Dzieci OnLine

Utwory - Eliza i Dominika czyli dwie najlepsze przyjaciółki.

Karolina Załęgowska - Pi± 08 Sie, 2003 20:56
Temat postu: Eliza i Dominika czyli dwie najlepsze przyjaciółki.
[i]Wstęp
Nazywam się Karolina Załęgowska napisałam dużo ksi±żek jak na moje przebywanie na tej stronie. Moje ksi±żki to: Cornelia czyli ja i inne dziewczyny, Natka i ja oraz różne żarty.

ROZDZIAŁ I
POZNANIE

Zanosiło się na upalny dzień. Te lato było bardzo upalne. Tymczasem Eliza jeszcze spała nagle sen przerwał jej budzik.
-BIBIBIB!!!
-Głupi budzik a kurat przerwał mi piękny sen o... -Eliza ¶niadanie!
-Jusz mamu¶! Eliza była umuwiona dzi¶ na plażę więc się ¶pieszyła. Po kilku minutach była gotowa. -Mamu¶ wychodzę! -Dobrze!
Droga nie była krótka szczegulnie gdy jedzie się rowerem.
Eliza była jusz na mjejscu.-Siemanko! Gdzie się roskładamy?
-Gdzie¶ przy możu-powiedziała Ola koleżanka Elizy.
-A poznajcie się to jest Eliza a to jest Dominika.
-Cze¶ć!

ROZDZIAŁ II
NAJLEPSZE PRZYJACIÓŁKI
Po miesi±cu, Dominika spytała Elizę -Zostaniemy przyjaciółkami?
-No pewnie! -odpowiedziała Eliza.
Na drugi dzień Eliza siedziała przy biurku i poczuła że co¶ leży koło niej podniosła to. Była to koperta z napisem "Zaproszenie" otworzyła j± i zobaczyła li¶cik było na nim napisane:"Serdecznie zapraszam koleżankę Elizę na dyskotekę do KLUBU VIVA. Zajdę po ciebie."
-Hmm.. kto to może być? Już wiem Ola! Ona mieszka nad emn± więc mi zrzuciła t± kopertę! Następnego dnia Eliza poszła na plażę. Siedzi±la tam cały dzień. Potem tylko przebrała się w strój dyskotekowy i poszła z dziewczynami do Vivy.


ROZDZIAŁ III
NASTĘPNY ROK SZKOLNY

Gdy nadszedł wrzesień Eliza poszła do szkoły do szustej klasy okazało się że będziechodzić do klasy z Dominik±.

Koniec

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group