Dzieci OnLine

RPG Fantasy SF Horror - Czego się boicie/ baliście

Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 14:10
Temat postu: Czego się boicie/ baliście
No a więc jak w temacie, wasze lęki przez zjawiskami nieznanymi z teraz i z dzieciństwa, bo ich mamy z reguły wiele bynajmniej w dzieciństwie.
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 15:30
Temat postu:
Ja boję siem.... u duzo rzeczy hehe np.
pająków
jaskin
cmentarzy (ale burzliwa nocą)
no i moze troche burzy...
Elun - Wto 14 Gru, 2004 16:06
Temat postu:
pajakow i ciemnosci, gdy jestem sama
Pulkownik Nikt - Wto 14 Gru, 2004 17:01
Temat postu:
Ja boje sie jedynie podczas jakiegos niebezpieczenstwa przewroce sie albo jakis lamus ie do mnie na ulicy przywali Smile
panienka_wierzba - Wto 14 Gru, 2004 20:08
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:
Ja boję siem....
cmentarzy (ale burzliwa nocą)


hyh no to aj ejstem dziwna bo ja kocham cemntarze Wink a najbardziej to sobie po nich spacerowac.. nocą ^^ znaczy po zmroku, a jak pada lub jak jest burza to juz normalnie miodzio =)
kto idzie ze mną bo mnie naszła chcica na cmentarz po zmroku =p (o ja niedobry nekrofil Wink )
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:57
Temat postu:
To teraz pora na mnie: wszystko co ma więcej niż 4 nogi, jak byłam małą to się bałam ciemnych łazienek, nie wiem czemu.
Wierzba jakbyśmy se zrobiły nocke u mnie i dałoby się wymknąć to mam do cmentarza z 10 minut drogi^^
panienka_wierzba - Wto 14 Gru, 2004 22:02
Temat postu:
jeeeeeeeeej to robimy słodziutka =)... musimy iśc na cmentarzyk!! oł jes oł jes =)

a czego ja się boje? jak sobie coś wmówie to sie boje...
jak wracałam sama km. do domu o wpół 1 w nocy to sie nei bałam.. jakoś, bardziej straszne było dla mnie to co mi zrobią w domu niż to co mogą mi zroibć po drodze..
ale za to jak sobie wmówie że mam w pokoju ducha to trzęse portkami całą noc (tylko msuze se to porządnie wmówić) albo coś =).. bardziej boje się ludzi.. niż zdażeń paranormalnych, bo ludzie to potwory
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 22:14
Temat postu:
Taaaa... ludzie to są najgorsze potwory jakie tylko zostaly stworzone. Ci wszyscy gwałciciele, nawet zwykli blockersi, często rzucają jakimiś hasełkami i już od razu się trzęsę, no bo wiadomo jak z tamikim elementem to jest
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 22:52
Temat postu:
Pamietam jak byłam w 3 klasie podstawowki... pisali w gazecie ze za nasza szkoła w lasku grasuje zboczeniec.. nasza dyrektorka ostrzegała tych ktorzy tamtedy chodza.. ja naszczescie mam zupelnie inna droge. Ale poszłam przejsc sie z kolezanka na laki i obok nich jest lasek... szłysmy było bardzo cicho, nagle cos zaszelescilo za drzewami.. moja kolezanka wrzasneła ja odwrocilam sie patrze a tam jakis facet wychodzi zza krzakow jeny myslalam ze zemdleje kolezanka złapała mnie za reke i co sil pobieglysmy na boisko szkolne a potem do domu... bylysmy zdyszane a mi bilo serce myslalam ze zaraz wyskoczy nigdy tego nie zapomne... do teraz boje sie tamtego miejsca i nigdy tam nie chodze .
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 16:20
Temat postu:
Ja zawsze bałam się tylko i wyłącznie duchów. Mam to do teraz. Wierzę w duchy, nawet mam (chyba...) duchy na zdjęciu pewnym. Na plaży, latem, wieczorem kolega robił nam zdjęcia. Po wywołaniu, na zdjęciu kąpały się 2 kobiety w sukienkach. Te kobiety były przezroczyste prawie... Neutral

A jak jestem sama w domu, to słyszę krzyki, piski, to od razu myślę że jakiś morderca grasuje w okolicy. Bo miałam już taki przypadek, że jakiś nienormalny facet biegał o zmroku z nożem i dźgał każdego kogo napotkał. Shocked TO było ze dwa lata temu... :/

