Dzieci OnLine

SEKS - cnota

kamus07 - Sob 01 Mar, 2008 14:27
Temat postu: cnota
hej. wczoraj wieczorem się masturbowałam. i nagle zaczęła mi lecieć krew. myślałam, że okres dostałam, bo jestem przed. ale tego było mało i dzisiaj już nic. ostatnio miałam tak, że się masturbowałam i dostałam okres. teraz nie. czy możliwe jest to, że przebijam sobie błonę dziewiczą? a może to zwykłe plamienie? pobudzone stymulacją punktu G?
Anonymous - Nie 02 Mar, 2008 09:55
Temat postu: Re: cnota
kamus07 napisał/a:
hej. wczoraj wieczorem się masturbowałam. i nagle zaczęła mi lecieć krew. myślałam, że okres dostałam, bo jestem przed. ale tego było mało i dzisiaj już nic. ostatnio miałam tak, że się masturbowałam i dostałam okres. teraz nie. czy możliwe jest to, że przebijam sobie błonę dziewiczą? a może to zwykłe plamienie? pobudzone stymulacją punktu G?


Moze to byc :
1. blona
2. okres
3. plamienie miedzy okresami
4. zadrapanie (moglas zawadzic paznokciem o scianke)

Okresu nie wywoluje sie (raczej) masturbacja Razz predzej goraca kapiela i aspiryna ale nie dotykaniem sie w miejscu intymnym. Pobudzanie punktu G nie wywoluje plamienia


Ah, co do cnoty, bo taki tytul ma Twoj temat. To IMO cnota to nie jest to ze masz blone albo nie masz, bo to glupie ... wiele kobiet wcale nie ma blony albo im zanika albo po kilkudziesieciu stosunkach im zostaje, albo i na cale zycie bo maja tak elastyczna etc

Wiec cnote tracisz nie wtedy gdy tracisz blone, ale gdy odbedziesz stosunek
smoczek250 - Nie 02 Mar, 2008 21:20
Temat postu:
Cytat:
Moze to byc :
1. blona
2. okres
3. plamienie miedzy okresami
4. zadrapanie (moglas zawadzic paznokciem o scianke)

pięknie pomogłaś biggrin
Anonymous - Nie 02 Mar, 2008 21:42
Temat postu:
Czuje troszke jakby to ironia byla smoczku :>
A jesli jest to wytlumacze sie - coz moge przy tak malej ilosci danych
Tak naprawde kobieta powinna umiec rozrozniac te rozne rodzaje krwi. Tzn to tak naprawde ta sama krew ale w kazdym przypadku moze nieco inaczej wygladac ... jesli jest jasna i plynna, niewielka ilosc zmieszana ze sluzem - to raczej zadrapanie, okres - to ciemniejsza, z kawalkami moze byc ;p ciagnaca gestsza, plamienie - bardziej brazowe, raczej zmieszane ze sluzem ... no roznie ;p ale intuicja tez swoje podpowiada biggrin
kamus07 - Pon 03 Mar, 2008 11:15
Temat postu:
No to mi się wydaje, że to zadrapanie..
elOkG - Sro 12 Mar, 2008 22:20
Temat postu:
a może bawiłaś się kaszanką i kawałek tam zostal ; p ?
Anonymous - Sro 12 Mar, 2008 22:34
Temat postu:
Tak jak Ty sobie ta kaszanka mozg przez uszko wypchnałeś :* i chyba tez Ci kawalek kaszanki zostal
elOkG - Czw 13 Mar, 2008 16:20
Temat postu:
Tez Cie kocham :* Czy Ty mnie podrywasz ; o ?
smoczek250 - Sob 15 Mar, 2008 11:22
Temat postu:
Cytat:
Tak jak Ty sobie ta kaszanka mozg przez uszko wypchnałeś :* i chyba tez Ci kawalek kaszanki zostal

i:

elOkG napisał/a:
Tez Cie kocham :* Czy Ty mnie podrywasz ; o ?

co sie tu zapowiada? Będzie można papkron( nie pamietam jak sie to pisało xD) przed monitorem poskubać. Ostatnim razem można było ze mną... jak to Sh. podobno se skubał.
Słupek - Sob 15 Mar, 2008 11:37
Temat postu:
Słynny list o kaszance to tzw. epic win, ale teraz furorę robi zabawa w słoneczko Smile
Olcia - Pon 24 Mar, 2008 19:04
Temat postu:
przeczytalam to http://allegro.pl/phorum/read.php?f=260&i=485327&v=t&t=485273
I zamarlam bez ruchu na 30 sekund. Nie wydaje wam sie ze to nieco dziwne? Ja bylam dziwna w gimnazjum ale takich pomyslow chyba nie mialam
Shaunri - Pon 24 Mar, 2008 19:17
Temat postu:
Ja wiem czy specjalnie porażające? A myślisz że skąd wzięła się znana jeszcze moim pradziadkom gra w "kamienną twarz", czy "zgadywanie"?

