Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Jęczmień ;(

Anonymous - Pią 29 Paź, 2004 14:29
Temat postu: Jęczmień ;(
Hej.
Dzisiaj rano obudziłam się i jak "tarłam oczy" to poczułam, że mnie boli prawe oko! I co? Czuję, robiący się jęczmień. JESZCZE go nie widać... Ale, co zrobić, żeby to g... zniknęło? Crying or Very sad Narazie posmarowałam kremem na opuchliznę, zmęczenie i stany zapalne oczu, ale to będzie się długo leczyło. Nie wiecie, jak to usunąć?
RATUJCIE Crying or Very sad
Malvina - Pią 29 Paź, 2004 14:38
Temat postu:
Ja pamiętam, że jak byłam mala to miałam duze problemy z jęczmieniem...Pociera go się chyba srebrem..bo Pani z przedszkola mi pocierala;p Albo zastosuj jakies mascie:>
Kinga - Pią 29 Paź, 2004 15:15
Temat postu:
Cze
Musisz przykładac coś ciepłego np złoty pierscionek potarty o bluzkę lub coś innego
ważne żeby było ciepłe
Anonymous - Pią 29 Paź, 2004 15:21
Temat postu:
Ja jak mi się robił jeczmień zawsze jeździłam po oku obrączką mamy. Najważniejsze, zeby było złoto. Podobno jest jeszcze sposób na plucie do oka, ale to chyba w ostateczności.
zazulita - Pią 29 Paź, 2004 16:47
Temat postu:
Jeśli potrze się jęcznień złotem, to znika baardzo szybko.
sami10 - Pią 29 Paź, 2004 17:15
Temat postu:
ja też miałam jęczmień i smarowałam sobie żelem nie pamiętam już jak się nazywa i po ok 3 dniech już tego nie było ale ta metoda ze złotem jest skuteczna (nie próbowałam ale wiem)Smile
Malvina - Pią 29 Paź, 2004 19:17
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Podobno jest jeszcze sposób na plucie do oka, ale to chyba w ostateczności.

Pamietam jak mi Pani z przedszkola napluła Sad Nie wybacze jej tego ;pp
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 09:53
Temat postu:
Dziękuję Wam, jęczmień zszedł Smile
Chitmen 0700 - Nie 07 Lis, 2004 20:24
Temat postu:
Możecie mi powiedzieć co to jest ten jeczmnień.Bo kojaży mi sie ze zbożem :/
Anonymous - Pon 08 Lis, 2004 06:16
Temat postu:
Witam.
Tak...Najlepiej pocierać jakimś metalem szlachetnym, który po prostu nie wchodzi w reakcje Wink Najpopularniejsze to srebro i złoto.
Pozdrawiam Kwiat
justka007 - Sro 10 Lis, 2004 20:11
Temat postu:
Jak ja miałam jęczmień to moja mama chyba przykładała mi albo złoto albo srebro. Podobno to pomaga.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group