Dzieci OnLine

Jaszczurki - Jaszczurki

potwora - Pią 08 Kwi, 2005 23:28
Temat postu: Jaszczurki
Ma ktos moze jakas ;0? Bo ja poluje na legwana ale chce sie najpierw z wiarygodnych zrodel dowiedziec jakie wady a jakie zalety, jakie wydatki, zarcie i wymagania ;p
sara94-1994 - Nie 10 Kwi, 2005 08:45
Temat postu:
Ja nie mam ale moja koleżanka ma.Jak to z płazami bywa zazwyczaj robi.ą troche kłopotu i zamieszania.JAszczurki by sie popisać przed ludźmi uwielbiąją skakać po pniach w akwarium
gdy ja wypuśicsz zacznie hasać po domu. Laughing Pamietaj jaszczurki nie wolno przyzwyczajać do biegania po domu.Jedzenie powienna dostać raz dziennie i one chyba jedzą owady.Jesli iguanie odpada ogo to legwanowi kto wie. jeśli chcesz dowiedzie sie wiecej wpisz poprostu w wyszukiwarke legwan tam znajdziesz wiele informacji
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 10:17
Temat postu:
Nie posiadam legwana, ale znalazłam pewną stronke,która może okazać sie przydatna KLIK :]
potwora - Nie 10 Kwi, 2005 10:33
Temat postu:
dzieki ;p
sara94-1994 - Nie 10 Kwi, 2005 14:12
Temat postu:
sork LEGWANY TO NIE PŁAZY TYLKO GADY PRZEJĘZYCZYŁAM SIE Embarassed
BamBI - Nie 10 Kwi, 2005 19:10
Temat postu:
Legwany też do tanich nie należą: wielkie akwarium no i cena samego legwana nie wiem ile dokładnie 300-400złotych?????
potwora - Pon 11 Kwi, 2005 18:08
Temat postu:
wszystkie koszty na poczatek to ok 600 zl ;p
nidhogg - Pon 11 Kwi, 2005 20:15
Temat postu:
tak a propos iguana i legwan to to samo zwierze, jak ktos tam zroznicowal na wstepie.
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 03:06
Temat postu:
Witam Smile
Legwan zielony to sympatyczny zwierzak, jeżeli odpowiednio go prowadzić "za młodu", jednak ma jedną zasadniczą wadę w przypadku naszych mieszkań - gabaryt... Przeciętnie osiąga wraz z ogonem te 140-160cm i pomimo, iż 2/3 tej długości to ogon, zwierzaczek wymaga już sporo miejsca... Osobiście proponowałbym poszukać jakiegoś mniej absorbującego powierzchnię mieszkania gatunku. Wink
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 12:36
Temat postu:
da-ta
da-ta
da-ta!!!
nie musisz odpisywac na tak stare tematy
problem jest rozwiązany
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 20:34
Temat postu:
Ależ droga Kradziejko Smile
Nie odpisuję osobie zakładającej ten wątek - wierzę, że już dawno sprawy się powyjaśniały - ponieważ jednak temat nie został zakończony puentą, należy się spodziewać, iż zostanie bezpotrzebnie podniesiony za miesiąc, szejść, dwanaście, przez następną osobę jako nowy topic... czy nie lepiej pozostać przy jednym Question Razz
To, że legwany zielone są utrapieniem dla mieszkańca przeciętnego M4, jest prawdą na dziś, jaki i na następne dekady - nie zdezaktualizowało się przez te ostanich kilka miesięcy Twisted Evil
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 20:40
Temat postu:
nie kwestionuję wiedzy
puena.... jesli problem rozwiązany nie ma juz pytan to nie widzę w niej sensu ale mniejsza

a kto mogłby odkopac temat? autor ma do tego prawu, reszta jest upominana
ToJa - Sro 14 Gru, 2005 20:48
Temat postu:
Może i ludzie są upominani, ale przez moderatorów. Ty nie jesteś tutaj moderatorem. Ale przede wszystkim nie każdy temat, do którego ludzie wracają - nawet po dłuższym czasie - jest nieaktualny. Ciebie może nie interesuje ten temat, ale mnie tak.
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 20:55
Temat postu:
niekulturalnością nic nie zdziałasz

