Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Wakacje..

kamus07 - Czw 28 Cze, 2007 08:26
Temat postu: Wakacje..
Hej.
Czy wam te wakacje też się tak dłużą i tak nudno jest?
Ja kompletnie nie wiem co robić.. Wstaje o 12, żeby poł dnia przespac.. Pogoda do bani.. Ile mozna na kompie siedziec?
Co wy robicie,żeby sobie chłodniejszy dzień umilić?
W ogóle co robicie w wakacje?
Jak jest ciepło to chodze na basen i czasem rower..
A gdzie jedziecie?
Ja do Polanicy w sierpniu.. ;-)

Temat założony z nudy ;-)
Laki - Czw 28 Cze, 2007 08:33
Temat postu:
Mnie się jakoś nie dłużą, pogoda prawda- jakąś nie wakacyjna ;/ Choc już teraz od rana razi mnie słonko po oczach i czekam na kogoś Smile I jeszcze wiem, że 1.07 wyjazd na Kretę na obóz, więc na to czekam.
nasty_girl - Czw 28 Cze, 2007 08:51
Temat postu:
ja miałam odespać, a tu spać mogę do 7 max, z nocnym wstawaniem, wyjechać sobie nie wyjadę, ewentualnie w sierpniu parę dni, miałam się uczyć do matury, ale motywacji brak, ogólnie męczę Tupusia całymi dniami, a jak on śpi odpoczywam.
Monik - Czw 28 Cze, 2007 09:23
Temat postu:
Jak na razie mi się nie dłużą i taki tryb dnia mi zaczyna odpowiadać, gdybym tylko jeszcze miała Sims 2 i jakieś dodatki i ciekawsze książki w bibliotece ; ) A jak mi się znudzi, to chętnie pójdę z kimś na basen/do sklepu z ubraniami/do drogerii/na lody (niepotrzebne skreślić). Problem tylko w tym, że w te wakacje wszyscy wyjeżdżają w innym terminie Wink Ale coś się zaradzi.
Ale niedługo już nie będę musiała się nudzić przez 2 tygodnie, bo 6.07 wyjeżdżam i wracam 20.07, także będę miała co robić. Wink
Laki napisał/a:
pogoda prawda- jakąś nie wakacyjna ;/

To samo zauważyłam, w ogóle nie czuję się jak na wakacjach, bo nie ma upału, który zmusiłby mnie do pozostania w cieniu (wręcz czasem ubieram sweter z dłuższym rękawem, za co wszyscy dookoła mnie tępią, mówiąc, że jak jest gorsza pogoda to bym chodziła w krótkim rękawku ; P ), ale ogólnie nie narzekam. Wink
cropper - Czw 28 Cze, 2007 10:15
Temat postu:
Mi też te wakacje...jakoś nie podchodzą...pogoda dziwna....
nasty_girl - Czw 28 Cze, 2007 11:02
Temat postu:
Monik napisał/a:
ciekawsze książki w bibliotece



Ja mam do przeczytania książkę o psach i 21 lektur, chętna? Już nie mówiąc o tych, które dla siebie od dawna planuje przeczytać..
Marcia10 - Czw 28 Cze, 2007 11:41
Temat postu:
a jakie lektury? Bo o psach moge przeczytac ^^.

P.S. To do jakiego liceum ty chodzisz?
nasty_girl - Czw 28 Cze, 2007 12:51
Temat postu:
do normalnego, mam wymieniać?
Słupek - Czw 28 Cze, 2007 12:59
Temat postu:
E, to ja nie wiem za co się wziąć najpierw, a Wy narzekacie, że nie ma co czytać. Przecież dobrych książek jest tyle, że przez całe życie nie przeczytamy wszystkich, które warto.
Monik - Czw 28 Cze, 2007 13:01
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Przecież dobrych książek jest tyle, że przez całe życie nie przeczytamy wszystkich, które warto.

