Dzieci OnLine

RPG Fantasy SF Horror - Morderca tezmoze lizac!!!

sysia - Sob 11 Wrz, 2004 19:49
Temat postu: Morderca tezmoze lizac!!!
To jest pena straszna opowiesc. Nie wiem czy wydarzyla sie ona na prawde. Opowiedziala mi ja moja kolezanka.
Pewnego wieczoru rodzice Oli powiedzieli jej ze ida na jakies przyjecie. Wroca dopiero rano. Przed wyjscie powiedzieli jej zeby sie niczego nie bala zeby uwazala na siebie dali jej tez numery swoich komorek gdyby sie cos dzialo przypomnieli aby nie szla za pozno spac. Dziewczynka poszla do pokoju rodzicow i zaczela ogladac telwizor bawila sie jeszcze ze swoim maly pieskiem ktorego nie dawno dostala na urodziny od rodzicow. Okolo polnocy Ola poczula sennos postanowila ze pojdzie juz do lozka. Polozyla sie i jej piesek polizal ja po rece. Po kilku minutach uslyszala kapanie. Poszla do kuchni zakrecila kran iwrocila do lozka piesek polizal ja po rece. Znowu uslyszal kapanie poszla zowu do kuchni zakrecila kran napila sie poszla do lozka piesek polizalja po rece. Znowu slyszy kapanie wstala poszla do lazienki a tam zobaczyla swojego psa powieszonego za gardlo a na lustrze pisalo krwia morderca tez moze lizac.
Anonymous - Sob 11 Wrz, 2004 20:23
Temat postu:
Znam, ale troszke inna wersje. I nie - "pies polizal ja po rece" tylko "wsadzila reke pod lozko gdzie lezal pies, a on polizal ja po rece". No i ja znam, ze w piwnicy to bylo, a pisalo "Nie tylko pies potrafi lizac" i to moim zdaniem jest bardziej niepokojace.
Anonymous - Nie 12 Wrz, 2004 06:19
Temat postu:
o,O" Aż mi ciarki przeszły po plecach... Brrr... Ja lękliwa jestem :/ Chociaż jednak uważam, że to nieprawda.
panienka_wierzba - Nie 12 Wrz, 2004 12:57
Temat postu:
ostatnio odwiedzałam stronki ze strasznymi historyjkami, na każdej stronie yła ta historyjka tylko innaczej ujęta, ja uważam że to nieprawda, jedna osoba wymysliła, reszta przepisałą tylko po prostu w inny sposob..
Pulkownik Nikt - Nie 12 Wrz, 2004 13:45
Temat postu:
Sporo jest takich bajeczek... Tak zwanych "urban legends".
Miedzy innymi na podstawie takiej powstal film "The Ring" Razz
Malvina - Nie 12 Wrz, 2004 13:46
Temat postu:
Ja tez mysle ze to wymyslone =D .
Anonymous - Nie 12 Wrz, 2004 17:17
Temat postu:
Kiedyś był taki film "Miasteczkowe legendy" w którym dziewczyna zabijała na podstawie takich historii, a więc się strzeżcie, bo morderca też może lizać.
Anonymous - Pią 17 Wrz, 2004 09:05
Temat postu:
Dzień dobry.
Hm, ciekawa historia. Niepokojąca, to prawda...Ale ciekawa. Ja również uważam, że to nie prawda, bo kojarzę ją w troszeńkę zmienionej wersji. W dzisiejszych czasach takie historyjki są coraz mniej potrzebne, bo rzeczywistość często mamy jeszcze straszniejszą Confused
Pozdrawiam
Anonymous - Czw 23 Wrz, 2004 19:55
Temat postu:
Straszne... Owszem też uważam, że to nieprawda, ale się boję !!! ;( Zwłaszcza, że mam małego psa.... (3 miesiące) Rolling Eyes
z resztą ja się wszystkiego boje biggrin
Kloe - Sro 23 Lut, 2005 20:38
Temat postu:
Znam to, ale faktycznie...nie tylko pieski liżą Wink .
Kasiek - Pią 04 Mar, 2005 21:45
Temat postu:
Wow..zrobiło wrazenie. Nawet jesli to wymyslone to interesujące.. Wink chociaz watpie zeby było prawdziwe.
Miracle - Pon 07 Mar, 2005 13:32
Temat postu:
Ooo. Nie bede mogla zasnac...
Ankaaa - Pon 07 Mar, 2005 16:10
Temat postu:
Też znam tą historyjkę.. jestem prawie pewna że jest zmyślona... bo ja czytałam taką z kotem czy coś.. Very Happy
Gladiatorpl - Sob 02 Kwi, 2005 21:13
Temat postu:
po 1 nie odswierzajcie tematow
po 2 jak pies moze lizac to czemu nie moze morderca? w koncu jest czlowiekiem wiec ma wieksze prawa Razz
Holy Knight - Nie 01 Maj, 2005 01:45
Temat postu:
Szczrze z "miejskimi legendami " tak jak z karzdymi jest ziarno prawdy.

A szczerze ludzie popracujcie kiedys na miejskiej komendzie policji to odwaliły by wam takie schizy że do końca zycia nektorzy beda chodzic spać z zaświaconym światłem i nożem pod poduszką.
Anonymous - Nie 01 Maj, 2005 09:46
Temat postu:
o jak mój kolega jeździ samochodem z maczeta i bej's-bolem pod siedzeniem biggrin
zawsze można mieć ze soba tez podręczne kowadło
Pulkownik Nikt - Nie 01 Maj, 2005 11:45
Temat postu:
Czemu HK? ( podaj jakies przyklady plx bo ciekaw jestem Smile )

Hehe maczeta... Przydalaby mi sie. Ja natomiast po miescie chodze z nozem ale nic poza postraszeniem nim nie zrobie wiec planuej sobie zalatwic gaz.
Holy Knight - Nie 01 Maj, 2005 22:19
Temat postu:
o to chodzi że o wiekszosci przypadków nie mam prawa mówic dopuki postepowanie jest w toku choc tutaj jest pewna zawiłos prawna bo z jednej strony karzdy obywatel ma prawo dostepu do informacji publicznej ( bo t jednak jest publiczna ) a z drugie j puki tkwa postepowanie jest niejawna wiec tutaj mozne gdybać ale wole nie.
Mati1233 - Wto 03 Maj, 2005 10:42
Temat postu:
Ciekawa historyjka biggrin Kto to napisał?? Razz
Anonymous - Sro 04 Maj, 2005 22:35
Temat postu:
Jest to tzw. miasteczkowa legenda, czyli autor jest nieznany, a opowieść jest przekazywana z ust do ust. Niejednokrotnie przerabiana na różne sposoby

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group