj się, skoro żatujesz to nie odbieraj innych 100% serio

panienka_wierzba napisał/a:
ja mam na imie Kasia ^^ moze być? Mr. Green, niektórzy mi mowia ze jestem slodka wiec wiesz =] ja wykorzystywać facetow lubie, zawsze i wszędzie => tylko mi sie musi facet podobać =p hyhy


jakby słyszała siebie, 100% prawdy bo facet musi sie podobać aby na niego lecieć [nie to co loczki^^]
a foty widziałaś w końcu?
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 15:29
Temat postu:
Odebrałem to tak jak napisałaś. Skoro często ironizuje to posty wszystkich mam odbierać jako ironie?
<Jeb>
[Edit] Nie odpowiedziałaś mi na pytanie. Skąd wyciągnęłaś taki wniosek?
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 15:34
Temat postu:
jak ty ironizujesz to odpowiedź może być ironizowana ale nie musi
wystarczy chyba pomyśleć albo przeczytać post i odpowiedź

dopisek - nie odebrałes tego jak napisałam tylko jak chciałeś
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 15:47
Temat postu:
Cytat:
a ty jesteś doskonałym przykładem faceta który boi sie kobiet otwarcie mówiących o swoich uczuciach


Tu była ironia?? Powiedz mi jak powinienem to odebrać, bo dla mnie jest to jednoznaczne.

I odpowiedz mi na zadane pytanie ;/
Naomi - Pią 31 Gru, 2004 16:23
Temat postu:
Zamykam głupi temat... Rolling Eyes

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group