Dzieci OnLine

O Forum - Marcia10.....

Marcia10 - Pią 29 Kwi, 2005 18:08
Temat postu: Marcia10.....
Słuchajcie. tak jak był temat: ,,Kto chce się pozbyć Tsej'a?" to ja chcę też przekonać się czy lubicie mnie, czy nie, czy jestem wam do czegoś potrzebna, czy nie... Teraz wy o tym zadecydujecie. Czy mam zostać czy wylecieć z forum. Wybierajcie. tylko szczerze
Kinga - Pią 29 Kwi, 2005 18:09
Temat postu:
No cos Ci nie wyszło ...
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 18:11
Temat postu:
glupi post.. nie chcemy cie tu..
Kinga - Pią 29 Kwi, 2005 18:11
Temat postu:
<rotfl> racja racja :> < spiewa > " nnanananananaan to jest smerfów swiaaat ... " Razz
panienka_wierzba - Pią 29 Kwi, 2005 18:12
Temat postu:
mi tam po jabłuszko jesteś potrzeba

jakos mi w niczym nei pomogłaś
ani nie zauwazylam zebys w jakiś kompetenty sposob pomogła innym
a idźta w diabły
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 18:28
Temat postu:
prawda czasem boli.. hyhy
codi - Pią 29 Kwi, 2005 18:30
Temat postu: Re: Marcia10.....
Marcia10 napisał/a:
Słuchajcie. tak jak był temat: ,,Kto chce się pozbyć Tsej'a?" to ja chcę też przekonać się czy lubicie mnie, czy nie, czy jestem wam do czegoś potrzebna, czy nie... Teraz wy o tym zadecydujecie. Czy mam zostać czy wylecieć z forum. Wybierajcie. tylko szczerze



Wszystkim odwaliło...
Zaraz ja napiszę posta kto chce się pozbyć Codi-ego Surprised .
Kinga - Pią 29 Kwi, 2005 18:32
Temat postu:
Codi ... najpierw jaa ! Razz
Wsyzyscy zaglosuja wtedy na tak ,rotfl>
Marcia10 - Pią 29 Kwi, 2005 18:55
Temat postu:
jeśli tak, to załużcie nowy temat ,, Kto chce się pozbyć Codie'go" czy jakos tak. I tam wam odpowiedzą. Tu odpowiadajcie krótko ,,tak" ,,nie". To sa odpowiedzi czy chcecie sie mnie pozbyc.
zazulita - Pią 29 Kwi, 2005 18:58
Temat postu:
Ten temat jest bez sensu... Nie wypowiem się na temat czy chcę, żebys tutaj została, czy nie. jest mi wszystko jedno
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 18:59
Temat postu:
Marcia10 jak widzisz nikt cie tu nie chce.. i co z tego powodu oposcisz forum?
Marcia10 - Pią 29 Kwi, 2005 19:00
Temat postu:
Być może tak. A teraz powiedzcie mi jak zamknac temat bo chcialabym zamknac ten temat. Embarassed
Kinga - Pią 29 Kwi, 2005 19:06
Temat postu:
A widzisz nie masz takiej mozliwosci ... i jelsi mozesz ... to nie pisz do mnie na gg bzdur = =
codi - Pią 29 Kwi, 2005 19:20
Temat postu:
Kinga napisał/a:
A widzisz nie masz takiej mozliwosci ... i jelsi mozesz ... to nie pisz do mnie na gg bzdur = =


Haha^^ Razz .
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 19:24
Temat postu:
jak ladnie poprosisz to moze moderator zamknie.. a moze nie zamknie Razz a co myslalas ze wszyscy napsiza ze nie chca sie ciebie pozbyc? <lol>
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:26
Temat postu:
Nie lubie cie, za ten post i glupie rzeczy ktore wypisujesz.
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:27
Temat postu:
Nie lubie glupoty...Tak wiec koleja rzeczy Cie nie lubie,za ten kretynski temat chociazby.
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:34
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Codi ... najpierw jaa ! Razz
Wsyzyscy zaglosuja wtedy na tak ,rotfl>

