Dzieci OnLine

Psychologia - Prorocze sny

cornelia.j.m - Pią 31 Sie, 2007 12:43
Temat postu: Prorocze sny
brak
Marcia10 - Pią 31 Sie, 2007 14:41
Temat postu:
Mi sie przydazyl proroczy sen pod inna postacia. Ze.. (co to bylo...) .. chodzilo chyba o to, ze snilo mi sie ze sie poklocilam z przyjaciolka. Nastepnego dnia w szkole klotnia przebiegla dokladnie tak samo jak mi sie snilo.. sceneria tez ta sama.
Słupek - Pią 31 Sie, 2007 17:22
Temat postu:
A ja nie biorę narkotyków.
Akacja12 - Sob 01 Wrz, 2007 13:03
Temat postu:
No wiele rzeczy się ludziom śni, i jest jakieś tam prawdopodobieństwo że się zdarzy - na 1000 snów załóżmy zapamiętanych, jeden będzie miał odzwierciedlenie w rzeczywistości i tyle.
cornelia.j.m - Pon 03 Wrz, 2007 14:26
Temat postu:
No tak ale keidys snilo mi sie ze kumpela zerwala ze swoim chlopakiem, bo w rzeczywistosci prawdopodobnie sie na to zanosilo i rano wstalam a kumpela mowi ze zerwala z chlopakiem...
Almycha - Wto 30 Paź, 2007 21:11
Temat postu:
Jakby się moje sny miały spełniać to bym straciła rodziców na III wojnie światowej, a później była milionerką biggrin To drugie mogło by się spełnić biggrin. Nie no ale mi się tak pare razy stało. Wydaje mi się to tylko przypadek ;P
Violett - Nie 17 Lut, 2008 10:47
Temat postu:
Wow! Wy to fajnie macie...
smoczek250 - Nie 17 Lut, 2008 11:49
Temat postu:
Violett napisał/a:
Wow! Wy to fajnie macie...

Jak już odnowiłaś to się wypowiem Rolling Eyes
Fakt nie ma znowu pierwszego postu ale domyślam się pytania.
Takie "prorocze sny" to tylko przypadek. Przynajmniej tak nam się wydaje. Nie wiemy czy magia istnieje. Dlatego także nie wiemy czy mamy zdolność władania taką magią. Aczkolwiek ja uważam że to tylko przypadek.
Magwill - Pią 29 Lut, 2008 18:47
Temat postu:
Według mnie to kiedy mam deja vu, to wydaje mi się na początku, że po śmierci wszystko jest odpoczątku, ale później zaczynam sobie przypominać, że to jednak mi się śniło w jakiś urywkach, więc tak sny są prorocze według mnie, ale nie zawsze Smile
Olek0000 - Czw 06 Mar, 2008 13:40
Temat postu:
Słupek napisał/a:
A ja nie biorę narkotyków.


To nie jest od narkotyków! Mi się często zdarzają sny prorocze i już jakoś się do tego przyzwyczaiłem, chociaż nieraz wiem ze mialem taki sen to go nie pamietam! Potrafię również zapanować nad snem tzn. śni mi się coś złego to i tak sie tym nie przejmuje bo wiem ze to tylko sen!
Słupek - Czw 06 Mar, 2008 16:10
Temat postu:
Skoro miałeś i nie pamiętasz, to skąd wiesz, że się sprawdził?
Magwill - Czw 06 Mar, 2008 17:39
Temat postu:
Olek0000 napisał/a:
Potrafię również zapanować nad snem tzn. śni mi się coś złego to i tak sie tym nie przejmuje bo wiem ze to tylko sen!

No cóż ja tego próbowałam wiele razy, a i tak w śnie o tym nie pamiętam i nie umiem zapanować nad tym!
sledzislaw - Pon 24 Mar, 2008 22:42
Temat postu:
Mi sie przysnily numery z totolotka, na drugi dzien puscilem kupon.....miała byc szóstka....a nie wygralem nic biggrin nie ma czegos takiego jak sny prorocze, nie wierze w to...
Magwill - Wto 25 Mar, 2008 17:40
Temat postu:
Szkoda, że nic nie wygrałeś hehehe biggrin
aku626 - Czw 26 Mar, 2009 19:45
Temat postu:
ja wierze w takie sny czasem takie miewam ale to trwa tylko sekundę np. sniło mi się że brat oszalał następnego dnia mu odbijało i 1 sekundzie było tak jak w śnie albo przechodziłem coś w grze czego nigdy nie zrobiłe i następnego dnia owszem przeszedłem i znów 1 sekunda ze snu wzięta i miewam to często lecz się tym nie przejmuję
Dandżer - Nie 29 Mar, 2009 09:15
Temat postu:
Słupek:ja też nie biorę Wink

Robicie z igły widły. Coś się stało i wydaje się wam że to się śniło. Czegoś takiego nie ma!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group