Dzieci OnLine

Sport - koszykówka rulezzzzzzz....

Kenai14 - Czw 11 Lis, 2004 13:14
Temat postu: koszykówka rulezzzzzzz....
ja mysle ze koszykowka to swietny sport! Tylko większość dziewczyn w naszej klasie woli siatkę.. i zawsze(bardzo często) jest siatkówka.. a ja mysle ze powinno byc pol na pol.. ja kocham kosza.. to jest moje zecie cale Cool a co wy o tym sądzicie?? Confused
Tisiana - Czw 11 Lis, 2004 13:18
Temat postu:
Heheh..ja mam tak z siatkówką..koszykówkę lubię ale nie bardzo..a siatkę kocham..i u nas często gramy w siatkę...bo prawie wszystkie dziewczyny wola siatkę od kosza...dla mnie siatka rulezz
BamBI - Czw 11 Lis, 2004 13:42
Temat postu:
ja i moja klasa graliśmy przez cały tamten rok w kosza troche nam sie znudzilo więc gramy w siatke i palanta Very Happy
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 16:12
Temat postu:
No nie wiem czemu, ale koszykówki nie trawię Wink Nie lubię ani grać ani oglądać Razz
Nikita - Czw 11 Lis, 2004 17:05
Temat postu:
Ja o wiele bardziej wolę siatkówkę Wink Wydaje mi się ciekawsza niż koszykówka Smile
Malvina - Czw 11 Lis, 2004 18:54
Temat postu:
Ja kocham kosza :]] Nie lubię ogladać meczu kosza w tv ale bardzo lubię grać .. Siatkę też lubię, ale mniej:)
Naomi - Czw 11 Lis, 2004 19:03
Temat postu:
Ja wolę siatkę. Jestem za niska na kosza biggrin Jakoś nie pociąga mnie ten sport...
Kenai14 - Czw 11 Lis, 2004 20:54
Temat postu:
W siatkówce też trza być wysokim Wink A Malvina - tak jak ja Smile jak ja patrzę jak nasza Polska drużyna koszykarska gra to mi normalnie ręce opadają.. Confused
Malvina - Czw 11 Lis, 2004 21:44
Temat postu:
aguSia90 napisał/a:
jak ja patrzę jak nasza Polska drużyna koszykarska gra to mi normalnie ręce opadają.. Confused

Dobrze czy źle ??:> Ja nie lubię w tv ogladac bo mnnie to denerwuje jak jak tak szybko biegają po boisku..dwa podania..rzut do kosza...oczywiscie celny:P.. i ciągle to samo Razz Ale lubie się paptrzeć jak ktos przeciętny gra w kosza Wink)
Młoda..wyobraz sobie że dziewczyna wzrost ok. 150 gra o wiele lepiej niż dziewczyna ktora ma ok. 160 wzrostu.. taka sprytna jest biggrin
Girl Zone - Pią 12 Lis, 2004 08:44
Temat postu:
aguSia90 napisał/a:
W siatkówce też trza być wysokim


nie końecznie popatrz np. rozgrywająca nie musi być wysoka
libero tez
ale pozostałe powinny być wysokie
Kenai14 - Pią 12 Lis, 2004 11:28
Temat postu:
no w kosza też nie trza być wysokim Cool tak jak mowi malvina ze jest typiara co ma 1m50cm i sobie radzi.. Ja mam też kolegę w moim wieku(14lat) co ma 1m53cm wzrostu.. ale bardzo dobrze gra w kosza.. Zawsze po szkole gramy Cool
sami10 - Pią 12 Lis, 2004 16:37
Temat postu:
mi się tez podoba koszykówka jest fajna bo ja jestem wysoka i łatwo trafiam do kosha
Kenai14 - Pią 12 Lis, 2004 19:27
Temat postu:
to nie zalezy od wzrostu Rolling Eyes
Malvina - Sob 13 Lis, 2004 14:02
Temat postu:
Jasne że nie zależy od wzrostu..;/ Jak wczesniej pisałam niźsi są czesto lepsi od wyzszych -spryt Wink
Juwenta - Sob 13 Lis, 2004 16:45
Temat postu:
tak tak, spryt i oczywiscie celność Smile to najwazniejsze. U mnie to zalezy od humoru, czasem wole siatke, a czasem wole sobie pobiegac i w kosza zagrac. Mysle ze oba sporty lubie jednakowo, jednak u nas częściej sie gra w siatkę.
Malvina - Sob 13 Lis, 2004 17:08
Temat postu:
No i jeszcze trzeba umieć chociarz trochę szybko biegac Wink)
Kenai14 - Sob 13 Lis, 2004 19:12
Temat postu:
no tak, wszystko prawda Cool ale fakt faktem siatkówk teraz jest górą.. Sad Ja tam jestem oryginalna i kocham kosza wam powiem Cool piękny sport, jak sobie przypomnę jak gram to nomalnie odlatuję... Smile
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 14:44
Temat postu:
Ja kosza trenowałem ponad rok po kontuzji kolana musiałem zrezygnować, za to teraz jak się odbije od ławki potrafię kape zrobić Razz.
W siatkówke również pogrywam ale zamiłowanie do kosza zostało.
Idda - Nie 21 Lis, 2004 14:48
Temat postu:
Ehh....Agata...jak ktoś lubi siatę,to Ty od razu zaczynasz gadać,że nie jest oryginalny!!! :/ Myślisz,ze kosz jest orginalnym sportem????Rozumiem-łyżwiartswo synchroniczne..O!To jest orginalny sport!W Polsce są tylko dwie,czy trzy grupy synchroniczne...w tym w Gdańsku,do której nalezy maleństwo(Ola)...a kosz i siata są bardzo znanymi i lubianymi sportami....więc weźmy zamknijmy ten temat biggrin
Malvina - Nie 21 Lis, 2004 15:19
Temat postu:
Idda więc sugerujesz, że ludzie którzy lubią koszykówkę, albo siate to są nieoryginalni ? Neutral
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 20:51
Temat postu:
W takim razie proponuje wam zacząć trenować przełajowy bieg na 1000m stylem motylkowym... Braku oryginalności chyba wam nikt nie zarzuci no nie?!?!
Malvina - Nie 21 Lis, 2004 20:55
Temat postu:
R2 napisał/a:
W takim razie proponuje wam zacząć trenować przełajowy bieg na 1000m stylem motylkowym... Braku oryginalności chyba wam nikt nie zarzuci no nie?!?!

