Dzieci OnLine

Na luzie... - nie pisze posta czy mnie lubisz ale jest mi smutno

misia*** - Pon 27 Gru, 2004 15:04
Temat postu: nie pisze posta czy mnie lubisz ale jest mi smutno
wiem że nikt mnie nie lubi na tym forum jest mi naprawde smutno .Wypełnijcie ankiete.głos decydujący należy odemnie chociasz głosowac nie będe


p.s uzasadnij dlaczego
Kinga - Pon 27 Gru, 2004 15:21
Temat postu:
misia***
To nie jest tak że nikt Cie nie lubi ... Wink
Ja uważam że powinnaś zostać bo czemu niby mialabys odchodzic
ale niepotrzebnie zrobilas te ankiete bo tak każdy moglby zrobić i wiesz ... zamieszanie by bylo niezle ... Pozatym niektorzy moga z grzecznosci powiedziec ze tak ... wiec prawdy nigdy nie dojdziesz
Ona89 - Pon 27 Gru, 2004 15:36
Temat postu:
Ta ankieta chyba nie ma sensu. Jeśli naprawdę byś chciała odejść i była byś pewna, że tego chcesz to nie pytała byś nas co my o tym myślimy i byś odeszła. Skoro jednak sie wypytujesz to oznacza, że nie masz zamiaru odchodzić, więc chcesz wzbudzić tylko litość i poczytać posty typu "Proszę nie odchodź!"; "Będę za tobą tęsknić"; "Nie zostawiaj forum bo sie rozpłaczę". Z reszto nie widzę powodów abyś odchodziła. W końcu jesteś na tym forum aby pomagać ludziom i aby tobie pomagano; chyba że ty wolisz siedzieć tu tylko aby zwierać nowe znajomości.
Naomi - Pon 27 Gru, 2004 16:38
Temat postu:
Sorry, ale jak wzsyscy zacznął zakładać takie ankiety to się mały śmietniczek zrobi Wink
Jeśli będziesz miła, dobrze się udzielała na forum itp. top napewno będziesz lubiana biggrin
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 17:08
Temat postu:
Na litość boską, przez tę ankietę już Cię nie lubię! Czego oczekujesz? Że ktoś napisze - "uwielbiam Cię, zostań z nami już na wieki wieków amen!"? Nie. Wcześniej nie miałam o Tobie zdania, teraz widzę, że rozwydrzony dzieciak z Ciebie. -_-"

Cytat:
wiem że nikt mnie nie lubi


Skoro jesteś święcie przekonana, że nikt Cię nie lubi, to po co zakładasz tę ankietę? Razz
Agentka - Pon 27 Gru, 2004 17:35
Temat postu:
niewiem po co robisz takie bzdurne tematy Rolling Eyes
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 17:56
Temat postu:
Żegnam cię, OlKa.
Krzyżyk na drogę. Razz

(Wybrałam 1 )

EDIT: Doszłam do wniosku, że coś ci wytłumaczę.
Dziecko...
Jako myślący osobnik homo sapiens-sapiens, powinna byłaś domyślić się, że takie tematy denerwują użytkowników forum. Myślisz, że kogokolwiek weźmiesz na litość? Nie.
Jesteś mi neutralna, nie mogę powiedzieć, że cię nie lubię Wink Każdego tutaj lubięWink (no, może tylko *jej* nie lubię. Ale ty nie jesteś *ona*)

Wybrałam odp. 1, żeby zrobić ci na złość Wink
Pewnie, masz tutaj zostać. A jak jeszcze raz zobaczę taką ankietę, to łeb urwę Twisted Evil
misia*** - Wto 28 Gru, 2004 10:08
Temat postu:
Tavion napisał/a:
Żegnam cię, OlKa.
Krzyżyk na drogę. Razz

(Wybrałam 1 )

EDIT: Doszłam do wniosku, że coś ci wytłumaczę.
Dziecko...
Jako myślący osobnik homo sapiens-sapiens, powinna byłaś domyślić się, że takie tematy denerwują użytkowników forum. Myślisz, że kogokolwiek weźmiesz na litość? Nie.
Jesteś mi neutralna, nie mogę powiedzieć, że cię nie lubię Wink Każdego tutaj lubięWink (no, może tylko *jej* nie lubię. Ale ty nie jesteś *ona*)

Wybrałam odp. 1, żeby zrobić ci na złość Wink
Pewnie, masz tutaj zostać. A jak jeszcze raz zobaczę taką ankietę, to łeb urwę Twisted Evil



dziękuje bardzo

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group