Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Ta trzecia...

Nina.Kar - Czw 24 Mar, 2011 17:56
Temat postu: Ta trzecia...
Jejku, mnie też tu dawno nie było...
Więc sprawa jest taka: Przyjaźnie się z taką Emila już dosyć długo, z 2-3 lata jak nic, ona wcześniej przyjaźniła się z taką jedną Darią, ale ta Daria w obejściu po jakimś czasie przestaje być miła, więc zerwały ze sobą kontakty. Ona (Daria) na pierwszy rzut oka wydaje się taka miła, zabawna, imprezowiczka z niej straszna, więc prawie każdy ją lubi. Ale potem robi się z nią kiepsko... No więc ja i ta Emila przyjaźnimy się, a ta Daria nagle się przywaliła, a Emila wydaje się z tego zadowolona, nie wiedzieć czemu, bo wcześniej strasznie na tą Darię nadawała. W dodatku Emi zaczyna się ode mnie odsuwać, np. teraz jestem chora, siedzę w domu a Emila zaczęła odrzucać moje połączenia. Trzeba przyznać, że na nią bardzo łatwo jest wpłynąć i nie wiem, czy ta Daria jej czegoś nie nagadała, żeby się przestała ze mną przyjaźnić...? Nie wiem co robić, żeby Emila tak się ode mnie nie odsuwała, mamy tyle wspólnych tematów, ona ogólnie nie jest takim wesołkiem jak Daria, ale przy Darii dostaje małpiego rozumu, głupawki, nie można się z nią dogadać... Ja raczej też takim wesołkiem nie jestem, z Emi zawsze się dobrze rozumiałyśmy, aż Daria się wepchała i teraz jest gorzej. W dodatku Daria zaczyna się robić nieprzyjemna a do Emi nic nie dociera, jak są razem zachowują się jak małpy w ZOO. Błagam poradźcie, co zrobić, żeby jakoś tą przyjaźń naprawić? Dziękuję z góry! Crying or Very sad

Aha, jeszcze dodam, że kiedyś słyszałam jak mnie obgadywały, natomiast jak Emi jest sam na sam ze mną obgaduje Darię, a jak Daria jest ze mną, to obgaduje Emi. Proszę o pomoc!!! Sad
Kurz - Pią 25 Mar, 2011 00:30
Temat postu:
Ale mi to przyjaźń jak się wszystkie nawzajem obgadujecie... Czy aby w przyjaźni nie chodzi o szczerość? IMO nie warto pielegnowac znajomosci.
Pozwolę sobie zacytowac demoty: "Nie trać czasu na kogoś, kto woli go tracić z kimś innym."
Akacja12 - Pią 22 Kwi, 2011 00:18
Temat postu:
Nie zmusisz jej do przyjaźni - najlepsze chyba co możesz zrobić, to zostawić ją w spokoju, pozwolić jej odejść i samej zadecydować - może chce chwili przerwy od Ciebie ? Możliwe że potem będzie znów jak dawniej, a możliwe że przestaniesz się przyjaźnić z Emi, ale nie masz na to wpływu...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group