Ale w sumie, od człowieka się obronisz, człowiek nie wygląda strasznie. :/ A duch...
Elly - Sro 15 Gru, 2004 21:11
Temat postu:
Ja sie boje ..hmm.. nie wiem..Duchów raczej nie ,ale chyba najbardziej boję sie właśnie wspomnianych juz ludzi nie lubie tez chodzić sama nocą w okolicach jakiś "bez ludnych' miejsc . No to chyba tlko tego sie boje ...
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 23:22
Temat postu:
Dobry wieczór.
Czego się boję? Ot, jak się po 22 czegoś naczytam/naoglądam to się niepewnie czuję, czasem boję. Dalej...Burza? Niiieee...Cmentarz? Hm, może trochę. Na pewno niezbyt pewnie. Ja po zmroku mam halucynacje i wszędzie trochę pognite czaszki widzę (ostatnio w piaskownicy), więc jakoś tak spacery wieczorem są...Ciekawe.
Pozdrawiam
Anonymous - Sob 01 Sty, 2005 21:18
Temat postu:
Boje sie menelstwa,dresiarstwa.No i mam klaustrofobie,boje sie wszystkiego co ciasne i duszne,no może oprócz samochodów sportowych(miałem okazje siedzieć w malej,ciasnej i dusznej rajdówce,ale zamiast ie bać to byłem strasznie podjarany:])[/code]
Nikita - Nie 02 Sty, 2005 10:41
Temat postu:
Czego lub kogo ja się boje ? Hmmm....Spotkała mnie kiedyś taka przygoda, że od tej pory boję się duców zmarłych osób...
Czego jeszcze? Myślę że cmentarzy...Kiedyś z koleżanką spacerowałyśmy po cmentarzu późnym popołudniem i zauważyłyśmy........otwarty na pół grobowiec łee...było widać trumnę... Okropieństwo...
Boję się jeszcze różnych robali...pająków, węży i innych brzydactw...Łeeee
A z ludzi to boję się różnych zboczeńców , gwałcicieli , i innych tam huliganów Mr. Green
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 18:51
Temat postu:
Dresiarze są niebezpieczni tylko w sytuacji kiedy mają dziesięciokrotną przewagę liczebną. Więc jak idziesz sam lub z kimś to jest jeszcze możliwość spotkania tych 20 drechów, natomiast 50 to już spotkać jest trudno. Koledzy w ortalionowych wdziankach poniżej liczby 10 mogą mnie pocałować w zwieracz. Pojedynczemu to można nawet dla sportu w twarz dać (za całokształt twórczości).
Czego się boję?
Ano boję się tego, że w życiu mi się coś spieprzy czy nie uda, także samotności.
Zjawiska paranormalne budzą we mnie jedynie szczery uśmiech.
Śmerć i tak kiedyś przyjdzie, byle by nie byłą bolesna, bo cholernie bólu nie lubię. W sumie jakbym miał wybrać rodzaj śmierci i okoliczności to wybrałbym armageddon. Chciałbym to cholerstwo zobaczyć Smile
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 18:59
Temat postu:
Cytat:
W sumie jakbym miał wybrać rodzaj śmierci i okoliczności to wybrałbym armageddon. Chciałbym to cholerstwo zobaczyć

100% POPARCIA!!!!!!!!!! Mr. Green
A żeby nie było, że nie pisze na temat Razz :
I tak nie napiszę, czego się boję. Razz A to dlatego, że pewne ostatnie wydarzenia wiele zmieniają w moich poglądach. A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 19:42
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...

Tak z babskiej ciekawości czemu? Czy to nam w jakiś sposób zagraża?
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 20:56
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Himitsu napisał/a:
A poza tym nie powinno się o takich rzeczach pisać...

Tak z babskiej ciekawości czemu? Czy to nam w jakiś sposób zagraża?