Ale może nie interesują mnie np Krzyżacy czy Pan Tadeusz? Smile
nasty_girl - Czw 28 Cze, 2007 13:22
Temat postu:
A kto powiedział że mają cię interesować lektury? Też bym sobie przeczytała coś innego, ale jak już chcę, to mnie sumienie gryzie, że nie będę mieć czasu przeczytać tych cholernych lektur..
Ninka - Czw 28 Cze, 2007 13:37
Temat postu:
No pewnie 21lektur. Na zapas?? Doi nnych klas??
Słupek - Czw 28 Cze, 2007 13:45
Temat postu:
Mnie też nie interesują Rolling Eyes Raczej zaległości z kanonu fantastyki nadrabiam w te wakacje.
nasty_girl - Czw 28 Cze, 2007 13:48
Temat postu:
nie kochana, do tej klasy, jedynie co potop, zbrodnie i karę oraz nad Niemnem zaległe, bo nie zdążyliśmy..
Laki - Czw 28 Cze, 2007 14:36
Temat postu:
To już, a nie siedziec na forum dziewczynki i chłopcy ;p
ewamarchewa - Czw 28 Cze, 2007 20:59
Temat postu:
A co mamy robić?

Dla mnie się źle te wakacje zaczęły. Okropnie źle. Cały dzień leżę. Dosłownie cały dzień.
Magwill - Sob 07 Lip, 2007 13:18
Temat postu:
Ja jestem teraz w Anglii, ale tak ogólnie to chodzę na basen, zwiedzam różne miasta i kraje, siedzę na komputerze, oglądam tv itp. Very Happy
nasty_girl - Sob 07 Lip, 2007 15:57
Temat postu:
A ja mam 2 tygodnie imprez i osiemnastek, więc zapowiada się ciekawie Wink
Anonymous - Sob 07 Lip, 2007 16:29
Temat postu:
Ja przesiaduję na rynku z kumplami, fajne miejsce. Jeżdżę poza miasto z moim menem, gdzieś może pojadę. A żeby w sierpniu gdzieś wyjechać na dłużej to odpada - koncerty w mojej mieścinie mnie nie moga ominąć biggrin
Magwill - Sob 07 Lip, 2007 17:10
Temat postu:
A to ty taka rockowa jesteś Very Happy
Anonymous - Sob 07 Lip, 2007 21:26
Temat postu:
No.. te koncery będą w piątki, to będą bluesowe koncerty ;p
Marysiennia - Wto 18 Wrz, 2007 14:35
Temat postu:
moje najlepsze wakacje to był tegoroczny pobyt w Tunezji super wakacje, tak w ogóle to zauroczyły mnie zdjęcia jakie moja koleżanka przywiozła z Tunezji w tym roku i stwierdziłam ze muszę koniecznie pojechać tam też,i zobaczy na własne oczy te plaże i wykompac sie wreszcie w ciepłym morzu było super:)
gedeon - Pon 21 Lip, 2008 22:09
Temat postu:
Marysiennia napisał/a:
moje najlepsze wakacje to był tegoroczny pobyt w Tunezji


Oj, zdecydowanie polecam Tunezje. Bylem w zeszlym roku i dlugo nie zapomne tych wakacji. Spotkanie z zupelnie inna kultura i fantastyczne miejsca. Piekny kraj i... bardzo bezpieczny. No chyba, ze jest sie seksowna blondynka... ja nie jestem Smile Chociaz jeszcze bardziej od Tunezji lubie Chorwacje. Moze nie jest az tak egzotycznie, ale jest czysciej i ten niesamowity widok gdzie na wybrzezu makarskim gory spotykaja sie z morzem... naprawde warto.

Szkoda, ze czlowiek nie ma juz tyle czasu na wakacyjne wyjazdy co teraz. Niestety w tym roku moje wakacje to .... jakie wakacje. caly lipiec i sierpien w miescie, ale jak mam troche czasu to wyskakuje ze znajomymi pograc w tenisa i tez jest fajnie.
nasty_girl - Pią 25 Lip, 2008 11:07
Temat postu:
Nie narzekajcie tak, możecie mieć gorzej ;p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group