Takie gierki znane są dzieciakom od dawien dawna, niewiele w sumie się zmieniły od tamtego czasu. Że teraz można to zamieścić w necie i wszyscy będą bić godzinami pianę nad upadkiem społeczeństwa to inna sprawa.
Słupek - Pon 24 Mar, 2008 19:58
Temat postu:
To też ciekawe:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=476945
Komentarze:
Cytat:
Ja w wieku 14 lat tylko marzyłem o sexie z choć jedną dziewczyną a tu teraz czytam, że a Anglii rżnęło się całe gimnazjum i to między innymi w ratuszu i na rynku miejskim... chcę mieć 14 lat i mieszkać w Anglii łapiąc kiłę i HIVa w młodym wieku Sad

Cytat:
A za jakiś czas będziemy się śmiać z filmów typu "14 letni prawiczek"...

Cytat:
Czyli już wiadomo gdzie się podziały tamte prywatki.

Opinia Słupka:
O cholera, chyba zmarnowałem najlepsze lata swojego życia.

Dostałem też ilustrację do słoneczka z pewnego zachodniego serwisu, ale z wiadomych względów nie opublikuję jej Mr. Green
Olcia - Wto 25 Mar, 2008 13:18
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
"kamienną twarz", czy "zgadywanie"?

Takie gierki znane są dzieciakom od dawien dawna,


i wszyscy będą bić godzinami pianę nad upadkiem społeczeństwa to inna sprawa.



Albo ja jestem jakas zacofana (zawsze myslalam, ze jestem na czasie Razz) albo nie wiem, bo nie znam tych gier.
I wcale nie "bije piany nad upadkiem spoleczenstwa" tylko poprostu sie dziwie, no moze jestem w szoku, ze o tym nigdy wczesniej nie slyszalam
Słupek - Wto 25 Mar, 2008 14:30
Temat postu:
Kolejna śmieszna sprawa Smile
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-53062.html
Pani rzecznik broni Waszej cnoty.
smoczek250 - Wto 25 Mar, 2008 19:39
Temat postu:
Zabawa w słoneczko: No nieźle. znałem ją lecz nigdy nie wiedziałem jak to wyglada....
dlatego....
Słupek napisał/a:
Dostałem też ilustrację do słoneczka z pewnego zachodniego serwisu, ale z wiadomych względów nie opublikuję jej Mr. Green

wyslij mi link na Pw, ok? bardzo prosze;p
P.S: A zresztą nawet sobie tego nie wyobrażam.
Słupek napisał/a:
To też ciekawe:
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=476945


hm... w tamtym (młodszym) wieku tata chciał mnie zabrać do Anglii. Teraz wiem czemu mama sie nie zgodziła... Smile

Słupek napisał/a:
http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-53062.html

no cóż jesli mam być szczery no to jeśli w moim życiu zdarzyła by się systułacja na seks no to na pewno nie brał bym pod uwagę zakazów, szczególnie tej psychicznej kobiety. Fakt zakaz wtedy byłby państwowy lecz. A właśnie ta baba ma dzieci? jeśli tak no to współczuję im... :/

Ogólnie do wszystkich spraw:
Hm... ja chyba nie potrafię się cieszyć z życia. Hm... seks w wieku 14 lat, jeśli była by wtedy sytułacja no to pewnie bym go wykonał ( jak to zabrzmiało). Ale wtedy chyba nikt o tym nie myslał albo by sie wstydził...
Shaunri - Wto 25 Mar, 2008 23:03
Temat postu:
W wieku 14 lat nie myśleć o seksie? Kurde, to nawet Ja pamiętam że w wieku 14 lat latałem nawet za wiewiórkami. Człowieku, przecież chłopcy w wieku 14 lat są jak ogiery, mogliby wszędzie, zawsze i ze wszystkim. Co za paranoidalne stwierdzenie...?!
smoczek250 - Sro 26 Mar, 2008 13:44
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
W wieku 14 lat nie myśleć o seksie? Kurde, to nawet Ja pamiętam że w wieku 14 lat latałem nawet za wiewiórkami. Człowieku, przecież chłopcy w wieku 14 lat są jak ogiery, mogliby wszędzie, zawsze i ze wszystkim. Co za paranoidalne stwierdzenie...?!

fakt użyłem złego stwierdzenia, lecz jednak nie widziałem aby kto z moich znajomych w tym wieku robił gesty wskazujące na to. Fakt może i myślą o tym? Kto to może wiedziec?