Nie, nie... tu nie chodzi o Was, ale o mnie. Po prostu problemy niektórych ludzi są na tyle pokręcone, że mało kto by to zrozumiał. I właśnie z takim brakiem zrozumienia wiążą się pewne moje strachy.
Wishnu - Nie 02 Sty, 2005 21:06
Temat postu:
Od niepamietnych czasow boje sie ostrych narzedzi, a najmocniej nozy Smile
Pozatym nic szczegolnego mi glowy nie zaprzata oprocz okresowego strachu, ktory sie skonczy za 106 dni, no moze troche pozniej Smile

A kiedy bylam mala balam sie "Baboków", ktorymi straszyli mnie rodzice, kiedy bylam niegrzeczna Laughing , na szczescie sie juz brzydalow nie boje Wink

Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 17:41
Temat postu:
Jak byłam mała to bałam sie"ducha który mieszka za łóżkiem""oraz burzy i troche ciemności Shocked Embarassed
Teraz boję sie....hmmmm boje sie odgłosów silnego wiatru, ale tylko w nocy, gdy jestem sama(jak sobie wmówie ze to włamywacz albo duch Very Happy), może troche cmentarzy po zmroku i to chyba tylee Cool
Idda - Czw 13 Sty, 2005 17:35
Temat postu:
Ja się boję śmierci... Rolling Eyes Mam jakąś obsesję...wczoraj wieczorem płakałam,jak sobie uświadomilam,ze za 20,30 lat będę musiała mojej mamie pomagać się myć,załatwiać,a może nawet zmieniac pieluszki... Może to się wydaje śmieszne,ale ja się histerycznie śmierci boję....akurat mojej najmniej....chociaz często się zastanawiam,czy wolałabym mieć następne wcielenie,czy żyć wiecznie...zawsze jak patrzę na siebie z góry,że tak powiem,z perspektywy osoby mieszkającej TAM,to...brr...ciarki mnie przechodzą...bo sobie od razu zaczynam wyobrażać,jak...się starzeję...mój pogrzeb...Boże,ja już nie wiem sama,czy chciałabym żyć wiecznie...do końca świata...a jak koniec świata nadejdzie za mojegi życia,to co??Śmierci boję się najbardziej..oprócz tego ludzi...pająki lubię,ciemność lubię,cmentarze lubię,duchy też raczej lubię...

PS Ostatnio widziałam dużo duchów wokół siebie...Na przykład takiego człowieka starszego,w garniturze...stał na przystanku i patrzył sie w moją stronę...uśmiechnęłam się do niego i odwróciłam,bo jakoś niezrecznie mi było..potem znów się w jego strone odwróciłam,a go już nie było...a to było w odstępie paru sekund....rozglądalam sioę wszędzie i nigdzie go nie bylo...a ja mam dory wzrok,więc napewno bym go zauważyła,gdyby był w odległości jakichś 100 metrów...bo na naszych ulicach jest dość "przejrzyscie",można powiedzieć...Więc to chyba był duch,nie??

Był jewszcze jeden ciekawy mój przypadek...widziałam matkę z dzieckiem małym...Matka była żywa i dziecko też...(szli przede mną)Pochyliłam głowę i znów ją podniosłam...Zobaczyłam dwóch małych chłopców...jeden trzymal się(ten żywy)swojej mamy za rękę..a ten 2 jakby obok szedł i na nią spoglądał co jakiś czas,ale ona nie zdawała się go zauważać...ale się uśmiechał,a ona coś gadała,więc wydawało mi się,że żyje..ale potem zniknął...i też się za nim rozglądałam i nic..nigdzie go nie było...poza tym ta kobieta nie zauważyła go...ani jak się pojawił,ani jak znikł... Rolling Eyes
Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 19:54
Temat postu:
boję się hm....
wysokości [lęk wysokości mam sztuk raz]
skinów [niemiłe wspomnienia i doświadczenia sztuk wiele]
samotności
schizów [czasem jakieś są]
wielu rzeczy występujących w książkach s. kinga / innych horrorach
wody [ o mało sie kiedyś nie utopiłam:/]
Olcia - Sob 22 Sty, 2005 16:53
Temat postu:
Ja boje sie:
1.pajakow
2.starosci
3.samotnosci
4.smierci
5.mojej mamy...
Anonymous - Sro 26 Sty, 2005 17:21
Temat postu:
Ja okropnie sie brzydze wszelkiego rodzaju robactwa, owadów itp.

