Dzieci OnLine

Do śmiechu - Siedem rzeczy które musisz zrobić w Alfa Centrum

Anonymous - Pon 04 Sie, 2003 17:59
Temat postu: Siedem rzeczy które musisz zrobić w Alfa Centrum
1. Wejdz do działu multimedialnego i spytaj sprzedawcę o pieczywo.
2. Wychodząc powiedz innym klijętom"Czy nie możecie zostawić mie na kiblu?!
3.Wchodząc do przymierzalni Orsay krzyknij:"Macie jakieś gacie na przebranie?!
4.Zamów w Mc donald's sok pomidorowy z kturego zrobisz smugę prowadzącą do kidlandu z napisem TYLKO DLA DOROSŁYCH
5.Na parkingu napisz na tabliczce:dział dla samochodów osranych
6.W sklepie z perfumami spytaj:"czy mogę poprosić sztuczne [cenzura]?
7.W sklepie z oświetleniem z gaś wszystkie lampy i krzyknij:"raz ,dwa,trzy...szukam!
Anonymous - Pon 04 Sie, 2003 18:34
Temat postu:
Do urzycia Wink Smile
Anonymous - Wto 05 Sie, 2003 15:03
Temat postu:
Da się zrobić , ale ludzie uznają mnie za wariatkę .
Pozdrawiam Rudą ,Justę ,Darę i Ciebię!

Tisiana - Sro 01 Paź, 2003 09:50
Temat postu:
fajne...tylko ja raczej nei skorzystam(wezmą mnie za wariatke)
girl_in_black - Wto 14 Paź, 2003 19:33
Temat postu:
możecie mnie uznać za osobe, która nie zna sie na żartach ale dla mnie to jest głupstwo Confused
Xesquio - Sro 15 Paź, 2003 14:58
Temat postu:
Ehh moim zdaniem to zbędny temat a robienie takich rzeczy to czysta głupota ;)mało ludzi o normalnie funkcjonującym umyśle odważyło by sie na taki nonsens przeciez to nawet niejest śmieszne :/ Pozdrawiam
Kaniusia - Czw 05 Lut, 2004 11:27
Temat postu:
Ludzie co wam to jest fajne chcecie takich kawałów jak Poszła baba do lekarza??!! Laughing Wy sie chyba nie znacie na rzartach Wink
girl_in_black - Pią 06 Lut, 2004 14:51
Temat postu:
Kaniusia no ja nie wiem czy bys tak zrobiła w jakims sklepie bo dla mnie to niektóre z tych pkt sa naprawde beznadziejne...może ja i nie znam siem na żartach ale ja bym takich rzeczy nie robiła:/
Anonymous - Pon 13 Kwi, 2009 09:26
Temat postu:
boże ale możesz tylko poczytac i wyobrażic sobie dana sytułacje...CHyba że to jest za trudne.....wiesz jesli wolisz kawały typu

Przychodzi baba ze śwldziem na plecach i mówi
-ktoś mnie śledzi

to gratuluje bo to jest denne ..nikt ci nie każe tak robić...

[ Dodano: Pon 13 Kwi, 2009 09:32 ]
ToJa Płeć:Kobieta
Aktywista
Jest mnie coraz mniej...
Aktywista


Dołączyła: 22 Lip 2002
Posty: 607

PostWysłany: Pon 16 Cze, 2003 13:09 Kilka rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem
Kilka rzeczy, które możesz robić w centrum handlowym, w czasie kiedy twoja druga połowa oddaje się zakupom.

1. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.

2. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.

3. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem: "Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.

4. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M- sów.

5. Przesuń znak "Uwaga! Mokra podłoga" na wykładzinę.

6. Rozbij namiot w dziale kempingowym i powiedz innym klientom, że ich wpuścisz pod warunkiem, że przyniosą poduszki.

7. Kiedy ktoś z obsługi spyta cię, czy może ci jakoś pomóc, załkaj "Czy nie możecie po prostu zostawić mnie w spokoju" i rozpłacz się.

8. Spójrz prosto w kamerę ochrony i potraktuj ją jak lustro dłubiąc sobie w nosie.

9. Oglądając broń w dziale myśliwskim, spytaj sprzedawcę czy wie, gdzie możesz kupić leki antydepresyjne.

10. Biegaj po sklepie z dziwną miną, nucąc motyw z "Mission Impossible".

11. Ukryj się za wiszącymi ubraniami. Kiedy klienci będą je przeglądać, wykrzykuj: - "WEŹ MNIE! WEŹ MNIE!".

12. Kiedy z głośników podawać będą jakiś komunikat, upadnij na ziemię, przybierz pozycję embrionalną, chwyć się za głowę i krzycz: - "O nie, to znów te głosy!".

13. Wejdź do przymierzalni i krzyknij bardzo głośno: - "Hej, papier toaletowy się skończył

a to znalazłam w innym temacie który był bardzo podobny do tego
\


Marcinek Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 23 Kwi 2003
Posty: 251

PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 19:20 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem
hihi, może skorzystam z tych porad Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Szalona
Junior
Junior


Dołączył: 23 Sty 2003
Posty: 186

PostWysłany: Wto 17 Cze, 2003 21:48 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem
Super te porady!!!!!!!

_________________
Wisła Kraków duma wszystkich Polaków!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Weronika
Gość

PostWysłany: Pią 18 Lip, 2003 12:03 Odpowiedz z cytatem
Śmiech warte
Powrót do góry


tylko że takie były komentaże
\


http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=809 a to link żeby sami sprawdzil i założe się że będom tam nowe komentzraze typu ...ale Suuuuuuuuuuuper ..bo tylko tyle można się spodziewać

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group