EDYCJA:
W zasadzie to pewne jest że myślą. Lecz chodziło mi o to że nie okazują swoich gestów.
Zen12 - Pon 19 Maj, 2008 19:42
Temat postu:
jaki jest właściwy wiek inicjacji seksualnej???
Shaunri - Pon 19 Maj, 2008 20:01
Temat postu:
Nie ma właściwego wieku, każdy wiek jest właściwy jeśli właściwe są osoby, oraz wiedzą jak się do tego zabrać.

Lepszej odpowiedzi nie ma.
Zen12 - Pon 19 Maj, 2008 20:33
Temat postu:
dzięki pozdrawiam życze miłego...
nasty_girl - Sro 21 Maj, 2008 16:39
Temat postu:
Shaunri, o ile myślenie o seksie u 14 jest normalne, to uprawianie go, raczej chore. Szczególnie u facetów, którzy w tym wieku, to jeszcze dzieci.
Shaunri - Czw 22 Maj, 2008 10:23
Temat postu:
nasty - Chore? Co to znaczy "chore"? Dlaczego "chore"? Żadna dewiacja, niczym nie odstająca od norm naturalnych.

Jeśli młodzież zachowuje rozsądek (A w czasach dzisiejszego uświadamiania to rozsądek ten jest bardzo duży) to nie widzę problemu, jeśli tylko odpowiednia osoba i odpowiedni czas.

Nie możemy mówić tutaj o ogóle, bo u różnych ludzi na różne rzeczy czas przychodzi "w różnym czasie" : )
nasty_girl - Pią 23 Maj, 2008 12:28
Temat postu:
Dobra, to może tak. Sama wiele starsza nie byłam, i nie mówię, że nie byłam odpowiedzialna. Ale wiesz jak może być zazwyczaj w wieku 14 lat. Ja przynajmniej widzę, co się dzieje dookoła, i nie powiem, żeby widok 14,15 latki w ciąży był czymś normalnym. A jak ktoś nie potrafi nad tym zapanować i pamiętać przynajmniej o głupich gumkach, to chyba jest to chore.
Shaunri - Pią 23 Maj, 2008 12:42
Temat postu:
<drapie się po głowie> Skąd Ty wzięłaś tą 14-tkę w ciąży? Czy Ja powiedziałem że Ona ma zachodzić w ciążę?

W dzisiejszych czasach 18-latka która jest w ciąży ma ogromne problemy z odnalezieniem się w świecie. Uprawia seks, a jednak w ciążę nie zachodzi, jak Ona to robi?! : )
nasty_girl - Sob 24 Maj, 2008 13:09
Temat postu:
A nie widziałeś 14 latki w ciąży?
Akacja12 - Sob 24 Maj, 2008 13:38
Temat postu:
Hmm ja nie widziałam...
Shaunri - Sob 24 Maj, 2008 15:14
Temat postu:
Hmmm... Nie widziałem, najmłodszą dziewczynę jak wśród znanych mi osób zaszła w ciążę miała 16 lat : )

Wiem, wiem, wystarczy wyjrzeć przez okno, toż co druga dziewczynka z podstawówki miała więcej w sobie niż Ja włosów na głowie i tak dalej, znam to ; )
nasty_girl - Nie 25 Maj, 2008 12:10
Temat postu:
No to ja widocznie mieszkam w jakimś chorym mieście i widzę za dużo nienormalnych rzeczy. Swoją drogą, miałam w klasie taką panienkę.. nie zdała bodajże w 1 klasie podstawówki, a w wieku 15 lat miałam już dwójkę dzieci. O ile jeszcze ktoś w tym wieku ma trochę rozumu, no to wszystko jest w porządku. Szkoda tylko, że w rzeczywistości zazwyczaj jest odwrotnie..
Słupek - Nie 25 Maj, 2008 12:28
Temat postu:
Jakby mieszkała w UK to by teraz miała czwórkę i mieszkanie od państwa Mr. Green
Akacja12 - Nie 25 Maj, 2008 14:16
Temat postu:
A może ktoś chce mieć we wczensym wieku dzieci ? To ich życie, i nie rozumiem po co się tak wzburzać. Wpadki zdarzają się i w wieku 30 lat, i kto powiedział że wtedy to jest oczywiste że są warunki na posioadanie dziecka ?
Shaunri - Nie 25 Maj, 2008 14:44
Temat postu:
Akacja - Eeee tam, my jesteśmy ślepi po prostu. Wyjrzyj za okno, toż co druga 8-o latka to prostytutka ; )
PotworAreturn - Pon 09 Cze, 2008 14:52
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
A może ktoś chce mieć we wczensym wieku dzieci ? To ich życie, i nie rozumiem po co się tak wzburzać. Wpadki zdarzają się i w wieku 30 lat, i kto powiedział że wtedy to jest oczywiste że są warunki na posioadanie dziecka ?


