Dzieci OnLine

Wydarzenia - Sami sprawdźcie......8(

Magwill - Wto 29 Kwi, 2008 19:45
Temat postu: Sami sprawdźcie......8(
http://wiadomosci.onet.pl/1738981,12,item.html

Czy widzieliście już w wiadomościach lub słyszeliście w radiu, szkoda słów.....

Temat przeniesiony do odpowiedniejszego działu - Nikita.
PotworAreturn - Wto 29 Kwi, 2008 21:45
Temat postu:
No i?
Magwill - Sro 30 Kwi, 2008 18:50
Temat postu:
O co Ci chodzi ?
Uważasz, że to jest normalne?
PotworAreturn - Sro 30 Kwi, 2008 18:54
Temat postu:
Nie, ale na tym swiecie jest tyle nienormalnych i chorych rzeczy, ze gdyby wszystkimi sie zalamywac i nad kazda z osobna plakac to czlowiek by skonczyl w pokoju bez klamek srednio po 2 miesiacach.
Anonymous - Pią 02 Maj, 2008 21:51
Temat postu:
Opuść te forum jak masz zamiar każdy temat i każdą wypowiedź w ten sposób komentować.
Blanka - Sob 03 Maj, 2008 07:30
Temat postu:
PotworAreturn- świetnie, znieczulica, zero wrażliwości, obojętność. Mało to kobiece, egoistyczne. Ale może lepsze niż udawane współczucie, jak przecież robi wielu- udaje wrażliwych, przejetych, by chwile potem zapomnieć.


Straszna tragedia. Pokazała nam do czego zdolny jest człowiek. Co wrażliwszych- skłoniła do przemyśleń, zmieniła zapewne ich spojrzenie na świat. Dla innych niestety- kolejna sensacja.
PotworAreturn - Sob 03 Maj, 2008 08:19
Temat postu:
Nie, to nie jest znieczulica. Moze to tak wygladac, ale ja tez mam uczucia... Wink. Po prostu moim zdaniem, takie rozstrzasanie tematu na forum dzieciecym malo da. Doceniam za wrazliwosc, moze komus jednak w pamiec zapadne, ale idac tym tokiem myslenia musielibysmy tutaj uczcic pamiec kazdego, kto kiedykolwiek padl ofiara podobnych czynow. Ja wole przemyslec to sobie sama, a nie udawac, ze tak strasznie mi przykro, po czym (jak pewnie wiekszosc, kora sie tu wypowie, ze to takie straszne) nic nie zrobic.

Natalie Hetfield, nie mow mi co mam robic kobieto. Nie chcesz, nie czytaj Wink A na problemy z emocjami polecam jakis relaks, moze odpoczynek, jak nie pomoze- od tego sa lekarze.
Anonymous - Sob 03 Maj, 2008 17:18
Temat postu:
PotworAreturn napisał/a:
takie rozstrzasanie tematu na forum dzieciecym malo da

To przenieś się na forum nie dla dzieci.
PotworAreturn - Sob 03 Maj, 2008 17:39
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
PotworAreturn napisał/a:
takie rozstrzasanie tematu na forum dzieciecym malo da

To przenieś się na forum nie dla dzieci.

Nie, to Ty ustosunkuj sie ro realiow tego. I skoncz prowokowac Wink Potrzebujesz uwagi? Zacznij spiewac.
Anonymous - Sob 03 Maj, 2008 18:22
Temat postu:
Jak chcesz się w ten sposób wypowiadać i krytykować zdanie dzieci to przystopuj. One nie będą rozmawiać w ten sposób co Ty, na te same tematy i w sposób taki, że nie będą się tak przejmować jak Ty. Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, więc na pewno nie będą takie jak Ty... To wymaga trochę czasu, ciekawe czy w weku 12 lat miałaś już tak samo wyrobione zdanie jak teraz.
PotworAreturn - Sob 03 Maj, 2008 19:00
Temat postu:
Ja dziecino nikogo nie krytykuje. Jak narazie, to Ty pokazujesz, jak to robic, imo: zupelnie bezmyslnie i agresywnie Smile.

[ Dodano: Sob 03 Maj, 2008 19:02 ]
Natalie Hetfield napisał/a:
Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, więc na pewno nie będą takie jak Ty... To wymaga trochę czasu, ciekawe czy w weku 12 lat miałaś już tak samo wyrobione zdanie jak teraz.


Od tego sa konfrontacje ze starszymi od siebie. Nie, jak mialam 12 lat to bylam duzo glupsza niz polowa dzieciakow stad.
Anonymous - Sob 03 Maj, 2008 19:56
Temat postu:
Ciekawe w jaki sposób agresywnie... Krytykuję głupie sprawy, które mnie naprawdę śmieszą. A tu nie mam nic do krytykowania.

PotworAreturn napisał/a:
Od tego sa konfrontacje ze starszymi od siebie.

dziecionline.pl... Niech Ci będzie, ale pogadaj po ludzku z dzieckiem na ten temat, a nie ucz już go - że tak się wyrażę naukowo - braku wrażliwości, nieczułości. Jeszcze się będzie bało wypowiadać, jak taka będzie Twoja odpowiedź.

PS. Ale masz gówniany awatar Razz
PotworAreturn - Nie 04 Maj, 2008 09:56
Temat postu:
Natalie Hetfield napisał/a:
Ciekawe w jaki sposób agresywnie... Krytykuję głupie sprawy, które mnie naprawdę śmieszą. A tu nie mam nic do krytykowania.

PotworAreturn napisał/a:
Od tego sa konfrontacje ze starszymi od siebie.

dziecionline.pl... Niech Ci będzie, ale pogadaj po ludzku z dzieckiem na ten temat, a nie ucz już go - że tak się wyrażę naukowo - braku wrażliwości, nieczułości. Jeszcze się będzie bało wypowiadać, jak taka będzie Twoja odpowiedź.

PS. Ale masz gówniany awatar Razz


A juz prawie dalam sie sprowokowac... Wink Probuj dalej... Razz
Magwill - Nie 04 Maj, 2008 15:44
Temat postu:
Wy chyba żartujecie, ja tu robie normalny temat, a wy piszecie do siebie bzdury, w ogóle nie na temat, wstydzcie się :/
Blanka - Wto 06 Maj, 2008 13:32
Temat postu:
No już, dajcie spokój. Nie opowiadajcie się całkiem po skrajnych stronach, bo skrajności nie są dobre.

Co do dzieciaków- niech poznają różne punkty widzenia. Przecież na tym polega życie. Skoro mają coś wynieść z tego forum- niech to nie będą skrajności, niech to nie będą ani brak wrażliwości, ani złudzenia.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group