Dzieci OnLine

Na luzie... - Prezent na walentynki dla FACETA

LoveHerMadly - Sro 10 Lut, 2010 23:38
Temat postu: Prezent na walentynki dla FACETA
Hm. Co chciałby dostać facet po 20-stce na walentynki? Oczywiście facet nie typu włosy na żel, disco Razz Typowy Rock and Rollowiec Wink Myślę, że Shaunri czy Słupek mogliby mi pomóc... wyczuwam coś takiego Razz Albo od razu dajcie listę, czego byście nie chcieli dostać oraz jaki podarunek sprawiłby wam przyjemność Smile
eviltwin1 - Czw 11 Lut, 2010 07:52
Temat postu:
Namiętnego całusa + Sama-Wiesz-Co.
Shaunri - Czw 11 Lut, 2010 08:27
Temat postu:
evil - Zdziwiłbyś się.

LoveHerMadly - Sporo tutaj zależy jednak od kwestii gustu, najbardziej uniwersalne są zawsze jakieś zestawy "do golenia/po goleniu" bo niestety prawie każdy się goli i prawie każdy tego nie lubi, więc to zawsze umila życie.

Odradzam zaś kupowania płyt z muzyką, chyba że naprawdę wiesz czego gość słucha i co chciałby dostać - inaczej bardzo ciężko trafić w gusta.

Ciężko coś więcej powiedzieć, bo Ja najchętniej dostałbym nowy samochód na przykład : )
Anonymous - Czw 11 Lut, 2010 09:30
Temat postu:
Ja tylko dorzucę : czemu wszyscy pytają się tylko osób pow. 1500 postów? Smile
nasty_girl - Czw 11 Lut, 2010 10:11
Temat postu:
A może dobra kolacyjka? Wink
LoveHerMadly - Czw 11 Lut, 2010 13:36
Temat postu:
Bardzo dobrze wiem czego słucha, ale jednak tym razem nie chciałabym mieszać w to muzyki:)

[ Dodano: Czw 11 Lut, 2010 12:39 ]
Cytat:
Ja tylko dorzucę : czemu wszyscy pytają się tylko osób pow. 1500 postów? Smile

Nie kieruję się liczbą postów... Obserwowałam tych chłopaków jakiś czas i wiem, że mogliby podsunąć jakiś pomysł.. Biorąc pod uwagę ich wiek.. nie wiem dokładnie ile mają lat, ale na pewno więcej niż 18! Wink

Shaunri, a jakbyś zareagował na jakieś głupowato-śmieszne bokserki? Razz To sa walentynki.. a na urodziny coś bardziej ambitnego by się znalazło.
SIMON300195 - Czw 11 Lut, 2010 16:13
Temat postu:
a kolekcjonuje jakieś znaczki,auta,karty do gry? bo tez można by kupić coś do kolejnego zbioru Smile


Bokserki ? Fajna sprawa sporo osób właśnie dostaje lub dostanie Wink

Kolacja ? to raczej nazwałbym dodatek niż prezent Rolling Eyes
Shaunri - Czw 11 Lut, 2010 16:22
Temat postu:
LoveHerMadly - Wszystko zależy od człowieka, Ja się świetnie bawiłem jak dostałem stringi ze słonikiem i gdzieś tam leżą do dziś, a czy wszyscy by tak pozytywnie na taki prezent zareagowali? Ciężko powiedzieć.

Skoro to walentynki, to pewnie cokolwiek byś mu nie dała, będzie zadowolony - jeśli ma poczucie humoru - będzie bardzo zadowolony : )
nasty_girl - Czw 11 Lut, 2010 20:29
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
a kolekcjonuje jakieś znaczki,auta,karty do gry? bo tez można by kupić coś do kolejnego zbioru Smile


Bokserki ? Fajna sprawa sporo osób właśnie dostaje lub dostanie Wink

Kolacja ? to raczej nazwałbym dodatek niż prezent Rolling Eyes


Dodatek to po kolacji. 2 godziny spędzone w kuchni miałyby być 'dodatkiem' do np. bokserek, kupionych w 5 min?
Akacja12 - Czw 11 Lut, 2010 23:44
Temat postu:
Widziałam ostatnio ślicznego, małego, pluszowego króliczka Smile nie lubię jakiś takich rzeczy typowo walentynkowych, ale to mnie urzekło.

Ale ja bym na walentynki celowała w coś drobnego, gdybym była facetem, i sobą także, nie chciałabym dostać żadnych serduszek, niczego z napisem I love you, ani czerwonego, ale to jak kto lubi biggrin

Jeśli lubi herbatę - moze jakiś ładny kubek ? Może być też książka, chociaż ja lubię kupować ubrania, bo jakoś tak mnie cieszy jak facet nosi coś co mu kupiłam, więc te bokserki nie są złym pomysłem ;]
SIMON300195 - Nie 14 Lut, 2010 09:32
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:

Dodatek to po kolacji. 2 godziny spędzone w kuchni miałyby być 'dodatkiem' do np. bokserek, kupionych w 5 min?


cóż nowa wojna sie zaczyna Mr. Green


Nasty tu nie chodzi o czas... Bokserki można mieć na całe życie wspomnienie, Jak facet to ubiera to wspomina walentynki ,a Kolacja? ile pamięta może 2 tygodnie? A kolacji się nie da schować do szafy i codzienie oglądać jak cudownie wygląda... Confused
Akacja12 - Nie 14 Lut, 2010 13:38
Temat postu:
A mi się wydawało że wspomnieniem bardziej powinna być miła kolacja niż bokserki. Bo jakie wspomnienie przywołują bokserki ?
nasty_girl - Nie 14 Lut, 2010 14:37
Temat postu:
Szczególnie, jak już będą przetarte i dziurawe ;p
SIMON300195 - Nie 14 Lut, 2010 21:50
Temat postu:
Akacja i nasty, stwierdziłem że każdy patrzy pod innym względem i coż każdy może to inaczej interpretować Smile


Otóż mamy wniosek

KOLACJA+PREZENT --> UDANE WALENTYNKI
Akacja12 - Pon 15 Lut, 2010 00:31
Temat postu:
Ale szczerze mówiąc, wydaje mi się że docenianie rzeczy mniej materialnych przychodzi z wiekiem...
nasty_girl - Pon 15 Lut, 2010 12:38
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Ale szczerze mówiąc, wydaje mi się że docenianie rzeczy mniej materialnych przychodzi z wiekiem...


Dokładnie.. pewnie i my kiedyś podniecałyśmy się walentynkami?
SIMON300195 - Pon 15 Lut, 2010 22:44
Temat postu:
już po Walentynkach temat można zamknąć bo nie ma sensu już kłócenie czy to czy tamcio czy owamcio


no chyba że znowu zaczynamy za rok Mr. Green
Shaunri - Wto 16 Lut, 2010 14:03
Temat postu:
Bez przesady, dziewczęta, nie róbmy z tego jakiegoś święta dla dzieciaków, bo z moich obserwacji wynika że ludzie niezależnie od wieku obchodzą walentynki. Z tym że część nigdy nie obchodziła i nigdy obchodzić tego nie będzie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group