Będą mieli wtedy ze mną do czynienia Twisted Evil. I z moją Familią Twisted Evil. I z moją armią małych wielkich gnomów Twisted Evil.
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:42
Temat postu:
alleeeeee jaja biggrin
biggrin
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:45
Temat postu:
Tsej napisał/a:
alleeeeee jaja biggrin
biggrin

Co nie? :] To forum naprawdę może czasem humor poprawić :].
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 19:52
Temat postu:
No to ja podziele sie swoim zdaniem....
Marcia10 to jakaś dziwna osoba, prosiłam żeby nie pisała do mnie na gg nie tworzyłą konferencji a ona dalej swoje... zablokowałam ją... na forum niczym dobrym też sie nie wykazała... i mówie wprost ODEJDŹ Evil or Very Mad
mroweczka - Pią 29 Kwi, 2005 20:07
Temat postu:
Marcia, jeśli nie podoba Ci sie forum i wszyscy "cię wkurzamy"(?) to po co sie pytasz? Confused Przecież my Ci taka krzywde zrobilismy.... Rolling Eyes
Mi to rybka, na forum nic nie wnosisz a jeszcze sie plujesz o byle co. Twoja decyzja,jeśli masz zamiar w końcu zacząć pisac sensownie to ja jestem jak najbardzije na tak.
Napastnik - Pią 29 Kwi, 2005 20:12
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
Tsej napisał/a:
alleeeeee jaja biggrin
biggrin

Co nie? :] To forum naprawdę może czasem humor poprawić :].

Ładnie to tak się śmiać z cudzego nieszczęcia? ;]
Elun - Pią 29 Kwi, 2005 20:13
Temat postu:
kurka, niedlugo to kazdy sobie zrobi ankiete na swoj temat, i w momencie, gdy pare osob powie na NIE, to kazdy bedzie odchodzil. Paranoja sie porobi hehe Smile
frigg - Pią 29 Kwi, 2005 20:27
Temat postu:
wszystkim najezdzajacym na marcie przypomne ze w jej profilu data urodzenia to 94 rok czyli ma 11 ( w sumie jescze 10) lat....ktos kto ma 10 lat mysli innymi kategoriami niz ktos kto ma tych lat 16....
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 20:32
Temat postu:
frigg napisał/a:
wszystkim najezdzajacym na marcie przypomne ze w jej profilu data urodzenia to 94 rok czyli ma 11 ( w sumie jescze 10) lat....ktos kto ma 10 lat mysli innymi kategoriami niz ktos kto ma tych lat 16....

Niby tak...
Ale odrobina dobrego wychowania by nie zaszkodziła.
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 20:49
Temat postu:
to że ona zachowuje sie jak but to nie znaczy że wszyscy mają po niej jeździć i offtopować
bezsens i naprawde moglibyście temat zamknąć:/
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 21:02
Temat postu:
nikt ci nie daj nakazu iść z tad gdzies tam w dal
bylo przeczytac pierwszy post tseja
on chciał jakas gierke
mi tam gan cygan my cie ine zmusimy
tutaj pisanie jest niczym grzebanie gwoździem w kontakcie Razz
ToJa - Pią 29 Kwi, 2005 21:04
Temat postu:
Marcia ważne jest czego Ty chcesz.
Jeśli nawet wszyscy napiszą żebyś została a Ty nie zechcesz, to i tak odejdziesz. Nie można nikogo zmusić do bycia na forum. To Ty masz się tu dobrze czuć. Jeśli uważasz, że zbyt wiele osób ma do Ciebie zastrzeżenia, albo Cię nie lubią, to może warto zastanowić się czy to na pewno wina tych ludzi. Może to Ty robisz coś nie tak.
Zamiast zakładać taki temat spytaj lepiej, co robisz źle i jak to możesz zmienić...
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 22:52
Temat postu:
nie chce Cie tu.
szczesliwa?

a i tak zrobisz co chcesz wiec rotfl...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group