Również boje się śmierci Sad Czasami o tym myśle i aż mi łzy lecą ze smutku Sad
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:16
Temat postu:
ja się boję że zrobią ze mnie mielonkę wieprzową Sad a szkoda by było. nie mógłbym się udzielać na tym forum...
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:21
Temat postu:
... to w puszkach nie mają komputerów? Napisz do UE moze zamontują biggrin
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 20:24
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
... to w puszkach nie mają komputerów? Napisz do UE moze zamontują biggrin


Komputery były by już dawno, ale Andrzej Lepper popiera rolników i rzeźników, a nie nas. Bez niego nic nie wskuramy Sad
Anonymous - Wto 01 Lut, 2005 16:48
Temat postu:
Cisza. Zawsze, gdy jest cicho mam uczucie, że coś jest za mną, jest ze mną w pokoju, obserwuje mnie. Jeśli gra radio - to uczucie znika i jest spoko. biggrin
Iśka - Wto 01 Lut, 2005 17:36
Temat postu:
Ja się boję kiedy jest ciemno i cicho... Ale żadnej z tych rzeczy nie boję się osobno Wink Kiedy jest ciamno to jest OK, ja tm lubię noc. Kiedy jest cicho też jest OK, bo mózg mi odpoczywa Razz... ale kiedy te dwa eee... stany ( Mr. Green ) się złączą - zaczynam się bać.
Pająków się nie tyle boję, co brzydzę.
Najbardziej paniczny strach wzbudza we mnie pożar. To pewnie dlatego, że jeden przeżyłam i gdyby nie ja moje dwie malutkie kuzynki juz zakończyłyby swój żywot.
Anonymous - Sro 02 Lut, 2005 21:48
Temat postu:
1.pajaki
2.samotnosc
3.ciemnosc
4.smierc
mroweczka - Nie 06 Lut, 2005 20:39
Temat postu:
A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 20:47
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz


a wiesz że gwałty mogą być przyjemne? mówie ci to ja oglądająca dużo prawdziwych histori o gwałtach, jak patrze na te laski to one sie normalnie cieszą z całowania:D
[i to mówi ta która ma rape me w podpisie?Wink]
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 20:59
Temat postu:
No wiesz co do gwałtu to nic jak młody i ten tego... ale stary, obleśny, nie umyty, smierdzący, pijany facet, ktory jest cholernie niewyrzyty to to sobie wobraź aż ciarki przechodzą. Ja tam jestem za samemu wybieraniem z kim, gdzie kiedy i jak...
Anonymous - Czw 10 Lut, 2005 19:13
Temat postu:
Ja się strasznie boje gwałtu, mojej kumpeli koleżanka została zgwałcona i zabita. To było straszne choć przy tym nie byłam Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Iśka - Pon 14 Lut, 2005 17:51
Temat postu:
Ja się nie boję gwałtu (podobnie jak morderstwa, strzelaniny i tych, że tak powiem filmowych sytuacji), bo czuję jakby to było daleko mnie... ktoś został zgwałcony - słyszy się w telewizji... ale ja? ja jestem bezpieczna. Wiem to mylne myślenie, ale w moim miasteczku nie dzieja sie raczej takie rzeczy, jest tu spokojnie, wiec sie nie boje Wink
Anonymous - Pon 14 Lut, 2005 18:12
Temat postu:
A u mnie w mieście chodzi bardzo wiele tego typu band wiec jest czego się bać, ale ja tych z mojego osiedla dupków nie boję Wink Swojeskie bandziory Wink
panienka_wierzba - Sro 16 Lut, 2005 20:07
Temat postu:
Iśka napisał/a:
Ja się nie boję gwałtu (podobnie jak morderstwa, strzelaniny i tych, że tak powiem filmowych sytuacji), bo czuję jakby to było daleko mnie... ktoś został zgwałcony - słyszy się w telewizji... ale ja? ja jestem bezpieczna. Wiem to mylne myślenie, ale w moim miasteczku nie dzieja sie raczej takie rzeczy, jest tu spokojnie, wiec sie nie boje Wink


