Dzieci OnLine

Pomoc w lekcjach - Pomocy! Aaaaaaangielski...

Anonymous - Pią 17 Paź, 2003 17:31
Temat postu: Pomocy! Aaaaaaangielski...
Ludzie ratujcie...
Cała moja klasa dostała karne wypracowanie z Angielskiego, bo niby byliśmy nie grzeczni i wyprowadziliśmy panią z równowagi...
Gadało tylko kilka osób, a cierpieć muszą wszyscy grr...
Ale przejdźmy do rzeczy... Musimy napisać wypracowanie (po angielsku), jak należy się zachowywać na lekcjach Angielskiego... Ma ono być na co najmniej jedną stronę z zeszytu, a ja nie umiem tego napisać, więc prosiłbym, żeby ktoś, kto w miare, lub dobrze zna Angielski mi to zrobił... błagam.... Tylko proszę nie używać zbyt wyszukanych słów, żeby się nie wydało, że to nie ja pisałem Wink. Z góry dzięki Smile... Liczę na was Smile
..::Ulka::.. - Sob 18 Paź, 2003 19:04
Temat postu:
Ja bym ci pomogła, ale ucze się Niemieckiego.
Lilly - Pon 20 Paź, 2003 07:51
Temat postu:
Hmmm...mam piatki z angliczka, ale...co ja Ci pomogę? Weź słownik zeszyt i długopis w łape i pisz! Ja tak robie... Razz
Anonymous - Pon 20 Paź, 2003 22:14
Temat postu:
Wiedziałem, że tak będzie, nikt mi nie pomógł Razz Ale jakoś sobie sam poradziłem Wink.
Gościówa - Wto 09 Gru, 2003 18:23
Temat postu: angielski
Przykro mi, ze nikt Ci nie pomógł ale zobaczyłam ten post dopiero teraz...wiem że za późno ale może kiedys ci sie to przyda:

My English lesson:

My class must quiet on English lessons, becouse (sorka że poprawiam ale chyba powinno być BEACUSE Kinga) we must learn.
My teacher say: English lessons are very important.
It's true. English is student's future.
In this world many peoples can English.
We must listen English teacher and we must look on.
Maby, in future I say: thank you my teacher!!! =)

Nie wiem czy wszystko jest tu poprawnie napisane bo nie jestem jakąś ekspertką, ale mam nadzieje, że nie będzie za dużo byków a teraz przetłumaczenie na polski:

Moja lekcja angielskiego:

Moja klasa musi być cicho na lekcjach angielskiego, ponieważ musimy się uczyć. Mój nauczyciel mówi: lekcje angielskiego są bardzo wazne. To prawda. Język angielski to przyszłośc studentów. W dzisiejszym świecie dużo ludzi umie angielski. Musimy słuchac nauczyciela angielskiego i musimy uważać. Może, w przyszłości powiem: dziekuje ci mój nauczycielu!! =)

mam nadzieję że chodziaż troszke pomogłam...ale niestety na więcej mnie nie stać..;] pzdrawiam!!
CuteBunny - Wto 09 Gru, 2003 21:28
Temat postu:
Ojoj, ja też żałuję, że nie widziałam wcześniej :( Niestety dopiero dzisiaj się zarejestrowałam na tym forum ^__^;

Gościówa, fajny pomysł na wypracowanie! Tylko jest trochę błędów. Poprawiona wersja (trochę zmian stylistycznych i poprawiona gramatyka):


My English lesson:

We should be quiet during English lessons, because we should learn.
My teacher says: English lessons are very important.
It is true. English is our future.
In this world many people know English.
We must listen to our English teacher and study carefully.
Maybe in future I will say: Thank you my teacher!

Pozdrawiam cieplutko! ^o^
Gościówa - Sro 10 Gru, 2003 18:00
Temat postu:
CuteBunny napisał/a:
Ojoj, ja też żałuję, że nie widziałam wcześniej Sad Niestety dopiero dzisiaj się zarejestrowałam na tym forum ^__^;

Gościówa, fajny pomysł na wypracowanie! Tylko jest trochę błędów. Poprawiona wersja (trochę zmian stylistycznych i poprawiona gramatyka):


My English lesson:

We should be quiet during English lessons, because we should learn.
My teacher says: English lessons are very important.
It is true. English is our future.
In this world many people know English.
We must listen to our English teacher and study carefully.
Maybe in future I will say: Thank you my teacher!

Pozdrawiam cieplutko! ^o^


Dzienki Razz Wiedziałam że są błędy heh Wink ciekawe jakim cudem miałam w tamtym roku 6 z anglika na koniec Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group