Dzieci OnLine

Zwierzęta - Wymyślijcie jakieś imię dla mojej kotki ...

Nikita - Pią 29 Paź, 2004 19:32
Temat postu: Wymyślijcie jakieś imię dla mojej kotki ...
Cze,
Otóż dzisiaj wracając ze szkoły , zobaczyłam na środku jezdni małego , całkiem bezbronnego kociaka i postanowiłam mu pomóc. Wzięłam go i zaprowadziłam do domu. Jeśli bym tego nie zrobiła , po paru minutach rozjechałby go samochód.Neutral
Ale teraz jest bezpieczny i wyprawia rózne psoty Smile Chodzi oto , abyście pomogli mi w wymyśleniu jakiegoś imienia dla tego kociaka. Raczej dla tej KOTKI. Chodzi oto zebyscie podawali i takie imiona oryginalne oraz pospolite. Czekam na Wasze propozycje Wink
Anonymous - Pią 29 Paź, 2004 19:55
Temat postu:
Bardzo dla kotki podoba mi się Psotka, a po za tym: Pusia, Elektra, Bonifacy (imię kotki mojej sąsiadki Smile
Naomi - Pią 29 Paź, 2004 20:06
Temat postu:
Luna, Ryfka, Metka, Malma, Muszka Wink

Lubie nietypowe imionka biggrin
Nikita - Sob 30 Paź, 2004 11:40
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Bardzo dla kotki podoba mi się Psotka, a po za tym: Pusia, Elektra, Bonifacy (imię kotki mojej sąsiadki Smile


Cze ,
Psotka? Super imię! Pasuję do mojej kotki . I od teraz będę ją tak nazywać Razz Dzięki elfka! I Tobie Młoda też!
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 14:43
Temat postu:
A wiec teraz zostaje powiedzieć jedno-wygłaszcz Psotkę ode mnie Wink
Naomi - Sob 30 Paź, 2004 15:03
Temat postu:
A odemnie daj jej soczystego CMOKA Mr. Green

Psotka- tez fajne imie Wink
Kinga - Sob 30 Paź, 2004 16:39
Temat postu:
Cze
Soczystego ... mmmm Wink
A żeby nie było że pisze nie na temat to napisze że psotka to naprawde fajne imie dla kociaka
Pulkownik Nikt - Wto 02 Lis, 2004 10:07
Temat postu:
Ja zawsze zwierzeta nazywam tak: kot , pies , mysz Mr. Green Oryginalniejsze imiona sa wtedy gdy ktos sie dorwie do moich zwierzakow ;P
Chesterka - Sro 24 Lis, 2004 17:20
Temat postu:
Finka, Fulka, Kometa, Karina Mr. Green

Nietypowe imionka rulez Thum
Nikita - Czw 25 Lis, 2004 14:23
Temat postu:
Nie piszcie już imion , bo moja kotka ma już imię Wink Nazwałam ją Psotka Smile To imię podala mi elfka i bardzo mi się spodobało Smile

Chesterka - Karina tez mi się bardzo podoba Smile
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 16:51
Temat postu:
Ładnie się nazywa. Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group