Ciekawie by to wygladało Very Happy
Idda - Wto 23 Lis, 2004 10:01
Temat postu:
nie,Malwina.Źle mnie zrozumiałaś.To właśnie Agata chce powiedzieć przez swój post,ze siata nie jest orginalna,pisząc-

no tak, wszystko prawda ale fakt faktem siatkówk teraz jest górą.. Ja tam jestem oryginalna i kocham kosza wam powiem piękny sport, jak sobie przypomnę jak gram to nomalnie odlatuję...

Więc widzisz....A co do biegu przełajowego,to my z koleżanką inną dyscyplinę uprawiałyśmy-robiłyśmy układy na rowerach:
"REPRESENTING POLAND-TEAM IDA I OLA!!!!!!!!!!!!"
Bekę miałyśmy...ja,na przykład,stalam na ramie,ona w tym czasie leżała brzuchem na siodełku z nogą jedną do tyłu .. biggrin bk była..A!Jeszcze się ścigałyśmy(na rowerach biggrin)tak,że tyłek nam wisiał nad tylna oponą i normalnie pedałowałyśmy.... biggrin więc to też jest orginalny sport!!!!
Malvina - Wto 23 Lis, 2004 15:18
Temat postu:
Idda napisał/a:
ja,na przykład,stalam na ramie,ona w tym czasie leżała brzuchem na siodełku z nogą jedną do tyłu

Bardzo ryzykowne:> Jak się urzymywałas na ramie?
Tutaj cytat potwierdzający, że napisalas ze kosz jest nieoryginalny..
Idda napisał/a:
Myślisz,ze kosz jest orginalnym sportem????Rozumiem-łyżwiartswo synchroniczne

Smile
malenstwo - Wto 23 Lis, 2004 17:23
Temat postu:
Representing team ida i ola rulezzzzzzz Cool
Hie hie biggrinbiggrin jak se to przypomniałam to prawie spadłam z krzesła biggrin
Buźka for you idda wracaj do zdrowia Smile))
P.S
Ale lepsze było wychodzenie z 5 kg ( niewiem ile to miałoWink) słownikiem i rozpoznawiaanie gwiazd biggrin Smile) )
Idda - Wto 23 Lis, 2004 17:30
Temat postu:
Malva-nie no...nie stałam tak,jak na koniu w cyrku....ale stałam na ramie i trzymałam się kierownicy...albo...siedziałam po turecku na ramie....albo stałam na pedałach(bez skoj. Razz) i jechałam bez rąk biggrin...

Ola-Taaaa.....leksykon 10 kg. biggrin Ale odkryłyśmy chyba z 8 gwiazdozbiorów biggrin
andre - Czw 21 Lip, 2022 09:55
Temat postu:
Uwielbiam, ale moje dzieci też coraz bardziej są chętne na takie aktywności. Na podwórku mamy jeden kosz - da się pograć i przynajmniej mają tam jakieś opcje aktywności. Polecam takie piłki - https://sportano.pl/p/64934/pilka-do-koszykowki-wilson-nba-authentic-indoor-outdoor-brazowa-wtb7200xb07 Sama przyjemność z grania ;-)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group