zwykle osoby myslące 'mnie to nie dotyczy' 'mi się nigdy cos takieigo nie przytrafi' zostają np. zgwałcone, tak masz racje to mylne myślenie Wink
co ma się stac i tak się stanie (nie wierze w przeznaczenie Wink) ale nie warto zamykać sie w zlotej klatce =p
mrufka - Czw 24 Lut, 2005 10:16
Temat postu:
ja nie nawidze gryzoni: myszy, szczurów, chomików,itd nawet jak są w klatce. ale nasze polskie pająki są kuul!!!
Nike007 - Czw 24 Lut, 2005 11:43
Temat postu:
Ja sie boja i bede się bała gwałtu. Dla mnie to jest nawet gorsze od śmierci, kiedy to się już staje to jest poprostu tragedia. Ten ból psychiczny...
Jeszcze czego sie bardzo boje to dorącenia... Boli mnie gdy ktoś z bliskich mnie odtrąca. A gdyby naprzykład moja kochana mama powiedziała że mnie nie kocha że mam się wynosić z domu nie wytrzymałabym psychicznie.
Może to jest dla was chore ale ja się tego strasznie boje...
potwora - Nie 03 Kwi, 2005 20:33
Temat postu:
Ja sie boje :
1. Obcych
2. Ze kiedys sie obudze i zdam sobie sprawe ze mam paraliz senny :/
3. Ze kiedys dostane zakrzepu tetnicy plucnej :/
mroweczka - Sro 20 Kwi, 2005 18:15
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
mroweczka napisał/a:
A ja się panicznie bałam zawsze i boję cały czas...wojny...Wiem,że dla niektórych to się może wydawać oczywiste,że wojny nie będzie ale ja cały czas się boję jak pomyślę o tym...Albo gwałtu...Też się starsznie boję Rolling Eyes Bo przecież...w ogóle mi sie myśleć o tym nie chce może to niektórym wydawać się śmieszne ale nie dla mnie...JUż wolałabym chyba być na miejscu zabita niż zgwałcona...
Dobra nie smutajmy sie Smile Życie jest piekne Razz


a wiesz że gwałty mogą być przyjemne? mówie ci to ja oglądająca dużo prawdziwych histori o gwałtach, jak patrze na te laski to one sie normalnie cieszą z całowania:D
[i to mówi ta która ma rape me w podpisie?Wink]

Kurtowi nie chodziło o gwałt fizyczny. Poza tym piosenkę już usunęłam, bo własnie zdałam sobie sprawe z tego,jak to moze wygladac. A moj lek przed tym nie ma nic do piosenek Nirvany Smile .
Nike007 napisał/a:
Ja sie boja i bede się bała gwałtu. Dla mnie to jest nawet gorsze od śmierci, kiedy to się już staje to jest poprostu tragedia. Ten ból psychiczny...

O dokladnie..Ja bym wolała,zeby ten facet najpierw mnie zabil a potem zgwalcil :/
agag - Sro 20 Kwi, 2005 19:03
Temat postu:
jeśli ktoś twierdzi że gwałt może byc przyjemny, to chyba faktycznie widział to tylko na filmach...
i rację mają ci, którzy porównują gwałt do śmierci
jest to najgorsza rzecz jaka może spotkać kobietę(a zdarza się że tez mężczyznę). Juz nigdy potem nie będzie tak samo. Masz zrujnowane życie psychiczne Winisz wszystko i wszystkich, a najbardziej siebie (dlaczego ja, dlaczego byłam w tym miejscu, dlaczego spojżałam, dlaczego .... Sto tysiący dlaczego)
NIe masz jak się bronić, nie masz jak uciekać, nie masz jak krzyczeć, nic nie możesz... bo ktoś np trzyma ci nóż na szyi, a ty uważasz życie za wartość cenniejszą. Póżniej szybko zmieniasz zdanie i stwierdzasz, że lepiej byłoby nie żyć, niż żyć z tą raną...
Nie możez sie odnaleźć Nie masz komu o tym powiedzieć Juz nikomu do końca nie zaufasz
twoje życie intymne już nigdy bie będzie normalne, bo gdzieś kiedyś w podświadomości będzie wychodziło TO zdarzenie
Owszem Ta rana z czasem sie zabliźnia, ale zabliźnia nie znaczy znika
to się wlecze przez całe życie, tak jak np. na zmianę pogody boli miejsce po operacji czy złamaniu...
Crakken - Czw 21 Kwi, 2005 20:32
Temat postu:
Mam takie gówienko (nazywam je ,,Dysk mocy; moc: Nie cierpię Disco-polo!'')z takiego smoczka (taki grzdynks nam fundnęły dziewczyny z okazji dnia chłopaka) i ma mocno podkręconą niebieską żaróweczkę. Spróbójcie z takim mrygadłem iść po ciemku. to działa jak migawka optyczna (chyba) i pokazuje w spowolnieniu rzeczywistość. Zachwianie równowagi połączone z efektem migania klatek jak w starych filmach= super wrażenia! Zapewnione.
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 22:56
Temat postu:
boje sie że moje marzenia się spełnią ...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group