pozatym kiedys powiedziałas ze kazdy uzytkownik ma prawo zwrócic uwagę temu mniej doświadczonemu gdy widzi ze robi źle
ToJa - Sro 14 Gru, 2005 21:18
Temat postu:
Curtus nie zrobił nic złego. Niekulturalne jest wcinanie się do nie swojego działu i pouczanie tym bardziej, jeśli post jest na temat. I nie rób tu offtopa.
Anonymous - Sro 14 Gru, 2005 21:23
Temat postu:
Pani szefowo, ma pani sporo racji w tym co pani mówi, ale nie musi pani się tak denerwować, wszystko można załatwić spokojnie, bez zbędnych nerwów, to jest podstawa tworzenia atmosfery przyjaznej dla nowoprzybyłych użytkowników.

EDIT
Zawsze był zwyczaj, że to użytkownicy upominali, nie musiał to być moderator. I kiedyś to szefowej nie przeszkadzało.
ToJa - Sro 14 Gru, 2005 21:38
Temat postu:
Nieprawda. Zawsze mi przeszkadzało, gdy modzi czy użytkownicy zwracali uwagę na odkopywanie tematów, w którym można dowiedzieć się czegoś nowego. Wiele razy mówiłam modom żeby uważniej przyglądali się tematom. Co innego napisać w jakimś temacie post, który jest powtórzeniem poprzedniego, a co innego jakieś nowe informacje.
Anonymous - Czw 15 Gru, 2005 02:18
Temat postu:
Witam Smile
Cśśśśś.... Dziewczęta - nie rzucajcie się sobie do gardeł Wink
Kradziejko - proszę... zapytaj o powody dla których doradzam inny gatunek niż L.zielony, o potencjalne sposoby jego chowu, karmienie, jak i z czego budować terrarium, choroby, rozmnażanie itp. i zaneguj mi, gdy będę w błędzie... ale proszę - nie ucz mnie netykiety forum. Temat nie został zakończony a więc jest stale aktualny, nie ma 10ciu następnych o podobnej tematyce, tak więc i kopać za nim nie musiałem. To, że nie jest kontynuowany przez autora, nic jeszcze nie znaczy - autor rozwiązał swój problem (szkoda że nie podzielił się rozwiązaniem z innymi) - oki - tyle tylko, że podobny problem może mieć następnych 10-100 osób i niestety, jeżeli by nie kontynuować tego wątku - następnych 10-100 pytań "czy legwan nadaje się dla mnie" może się pojawić na forum... No... chyba, że uważasz, iż załatwieniem sprawy, jest podanie linków do stron tematycznych, wtedy spox - trzeba by jednak w takim razie tytuł działu zmienić z "terrarystyka" na "terrarystyczna linkownia" biggrin
ToJa Smile
Spokojnie Wink
Nie jestem zakompleksionym małolatem, który ucieknie z forum bo ktoś zwrócił mu uwagę Wink
Anonymous - Czw 15 Gru, 2005 06:37
Temat postu:
ToJa napisał/a:
Nieprawda. Zawsze mi przeszkadzało, gdy modzi czy użytkownicy zwracali uwagę na odkopywanie tematów, w którym można dowiedzieć się czegoś nowego. Wiele razy mówiłam modom żeby uważniej przyglądali się tematom. Co innego napisać w jakimś temacie post, który jest powtórzeniem poprzedniego, a co innego jakieś nowe informacje.



W takim razie zwracam honor, musiałem coś przeoczyć. Ale nadal apeluję o spokój, wszystko można rozwiązać pokojowo, bez nerwów niepotrzebnych. To naprawdę może wszystkim umilić tutaj pobyt[jak użytkownikom, tak i moderatorom].

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group