Dzieci OnLine

Serwis - Brak sponsora?

Nikita - Sob 29 Maj, 2004 16:15
Temat postu: Brak sponsora?
Hej!
Na stronie głownej DZIECI.BEST.PL , napisane jest tak:
Arrow

INFORMACJA! Jeśli nie znajdziemy sponsora, który udostępni miejsce na serwerze do końca lipca serwis przestanie istnieć...

Nie wiem czy dobrze zrozumialam .... ale czy to oznacza , że gdy do końca lipca nie znajdzie serwis Dzieci.Best.pl sponsora , to ta strona przestanie istniec? Crying or Very sad I wszystko co się na niej znajduje czyli np. nasze forum też przestanie istnieć? Crying or Very sad
codi - Sob 29 Maj, 2004 16:46
Temat postu:
tak Crying or Very sad

dobrze zrozumiałaś Sad
Tisiana - Pon 31 Maj, 2004 07:08
Temat postu:
tak....buu.... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad tak się niestety stanie...oby znaleźli sponsora.... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
Nikita - Pon 31 Maj, 2004 13:30
Temat postu:
A kto był dotychczas tym sponsorem? A jak nie znajdą..... to wtedy to forum zniknie na zawsze? I te chyba z 3000 tysiące postów tez zniknie na zawsze? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
codi - Pon 31 Maj, 2004 13:44
Temat postu:
Ludzie ToJa powiadomiła mnie że znaleźli już sponsorów tylko że serwis będzie cały w reklamach Very Happy
Nikita - Pon 31 Maj, 2004 16:04
Temat postu:
Naprawdę???? Strasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Mi tam reklamy nie przeszkadzają !! Ważne ze znaleźli już sponsora!!!!
codi - Pon 31 Maj, 2004 16:56
Temat postu:
Naprawdę Very Happy
Nikita - Nie 06 Cze, 2004 11:04
Temat postu:
Very Happy Hey! Very Happy

Serwis już nzalazł sponsorów ,czyli wszystko jest OK! A nasze forum się trochę pozmieniało , ale chyba na lepsze Laughing

Na stronie głownej tego forum od niedawna widnieje takie ogłoszenie:
Uwaga!
Twają prace nad systemem blogów, które prawdopodobnie w czerwcu bedą dostępne.
Nie rozumiem tej informacji .....
codi - Nie 06 Cze, 2004 13:08
Temat postu:
Znaczy to że w czerwcu na tej stronie będą dąstępne blogi
marog6 - Nie 06 Cze, 2004 19:25
Temat postu:
Teraz te forum dla mnie jest owiele lepsze od tamtego stare bo na tamtym to wszystko sie rozwalało i działało 100 razy wolniej
Nikita - Pon 07 Cze, 2004 10:33
Temat postu:
Zgadzam się z moim poprzednikiem , że to forum jest o wiele lepsze od tamtego starszego , i o wiele , wiele szybciej działa!
A co do tych blogów.... To przeciez dzisiaj jest już 7 czerwca.......
Question
olKa - Pią 18 Cze, 2004 12:46
Temat postu:
Ludzie,dopiero się ockneliscie?? ja już od baardzo dawna wiedziałam że nie ma sponsora dla dzieci .best i forum będzie tylko do końca lipca a nie chciałam wam o tym mówic aby wszystkim łbów nie zawracać i żebyście się gdzie indziej nie przenosili Crying or Very sad
a dowiedziałam się o wsystkim od ToJa


a wogóle nawet jak dzieci.best padnie to nie padnie to forum bo to zupełnie inne (troche) forum.Była mowa o dzieci.best a nie o dzieci online
Dexter - Pią 18 Cze, 2004 13:15
Temat postu:
Przecież widać że nowy sponsor już jest Smile a na forum i stronę można wejść również ze starego adresu mimo że jest przeniesione na inny serwer Smile
Nikita - Wto 22 Cze, 2004 19:00
Temat postu:
SERWIS DZIECI.BEST.PL od maja poszukiwał sponsora i chyba gdzieś tak pod koniec maja znalazł sponsora , no i teraz nasze forum To nie nosi nazwy takiej jak dawniej DZIECI.BEST , tylko DZIECI-ONLINE -- bo zmienił się sponsor i tyle. Smile
Maciek - Pią 25 Cze, 2004 10:52
Temat postu:
Ja moge zasponosrowac jesli caly portal bedzie zaklejony napisami
"Maciek BEST"
"MACIEK COOL"
"MACIEK FOREVER RULZZZZZZZZZZZZZZZ"
"MACIEK JEST NASZYM BOGIEM"
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group