Dzieci OnLine

SEKS - Na w-f przebieraliśmy i jeden chłopak miał na sobie.......

SIMON300195 - Pią 16 Sty, 2009 18:41
Temat postu: Na w-f przebieraliśmy i jeden chłopak miał na sobie.......
Wczoraj na w-f przebieraliśmy i jeden chłopak(nieznany) miał na sobie .....STRINGI i podchodzi do mnie i mówi patrz na mnie jaki jestem SEXI ( dobra spoko odpuściłem mu to ) a na następny dzień też miał(stringi) i podchodzi do mnie i mówi mi chodz będziemy uprawiać s*x Shocked ja powiedziałem mu spadaj nie rób ze mnie idiote a on ale ty gł....ek!!!!


PYTANIA:
1.Chciałem Was zapytać czy byście na to zgodzili?
2.Czy dobrze postąpiłem?
3.Jeśli nie (żle postąpiłem) to napisać
4.Czy to bylo molestowanie seksualne czy gwałt ? Czy coś innego
hippie - Pią 16 Sty, 2009 22:18
Temat postu:
hahaha xD
może jest gejem.
Tremere - Pią 16 Sty, 2009 23:36
Temat postu:
albo lizesz jakies kwasy albo masz bardzo bogata fantazje, na przyszlosc po prostu nie ogladaj bajek.
SIMON300195 - Sob 17 Sty, 2009 10:54
Temat postu:
Tremere napisał/a:
albo lizesz jakies kwasy albo masz bardzo bogata fantazje, na przyszlosc po prostu nie ogladaj bajek.



Ja mam minimalną fantazję (NIE OGLĄDAM BAJEK )


Ja nie zaczynałem on zaczoł a ja nie chce mieć geja ja wole kobiety (bez względu na ładną czy brzydką NAJWAŻNIEJSZE JEST JAKIE MA CECHY)

Ale czy dobrze postąpiłem Question
Shaunri - Sob 17 Sty, 2009 11:22
Temat postu:
Dobra, naprawdę zakładając że mówisz prawdę, to:

1) Nie, nie zgodzilibyśmy się - Heteroseksualni mężczyźni nie powinni przystawać na takie propozycje.
2) Tak, postąpiłeś dobrze - w takiej sytuacji z jednej strony lepiej nie wszczynać bójek, ale z drugiej dobrze jest odpowiednio odmówić. Gratulacje.
3) ...
4) Nic nie było, po prostu mu się podobasz i tyle.

Jeśli to wszystko to żart to - naprawdę przezabawny : )
nasty_girl - Sob 17 Sty, 2009 14:12
Temat postu:
To ja dodam coś od siebie. Wiadomo, w tym wieku, jeszcze nie możesz być w 100% pewien swojej orientacji, ale.. samo pytanie i twoja postawa (czy dobrze zrobiłem?) są troszkę dwuznaczne, ktoś, kto chociaż jest przekonany o swojej hetero seksualności wiedziałby jak w tej sytuacji postąpić. Ty najwyraźniej masz wątpliwości, czy nie zrobiłeś źle, może to świadczyć o tym, że się nie możesz określić i chciałbyś spróbować..
SIMON300195 - Sob 17 Sty, 2009 15:00
Temat postu:
Shaunri, dzięki

nasty_girl, kapuję o co tu chodzi

PS Jak daje się plusa ?
Tremere - Nie 18 Sty, 2009 00:43
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:



Ja mam minimalną fantazję (NIE OGLĄDAM BAJEK )


SIMON300195 napisał/a:

bez względu na ładną czy brzydką NAJWAŻNIEJSZE JEST JAKIE MA CECHY)

no wlasnie ogladasz bajki. wyglad jest wazny =DD
SIMON300195 - Nie 18 Sty, 2009 10:28
Temat postu:
Shaunri, masz plusa Wink

Do Tremere, wygląd jest najważniejszy niż oglądanie bajek
Monis_bzioom - Pon 19 Sty, 2009 19:53
Temat postu:
Myślę, że to co zrobiłeś było jak najbardziej słuszne, ale tak nawiasem osoba która nosi strinki ( chłopak ) wcale nie musi być gejem... Bez przesady, a pytanie o sex to może poprostu zwykły żart ... bo myślę że nawet gdyby był homoseksualistą, niemiałby na tyle odwagi, żeby proponować coś takiego ...
@siex - Sob 31 Sty, 2009 09:59
Temat postu:
Myślę że postąpiłeś dobrze, nawet bardzo dobrze. Jeśli ten koleś zjawi się jeszcze raz i poprosi o to samo powiadom o tym nauczyciela lub pedegoga szkoLy. Pamietaj rodzice nie mogą dowiedzieć się ostatni. Powiedz im o tym jak najszybciej!

[ Dodano: Sob 31 Sty, 2009 09:02 ]
Jeśli on poprosi cię o to jeszcze raz i nie da ci spokoju myslę ze chodzi mu o "to", jeśli nie to mógł być żart, ale mimo wszystko powiedz o tym rodzicom i pedagogu!!! Smile
Monnaly - Sob 31 Sty, 2009 11:47
Temat postu:
@siex, zgadzam się z tobą Wink
djwiocha - Czw 05 Lut, 2009 12:00
Temat postu:
Mi jak by ktoś coś takiego powiedział to bym złapał za jakiś przedmiot i mu naje***.
swierk84 - Nie 22 Lis, 2009 21:46
Temat postu:
What's up?
SIMON300195 - Nie 22 Lis, 2009 22:00
Temat postu:
swierk84 napisał/a:
Sory jesli odkopuje temat.
Gdyby mi taki koles (w moim wieku) o to poprosil to powiedzialbym chodz do toalety,ale w toalecie tak bym mu naje**l,nie pozbieralby sie i by zrozumial ze ze mna takiego czegos nie ma.


stary on siedzi w poprawczaku bo przeklinał i pił w obecności policjantów a w szatni zamontowano... monitoring więc kontrola bo kiedyś pobito tu kogoś o coś tam Smile


świerk wiadomo to już dawno prawie 1 rok temu i zapomniałem o tej sytuacji...

uznaję ten temat za zakończony....

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group