Teoretycznie to sie moze zdarzyc- praktycznie... hm nie za bardzo. Wchodzac powoli w krag kultury zachodnioeuropejskiej nasze zycie zaczyna toczyc sie wedlug scisle okreslonego schematu, ktory jasno iw wyraznie wyznacza pewna hierarchie:
edukacja-kariera-rodzina. Jak ktos sie s tego wlamuje- "jest nienormalny".
Słupek - Pon 09 Cze, 2008 17:20
Temat postu:
Tiaa, wchodząc powoli... Nie rób z Polski drugiego Turkmenistanu.
Shaunri - Pon 09 Cze, 2008 20:08
Temat postu:
Areturn - Kultura kraju Polskiego już od dawna zaliczana jest do kultury krajów Zachodnio-Europejskich, nie wiem o czym mówisz.
Akacja12 - Pon 09 Cze, 2008 20:15
Temat postu:
Areturn - może jest nienormalny, ale żeby od razu nie miał rozumu ? Normalność jest względna, i jest tym, co robi większość społeczeństwa. Jeżeli większość społeczeństwa słucha disco - polo, to znaczy że to jest dobre ?
Shaunri - Wto 10 Cze, 2008 09:04
Temat postu:
Trafne spostrzeżenie, polecam przeczytać trzy razy i dobrze zapamiętać : )
PotworAreturn - Wto 10 Cze, 2008 11:48
Temat postu:
Dobra moze uzylam zlego sformulowania z tym "wchodzeniem..."Wink. Chodzilo mi raczej o to, ze coraz czesciej zaczynamy zyc na wzor Zachodniej Europy- co kilka/kilkanascie lat temu bylo jeszcze raczej nezauwazalne.

Ad normalnosc- ja wlasnie dlatego uzylam tego sformulowania. Bo takie osoby uwazane sa za mniejsosc, ktora sie nie podporzadkowuje pewnym schematom, jest inna=jest "nienormalna" (oczami tej wiekszosci).
Shaunri - Wto 10 Cze, 2008 14:42
Temat postu:
Areturn - Kilkanaście lat temu to był PRL - i wtedy owszem, nasze życie mocno odbiegało od stylu zachodniego. Ale od 90-go? Toż kultura zachodnioeuropejska jak nic.
PotworAreturn - Wto 10 Cze, 2008 15:01
Temat postu:
Gowno prawda... Wink Pozyj sobie troche w prawdziwej atmosferze zachodnioeuropejskiej i przyrownaj do Polski- znajdziesz podobienstwa, z dnia na dzien coraz wiecej, ale uwierz mi- to sa wciaz dwa rozne swiaty.
Słupek - Wto 10 Cze, 2008 17:42
Temat postu:
Jakoś tak nieśmiało podejrzewam, że porównujesz jakąś polską gminę wiejską z dużym miastem w Ojropie Smile
Shaunri - Sro 11 Cze, 2008 11:25
Temat postu:
Areturn - Pożyłem i nadal uważam że Polska to kraj kultury zachodnio-europejskiej.
PotworAreturn - Sro 11 Cze, 2008 11:33
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Jakoś tak nieśmiało podejrzewam, że porównujesz jakąś polską gminę wiejską z dużym miastem w Ojropie Smile

Hmmm no w sumie to tutaj ja Ci musze przyznac troche racji bo faktycznie nigdy w centrum Warszawy nie mieszkalam, a to pewnie robi roznice Razz. W takim razie zwracam honor Wink (na wsi nie mieszkalam co prawda,, ale z tej sperspektywy na problem nie spojrzalam, moj blad ;]).
Shaunri - Sro 11 Cze, 2008 21:48
Temat postu:
Btw - To całe zapatrzenie w złotego cielca zachodu zaczyna być powoli irytujące.
Słupek - Sro 11 Cze, 2008 22:20
Temat postu:
No co Ty? Nie chciałbyś wyjść za jakiegoś miłego chłopca? Tam można! Mr. Green
Akacja12 - Czw 12 Cze, 2008 08:24
Temat postu:
Zależy jaki zachód ^^
Słupek - Czw 12 Cze, 2008 15:46
Temat postu:
Zgniły Zachód.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group