Dzieci OnLine

Psychologia - Co to może być?

Monnaly - Sob 28 Lis, 2009 23:27
Temat postu: Co to może być?
Hej! Piszę, bo mam malutki problem... A więc niedawno brałam udział w konkursie języka angielskiego. Był on bardzo trudny (tematy na poziomie studiów). Następnego dnia w pewnym momencie przed oczami miałam przez chwilę taki obraz: moja nauczycielka języka angielskiego mówi mi, że napisałam ten konkurs najlepiej z klasy-zdobyłam 24 punkty (na 50 xD). Parę dni później zapytałam tą nauczycielkę, jak napisałam ten konkurs. Odpowiedziała, że... zdobyłam 24 punkty i napisałam najlepiej z klasy! Miałam wcześniej parę podobnych sytuacji, jeśli chodzi o te "obrazy", lecz nie potrafie teraz ich wymienić, ponieważ po prostu ich już nie pamiętam... Tu wyłania się moje pytanie... Czy te "obrazy", które mi się pojawiły przed oczami, a później przeniosły w rzeczywistość, to deja vu, dar jasnowidzenia czy zupełnie coś innego?
Nens - Nie 29 Lis, 2009 01:29
Temat postu:
przypadek.
SIMON300195 - Nie 29 Lis, 2009 10:11
Temat postu: Re: Co to może być?
Monnaly napisał/a:
Hej! Piszę, bo mam malutki problem... A więc niedawno brałam udział w konkursie języka angielskiego. Był on bardzo trudny (tematy na poziomie studiów). Następnego dnia w pewnym momencie przed oczami miałam przez chwilę taki obraz: moja nauczycielka języka angielskiego mówi mi, że napisałam ten konkurs najlepiej z klasy-zdobyłam 24 punkty (na 50 xD). Parę dni później zapytałam tą nauczycielkę, jak napisałam ten konkurs. Odpowiedziała, że... zdobyłam 24 punkty i napisałam najlepiej z klasy! Miałam wcześniej parę podobnych sytuacji, jeśli chodzi o te "obrazy", lecz nie potrafie teraz ich wymienić, ponieważ po prostu ich już nie pamiętam... Tu wyłania się moje pytanie... Czy te "obrazy", które mi się pojawiły przed oczami, a później przeniosły w rzeczywistość, to deja vu, dar jasnowidzenia czy zupełnie coś innego?


to jest deja vu... Smile Że jak masz sytuację to mówisz sama do ciebie "kurczę to już było!" i
to jest to że tobie ci się wydaje że gdzieś to było (choćby we śnie) a to się powtarza znowu w rzeczywistości Razz Też takie sytuację miałem więc to rzecz normalna i zignoruj to Razz
swierk84 - Nie 29 Lis, 2009 10:45
Temat postu:
Tak jak przedmowca deja vu,i jestem tego pewien bo akurat w tym temacie jestem obeznany (tematyka paranormalna)
Pozniej to zalezy keidy te obrazy widzialas,jesli we snie-mozliwe ze masz sny prorocze,a jesli normalnie w dzien to byc moze podswiadomie rozwijasz dar jasnowidzenia.Jak chcesz to na PW moge ci podac link do naszego forum tam o tym rozmawiamy i sie wiecej dowiesz Smile
Daj znac jak co Wink

Pozdro.
Will96 - Nie 29 Lis, 2009 11:02
Temat postu:
Deja vu, to normalne kiedy jesteśmy jeszcze dziećmi zdarza się to częściej, potem wraz z upływem lat zatracamy tą zdolność przewidywania następstw niektórych sytuacji.
Samemu mi się to czasem zdarza, spokojnie. Wink
Anonymous - Nie 29 Lis, 2009 11:30
Temat postu:
Przyłączając się (zawsze chciałam wkręcić się w ten temat)-deja vu. Mi też się zdarzało dość często, i było całkiem fajno : > ale teraz już niestety zanikło. Nie do końca, zdarza mi się, ale raz na ruski rok.

Mama mówiła mi kiedyś, że może być to związane z okresem dojrzewania, hormony szaleją, więc jakieś tam takie mogą wystąpić.

Stety-albo niestety- przejdzie ci : )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group