Dzieci OnLine

SEKS - Bielizna na pierwszy raz

kasia454 - Sro 04 Sie, 2010 11:41
Temat postu: Bielizna na pierwszy raz
Postanowiliśmy z chłopakiem ze zaczniemy współżyć. Ma się to odbyć w sierpniu pod koniec miesiąca jak sie wszystko uda.
Chce się przygotiować i nie wiem jaką mam sobie kuić bieliznę. Koleżanki, te starsze polecaja mi bieliznę erotyczną, mówią ze to jest obowiązkowe.

Szukałam na internecie i znalazłam taką

***************
/nasty


kolekcje sa fajne ale nie potrafie się zdecydować Sad chce aby ta bielizna był ładna, troszkę erotyczna ale ogólnie spokojna. Bo to na pierwszy raz z moim chłpakiem .

Fajnie jakby ktoś sie wypowiedział.
Akacja12 - Sro 04 Sie, 2010 12:43
Temat postu:
Fajnie, ale dziecionline to raczej słabe miejsce na reklamę erotycznej bielizny, więc usuń to zanim ktoś Cię zbanuję Wink
Shaunri - Sro 04 Sie, 2010 14:00
Temat postu:
Ja zawsze mówiłem że to całe wyolbrzymianie seksu nie prowadzi do niczego dobrego.

Naprawdę nie ma wielkiego znaczenia czy kupisz tą bieliznę, czy jej nie kupisz - jeśli to jego pierwszy raz to naga będziesz w przeciągu jakichś trzech sekund od rozpoczęcia gry wstępnej, po kolejnych trzech sekundach gra wstępna się skończy. Dwadzieścia sekund później skończy się sam seks.

Tak więc w moim mniemaniu specjalne kupowanie bielizny erotycznej "na pierwszy raz" to zbędny wydatek, bo ani Ty, ani Twój partner nie zwrócicie na nią żadnej uwagi : )

Poza tym - wierz mi że dla młodego chłopaka zwyczajne stringi są tak erotyczne, że "och ach" : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group