Dzieci OnLine

Na luzie... - podróże - kraje

Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 14:34
Temat postu: podróże - kraje
Tak się skłąda, ze bardzo interesuje się podróżowaniem:) chciałabym zwiedzić cały Świat... narazie bylam w kilku miejscowosciach w Polsce i na Słowacji.. moim marzeniem jest pojechać do Nowej Zelandi i do USA, a zreszta do wszystkich krajówSmile Mr. Green

Gdzie Wy dzcielibyście najbardziej pojechać?
panienka_wierzba - Czw 23 Gru, 2004 14:46
Temat postu:
ja do Egiptu, do przepięknej Japonii (moje marzenie) do Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii (zwiedzic dom Tolskiena i wogle =) ), noi ewentuialnie do Ameryki.
Jak dotąd nie byłam nigdy za granicą..
Elly - Czw 23 Gru, 2004 14:55
Temat postu:
Ja jak na razie byłam na Węgrzech , W Niemczech , Na Duńskiej wyspie Bronholm , Na Słowacji i w Czechach , w tym roku buć może pojade do Austrii w Alpy ale pewna nie jestem . Miejsca jakie chciała bym zwiedziś to W-y Brytyjskie , Francje , Japonie i Chiny , Ameryke , Szwecje , Jamajke , w-y Kanaryjskie , Hiszpanie i Portugalie ... i jeszcze mnustwo innych państ ... ogólnie to bym chciaa zwiedzić cały świat ... Mr. Green Mr. Green
nidhogg - Czw 23 Gru, 2004 15:01
Temat postu:
no ja bym chciala do skandynawii (glownie norwegia), ale finlandia tez bym nie pogardzila (hehe szcegolnie po tym jak koelga mi pokazywal zdjecia jak przepedzali renifery z drogi, bo wogole olewaly cokolwiek).
a bylam raczej w bliskich sasiedzko krajach - slowacja, czechy, niemcy, austria, bulgaria, dania (wiecej grzechow nie pamietam)
z tego wszytskeigo austria chyba mis ie najbardziej podobala, ordnung to jest to Wink
do stanow bym nie chciala poleciec - nie podnieca mnie cale to podniecanie sie, chociaz moze wartobyloby zobaczyc
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 15:04
Temat postu:
Ludzie, Wielka Brytania to taka brudna mieścina nyo Razz
Ja bym, chciała do Egiptu jechać, mrr, albo do Grecji, ale na długo nyo ^^
Może w wakacje pojadę na Kubę z kumpelą nyo Wink
Nikita - Czw 23 Gru, 2004 15:23
Temat postu:
Ja bym chciała wrócić do mego domu w Hiszpani Razz Ale narazie to chyba niemożliwe...
A tak po za tym to bardzo chciałabym zwiedzić takie kraje jak : Stany Zjednoczone , Meksyk , Włochy i Italia Wink
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 15:46
Temat postu:
No więc co ja chciałbym zwiedzić...... hmm....... Wszystkie najpiękniejsze zakątki świata Mr. Green. To chyba jak każdy Razz. A dalej: wszystkie miejsca na świecie w jakikolwiek sposób związane z tajemniczymi zjawiskami (przede wszystkim Puerto Rico - el chupacabrrrrrrrrrrrrrrrrras Twisted Evil), Japonię, Wlk. Brytanię, USA i Kanadę (Kanada! Moja miłości! Zawsze chciałem tam mieszkać *_* Chciałbym żeby kiedyś się spełniło... o ile wcześniej sobie w łeb nie strzelę ==").
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 16:22
Temat postu:
Ja byłem w Czechach, na Słowacji, Niemczech, Danii oraz Szwecji Smile A bardzo chciałbym zwiedzić Włochy i Holandię Mr. Green
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 16:33
Temat postu:
Ah... poprostu calutki Świat:)
Kinga - Czw 23 Gru, 2004 18:17
Temat postu:
Cytat:
No więc co ja chciałbym zwiedzić...... hmm....... Wszystkie najpiękniejsze zakątki świata . To chyba jak każdy . A dalej: wszystkie miejsca na świecie w jakikolwiek sposób związane z tajemniczymi zjawiskami (przede wszystkim Puerto Rico - el chupacabrrrrrrrrrrrrrrrrras ), Japonię, Wlk. Brytanię, USA i Kanadę (Kanada! Moja miłości! Zawsze chciałem tam mieszkać *_* Chciałbym żeby kiedyś się spełniło... o ile wcześniej sobie w łeb nie strzelę ==").


Himitsu zgadzam sie w 100 % biggrin a co do Kanady ... o tak tak Kanada Smile też zawsze chcialam tam zamieszkać Wink

A co do zwiedzania to zwiedzilam wszytskich naszych sąsiadow pozatym Australię Wink ale to dawno ddaaawno i chetnie bym tam pojechala do moich znajomych Wink
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 18:21
Temat postu:
Ja bym chciała zawitaj do kraju kwitnącej wiśni co się rozumie Japonii, oraz wrócić na Kurfu w Grecji, gdzie byłam kilka lat temu. Interesuje mnie jeszcze Egipt i Szkocja, a takto Amerykę bym omijała szerokim łukiem... chociaż żeby popatrzeć na hipopotamy
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 18:48
Temat postu:
Cytat:
Himitsu zgadzam sie w 100 % a co do Kanady ... o tak tak Kanada też zawsze chcialam tam zamieszkać

Hehe, no to może będziemy sąsiadami Mr. Green. I będzie: "Kinga, podejdź no do płota, jak i ja podchodzę" Laughing.
Co do USA... na pewno nie chciałbym zwiedzać miast, ale tamtejszą przyrodę Wink. Bo w tej dziedzinie USA ma się czym pochwalić, oj ma Wink.
Miracle - Czw 23 Gru, 2004 22:01
Temat postu:
Ja bylam w Austrii, Czechach, Słowacji, Niemczech i Holandi.A tak to chcialabym zwiedzic wszystkie zakatki swiata.Ja mialam w tamtym roku plynac do szwecji i na Bornholm ale jakos nie wyszlo Sad
mroweczka - Nie 26 Gru, 2004 21:01
Temat postu:
Ja bardzo chciałabym pojechać na Wyspy Kanaryjskie,do Egiptu i Grecji.
Mareznia Sad Za granicą jeszcze nigdy nie byłam...
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Nie 26 Gru, 2004 21:11
Temat postu:
Cytat:
Mareznia Za granicą jeszcze nigdy nie byłam...

Hehe, no to możemy pomarzyć sobie razem Wink. Będzie raźniej Wink.
Konwalijka - Pon 25 Kwi, 2011 13:07
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Ja bardzo chciałabym pojechać na Wyspy Kanaryjskie,do Egiptu i Grecji.

potwierdzam dołączę do listy Autralię i Kanadę z tych bardziej nieosiągalnych. A myślę teraz o Costa Brava w Hiszpanii mają w Itace niezłe oferty urodzinowe, także nawet nie dużo musiałabym się zapożyczyć u rodziców biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group