Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Pytanie

Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 16:49
Temat postu:
-_-' nie wiemy
s± sklepy internetowe z marych± tam poszukaj ;p
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 16:59
Temat postu:
Ej no ludzie co my będziemy tu pisac gdzie kupić ?
BEZ PRZESADY !

Radze zablokować temat albo najlepiej wywalić !
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 17:00
Temat postu:
wymiekam... ty chyba masz maslo zamiast mozgu...
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 17:13
Temat postu:
punkty nawet rozdał debilek Razz
rozwala mnie koles lepiej mu warning dać Razz
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 17:18
Temat postu:
Gabra pewnie chcial zaszpanowac ze potrafi dac punkty.. albo sprawdzal do czego sluzy ta opcja.. tez juz gdzies pisalam (w poscie stokrotki na jego temat) ze powinno sie skonczyc z jego glupota..
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 17:38
Temat postu:
przez niego pukty sie skoncza ]:->
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 17:40
Temat postu:
A mi się wydaje że chciał się podlizać daj±c po punkcie Razz
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 17:55
Temat postu:
i co myslal ze dajac mi punkt (zreszta za to ze napisalam ze nie ma mozgu..) przestane tak uwazac i go polubie? <lol>

liiiiiiiiiizuuuuuuuuuuuuus:d <hahaha>
codi - Pon 02 Maj, 2005 17:55
Temat postu:
Ja też chce punkcika Wink.
Akacja12 - Pon 02 Maj, 2005 18:24
Temat postu:
No niestety nie wiem gdzie można kupić :(

Dostane punkta? :P:P:P
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 18:36
Temat postu:
moim zdaniem bez urazy dla pań które punkty dostały to powinna toja je zdj±ć mimo wszystko bo to kretyn i odrazu widac i nawet gdybym dostała punk też bym tak uważała a co do tematu to mój kolega z olsztyna uważa sie za dilera:P jest totalnym burakiem nigdy nawet trawki w rękach nie miał ma 13 lat ale sie uważa za dilera:D
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 19:48
Temat postu:
no coz dal punkciki chyba nie do konca swiadomie.. jezeli zostana mi odebrane nie bede miala tego za zle..

a moze ten twoj kumpel DILER jakims majeranem handluje? biggrin


!uuuuuuuuwaga jestem dilerem sprzedam punkta apapu .. dokladnie skruszony, dobrze sie wciaga, nie rozpier*****, splywy sa znosne, zjazdow nie ma... kupuujcie ludzie!


<lol>

to przez ta pogode.. Smile 28 stopni to nie na moja glowke :d
Akacja12 - Pon 02 Maj, 2005 20:08
Temat postu:
A u mnie jest 14 stopni - chciałabym 28 biggrin
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 20:13
Temat postu:
Akacja bo Legnica jest tak polozona ze tu bardzo czesto jest najcieplej ... najgorsze jest jak se jade na wakacje nad moze czy w gory, pada deszcz, jest zimno wlaczam tv.. pogoda a tam jakas usmiechnieta pani mowi "dzis bylo najcieplej w legnicy.. xx stopni" no ale dzisiaj to przegiecie.. ale jak poszlam do mieszkania babci to lezalam pod kocem bo mi zimno bylo hyhy
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 20:14
Temat postu:
Marichuane nabedziesz u Twojego Lokalnego Dilera [TM].Ale to zly pomysl,po masle Ci odpier*ala,strach pomyslec co bedzie po gandzi.
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 20:43
Temat postu:
ten diler to by musial byc jakims nieszanujacym swojego zycia, ostro zjaranym idiotka zeby komus takiemu cos dac.. toz to tylko sprzedac i czekac na policje :d
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 22:45
Temat postu:
Zastukaj do mnie 3 racy w rynne raz w drzwi





Jednakze twoj post mnie smieszy O !
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 23:58
Temat postu:
Hehehee a Masło się teraz pyta czemu ma 3 ostrzeżenia Razz
Biedaczek ma zakaz pisania Razz
Anonymous - Wto 03 Maj, 2005 00:07
Temat postu:
A moim zdaniem Pan Maslo byl calkiem zabawny.Nie trzeba sie tak strasznie oburzac,i brac wszystkiego ze smiertelna powaga.To taka mala dygresja z mojej strony.
Anonymous - Wto 03 Maj, 2005 00:10
Temat postu:
Kurcze jak w jego każdym po¶cie było o ma¶le to to troszke wkurzało i jeszcze pare razy obraził użytkowników w tym ToJę, zreszt± sam zobacz jego posty, szkoda że starych podpisów nie można odzyskać =P

EDIT: ooo... widze że pojawił się nowy użytkownik ZEMSTA MASŁA ciekawe co teraz będzie.....
Anonymous - Wto 03 Maj, 2005 00:13
Temat postu:
Nie wszystkie jego posty byly zabawne,ale niektore jednak byly.Chlopak mial fantazje z tym maslem.Bylo to smieszne,chociaz glupie jak but.
Akacja12 - Wto 03 Maj, 2005 00:14
Temat postu:
Nie dawajcie mu bana od razu, nic takiego nie robił Sad a za obrażanie można mu dać jedno ale nie 3 od razu:/
nidhogg - Wto 03 Maj, 2005 00:25
Temat postu:
Christine fan napisał/a:
A moim zdaniem Pan Maslo byl calkiem zabawny.Nie trzeba sie tak strasznie oburzac,i brac wszystkiego ze smiertelna powaga.To taka mala dygresja z mojej strony.

do czasu kiey nie zostales zalany PW o tresci z cyklu glupia p*** jeb sie na ryj
mavie93 - Wto 03 Maj, 2005 08:33
Temat postu:
To pytanie jest nadzwyczaj - durne i gl.upie. To jaki¶ frajer tworzy ! Neutral
Anonymous - Wto 03 Maj, 2005 10:43
Temat postu:
Cytat:
do czasu kiey nie zostales zalany PW o tresci z cyklu glupia p*** jeb sie na ryj
-W takim razie pilka po Twojej stronie,to juz zabawne nie bylo.
BTW:To cale bydlo dostalo bany?
Akacja12 - Wto 03 Maj, 2005 14:38
Temat postu:
Taa ja im bana dałam i dzi¶ dostałam PW z bluzgami...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group