Dzieci OnLine

Wydarzenia - ['] Waldemar Milewicz

ToJa - Pią 07 Maj, 2004 21:04
Temat postu: ['] Waldemar Milewicz
Nie sądziłam, że śmierć obcego człowieka wywrze na mnie takie wrażenie.
Jest mi naprawdę bardzo smutno i przykro... [']
Nikita - Pią 07 Maj, 2004 21:23
Temat postu:
Mi też jest bardzo przykro , że tak się stało. Bardzo lubialam tego czlowieka , był na prawdę świetnym dziennikarzem. Nikt go już nie zastąpi on był jedyny. Skladam wyrazy współczucia dla rodziny Waldemara Milewicza.Ciągle nie mogę uwierzyć w to co się dzisiaj stalo w Iraku... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dexter - Pią 07 Maj, 2004 22:17
Temat postu:
Ja również się bardzo zmartwiłem jak się dowiedziałem że pan Waldemar zginą w Iraku Sad dlaczego w tym roku umarło już tak wielu utalentowanych i wspaniałych ludzi? Naprawdę „dziwny jest ten świat”
Sad [*]
I jeszcze jedna świeczka dla pana Mounira Bouamrane [*]
Tisiana - Sob 08 Maj, 2004 10:59
Temat postu:
Mi też jest bardzo przykro....to był i jest w naszych sercach wspaniały dziennikarz...miał bardzo fajne reportaże...i w ogóle co tu dużo gadać...był dziennikarzem jedynym w swoim rodzaju tak jak powiedziała już wcześniej nina...nikt go nei zastąpi... Nieh wojna w Iraku już się skończy...tak byłoby najlepiej...
Zgadzam sie z dexterem....bardzo "dziwny jest ten świat"...
Anonymous - Sob 08 Maj, 2004 12:02
Temat postu: ;((((((
Szkoda barzdo że zginął.... Niewielu było takich dziennikarzy jak on... Polska dużo starciła przez jego śmierć.. Niech każdy pomodli się "Wieczny odpoczynek" za niego, zasługuje na to...
Anonymous - Pon 17 Maj, 2004 07:59
Temat postu:
*
To świeca dla niego. Gdzieś była strona gdzie naprawdę wpisujesz imię miasto i wyświetla świecze dla niego
Pulkownik Nikt - Nie 06 Cze, 2004 02:26
Temat postu:
Eeee... W iraku ginie wiele innych ludzi a tu zginol reporter ktorego naprawde wielu ludzi nie znalo i wielka zaloba ;/
Naprawde nie lubie jak telewizja robi ze smierci swojego pracowniak okazje do zwiazania ze soba swoich telewidzow.
Kamix - Czw 10 Cze, 2004 12:46
Temat postu:
Oni to nie robia aby przywiazac do siebie ludzi, robia to z szacunku dla zmarłego, w ten sposób chcą pokazać go z jak najlepszej strony, był to reporter który niusł iskierke pokoju w Iraku, to nie wplywa bynajmniej na mnie ze musze ogladac teraz ich stacje telewizyjna.
Moim zdaniem telewizja nie robi z śmierci człowieka reklamy, dajcie spokuj nie wiem dlaczego mozesz tak nawet myslec, lecz jest to forum dyskusyjne i kazdy ma tu prawo do wyrazania wlasnych pogladow.
Pulkownik Nikt - Sob 12 Cze, 2004 12:02
Temat postu:
Moge tak myslec Razz powod - I'am bad :>
jaka on iskierke pokoju niosl do iraku? krecil i tyle
edycja: odzywscie krecil te reportaze ;P
Kamix - Sob 12 Cze, 2004 12:39
Temat postu:
Wiesz jesli sie nie myle to takie coś powiedział papierz na audiencji w Watykanie, więc nie będę się sprzeczał czy niusł tą iskierkę czy nie Wink ale oczywiście masz prawo tak myśleć Smile
Pulkownik Nikt - Nie 13 Cze, 2004 04:29
Temat postu:
no i co ze papiez cos takiego mowil? tacy ludzie wszysko idealizuja. przeciez nie powiedzialby czlowiek jego pokroju czegos takiego jak ja ze sobie krecil poprsotu ;p
a papiez tez czlowiek i to tego juz troche niedomaga wiec ma prawo sie mylic .
i jak mozna kogos przekonac ze on niosl jakas tam iskeirke mowiac ze to robil a nie jak to robil?Razz
rownie dobrze mozna powiedzec ze hitler zmijszyl tlocznosc na ziemi . oczywiscie nie mowiac jak ja zmniejszyl( troche drastyczny przyklad ale chyba dobrze obrazuje o co mi chodzi Razz )
Kamix - Wto 15 Cze, 2004 20:15
Temat postu:
Ja mam inne zdanie na ten temat i Ty masz inne i zakończmy już tą konwersacje ponieważ szkoda nabijać postów na takie przezbywanie się Wink

P.S: Ale to porównanie naprawde było mocne heheh Smile
spontan - Sro 23 Cze, 2004 14:51
Temat postu:
etippoczyków mało, ale tych murzynków sporo. z tym ze oni umieraja z głodu a milewicza te irackie swinie zabiły.
deg - Sob 26 Cze, 2004 23:33
Temat postu:
A naszych AKowców też nazywasz polskimi świniami?
Ppark - Nie 27 Cze, 2004 00:08
Temat postu:
Wojny...ludzie się mordują z naprawdę błahych powodów i dorabiają do tego piękne ideologie. Żałosne.
Moim zdaniem przykład Milewicza wskazuje drogę wszystkim żądnym sławy - starczy się w telewizji zatrudnić, zginąć w jakimś ciekawym miejscu, i już cała Polska o nas wie. Czy nie tak?
justka007 - Czw 11 Lis, 2004 12:38
Temat postu:
Nie wiem komu nie jest smutno. To był bardzo wybitny dziennikarz. Dzieki niemu wiedzielismy co sie dzieje w danej chwili na swiecie. Narażał swoeje życie, aby dogodzic naszym oczekiwaniom.
Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 16:46
Temat postu:
Śmierć wybiuera sobie niewinnych ludzi :-(
Avell - Sob 08 Sty, 2005 14:09
Temat postu:
a ja na to sotro leje, a wiecie czemu?
Bo nie powinien sie pchac na wojne, skoro ma coreczke (bodajze tylko, bo zona nie zyje)
anyway postapil nieodpowiedzialnie, i coz, zasluzyl sobie.
Przy okazji zwalil zycie wlasnemu dziecku.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group